anestezisiz hsg cektirenler yardım :(((

anladım canım ozaman yüzde 90 varikosel var gibi.anladım canım bize doktor derecesi söylemedi sadece amelyat dedi.bizde bi daha ultrason cektirelim içimiz rahat etsin ona göre gün alırız canım.Allah yardımcınız olsun

siz nasıl oyle daha 2 aylık evlisiniz neden bu kadar acele ediyosunuz tabiki sizin bileceginiz bişe ama yaşınız falan kaç yanlış hatırlamıyosam 24 yasındamıydın:44:

sagol canım benim amelyatla perdeyi alyolarmıs kusum histereskopi ile.bakalım ne diycek doktor daha asıl doktoruma gösteremedim sonucları canım.canım doktorunun erken bulduysa yaptırma ama insan merakta ediyor acıkmı kapalımı sorun varmı die ben fazla merakımdan gördüm günümü:KK30::KK30::KK30:aynen okuya okuya kafayı yedim canım hep bu konuları...sogan suyu insallah fayda eder gülüm

haklısın canm benm. Doktorlar genelde aynı yolu izliyor. Onlar ne derse onu yapcaz mecbur :KK43:

slm kızlar bu pazartesi hsg cekilcem devlette anestezis agrı oldumu kızlar cok korkuyorum.anestezili istiyorum ama devlette zor dediler anestezili.agrılı bir işlemmiş deneyimlerinizi yazarmısınız.bide hsg den sonra korunmakmı gerek korunmasak gebe kalsak sorun olurmu bebişe:26::26::26::KK25::KK25::KK25:

Bnde devlette cektirdim evet ağrı oluyo ama aman aman bişey değil sen ayatel kursiyi okuyana kadar bitiyo hiç korkma sakin ol acımayacak die gir odaya

Doktor istese spinal anestezi yapar 15 dk sonra uyanıyorsun zaten. İlk filmimi anestezili çektirdim. Çok rahattı. Devamlı gittiğiniz doktorunuzsa biraz ısrar etseniz... Benim bu aşılamam tutmazsa ben doktoruma böyle bi şansımı deneyeceğim. 2. Filmim olacak. Dr Yok illa da yapamam derse tıpış tıpış özele gideceğim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
canım cok gecmiş olsun elbet bir hayır vardır bundada insallah yine hamiş kalırsın bende korunmuyorum cok tesekkürederim

canım benim, o düşükten hemen sonra tekrar hamile kaldım ve kızım şimdi 3,5 yaşında. bi deli cesaretidir geldi, ikinciyi istiyoruz artık.. inşallah herkes bebeğine kavuşur.

Ben de forumda okuduklarimdan etkilenip anestezi olmadan çektirmeye cesaret ettim masada kaliyordum sanirim bünye meselesi ilaç vücuduma verildiği anda ani ter bosalttim sayiklama ve nerdeyse bayiliyordum doktor sana kim dedi anestezisiz cektir diye dedi.sonrasında kustum acil de iğne yaptılar ben de anestezi almadigima pişman oldum

Merhaba bende 20 kasimda hsg cektirecegim.film cekilen arkadaslar yazilarinizi okudum hamis olan var mi filmden sonra

canım bende ekimin 28.,nde cekindim adetimin üzerinden 4 gün geçti bekliyorum ama olmamışımdır. belki hsgden sonra gecikme oluyordur.

canım bende ekimin 28.,nde cekindim adetimin üzerinden 4 gün geçti bekliyorum ama olmamışımdır. belki hsgden sonra gecikme oluyordur.
Canım ben hsg çektirdigimde 10 gün sonra adet olmuştum yani erken gelmişti, eşimin kuzenide benim çektirdigim ay çektirmişti onunda öyle erken olmuştu ertesi ay hamile oldugunu ögrendi test yaptir bence hamile olma olasılıgın yüksek :)

slm kızlar bu pazartesi hsg cekilcem devlette anestezis agrı oldumu kızlar cok korkuyorum.anestezili istiyorum ama devlette zor dediler anestezili.agrılı bir işlemmiş deneyimlerinizi yazarmısınız.bide hsg den sonra korunmakmı gerek korunmasak gebe kalsak sorun olurmu bebişe:26::26::26::KK25::KK25::KK25:
resimdeki sen misin :) :KK22:

Canım ben hsg çektirdigimde 10 gün sonra adet olmuştum yani erken gelmişti, eşimin kuzenide benim çektirdigim ay çektirmişti onunda öyle erken olmuştu ertesi ay hamile oldugunu ögrendi test yaptir bence hamile olma olasılıgın yüksek :)

Ya korkuyorum açıkcası sonuctan 4 -5 kere test yapınca geçmişte artık korkuyorum:KK43: inşallah dediğin gibidir. Rabbim hayırlısını nasip etsin isteyen herkese :)

kan testi değil canım evde yaptım idrar testi. 6 gün geçmişti ama negatif cıktı işte:KK43:
Seni anlıyorum canım benimde bi defa 10 gün geçmişti 6. gün benimde negatif çıktı sonra kan testi yaptırdım yine negatif :KK43: her ay hüsrana ugramak çok kötü ama bi kaç gün daha bekle bakalım

Seni anlıyorum canım benimde bi defa 10 gün geçmişti 6. gün benimde negatif çıktı sonra kan testi yaptırdım yine negatif :KK43: her ay hüsrana ugramak çok kötü ama bi kaç gün daha bekle bakalım

Bekliycem canım. acaba doktora gitsem mi diyrum hsgden sonra gecikme oluyor mu bilmiyorum 10 gün olsun acaba test mi, yapayım tekrar diyorum kafam karıştı:KK43:

Bekliycem canım. acaba doktora gitsem mi diyrum hsgden sonra gecikme oluyor mu bilmiyorum 10 gün olsun acaba test mi, yapayım tekrar diyorum kafam karıştı:KK43:
Canım benim hsg gen 10 gün sonra adet olmuştum yani yaklaşık 8 gün erken olmustum pazartesiye kadar bekle eger olmazsan git bence

X