Anal ilişki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz ne yapalım

Hiç mi duymadınız anal ilişkinin kadın sağlığı için doğru olmadığını ve her şekilde yanlış bir şey olduğunu

Doktora gitmişim tamam yani biz ne yapalım

Olsun Bakiresin mi diyelim(değilsin) alkış mi yapalım bağırsağı deldirmisin mi diyelim

Yediğin hurmalar totoyu tırmalar sonuç bu

Bide kendine saygun yok elin adamı için sağlığından oldun aman ne güzel
Pare bak yavaş biraz. Vajinal iliski olmamasını bakireyim belirteyim diye dememiş dipnot olarak vermiş olabilir tecrübelilere danışmak için. Ilk bu türü merak etmiş heves etmiş zevk bile almış olabilir. Ha bence de iğrenç ama fazla coşkun hislerin.

Pare bak yavaş biraz. Vajinal iliski olmamasını bakireyim belirteyim diye dememiş dipnot olarak vermiş olabilir tecrübelilere danışmak için. Ilk bu türü merak etmiş heves etmiş zevk bile almış olabilir. Ha bence de iğrenç ama fazla coşkun hislerin.
Ama artık yeter olabilir olmayabilir yazmayın vallaha cevap vermeyin ya

Bu soruyu nerden kaldırabilirm kardeşim yardımcı olrmsn

Doktora gitmiş biz ne yapabiliriz tecrübe sormuş ama burda bende yaptım diyecek biri belki özelde yazar Merve

Yapan biri varsa yine sonuç doktora gitmekten geçiyor

Ve evet kızıyorum erkek zevk alsın diye çektiği sıkıntı yazık değil mi biraz sonunu düşünmek lazım değil mi

Hicmi duymuyorlar korkmuyorlar ya kötü bir durum olur diye kızdıgim bu

Dilde mantar dediniz oral yoldan da ciddi bir virüs kapmış olabilirsiniz.
Vücut sağlığınızı kaybetmekten daha kötüsü ruh sağlığınızın elden gitmesi olacak ne yazık ki..
Allah şifa versin.

Dilde mantar dediniz oral yoldan da ciddi bir virüs kapmış olabilirsiniz.
Vücut sağlığınızı kaybetmekten daha kötüsü ruh sağlığınızın elden gitmesi olacak ne yazık ki..
Allah şifa versin.

Kafa mı buluyorsunuz?
Ağzında mantar penisi ağzına aldığın için olmasın.

Birini öpünce bağırsakları gurulduyormuş delimisiniz????
Bak insanları yargılıyorsunz hala ben böyle bir cümle dahi kurmadım yter artk ya

Hazirliksiz mi oldu anal? Belki o yuzden ciddi zarar gordu.
Bir kismi psikolojikde olabilir.

Gecmis olsun

Bilmiyorum nerden kapatıliyor

Kiz ne yargilamasi. Yardimci olmaya calisiyorum.
Tovbe
Fff ya sana denk geldi kidinin dişmini kidin

t1302.gif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X