Angelina Jolie'nin dolgun dudak sırları

• Konu Sahibi selmaizmirli
Dudakları ince olsa bile güzel olurdu.Beğenmiyorum diyenlerede pek inanmıyorum açıkçası. Tek başına dudağa değil bütüne bakılması gerek ,o dudaklar o yüze gidiyor.Ayrıca bunun için iş teklifleri almış biri olarak söylüyorum kolojen molejen hikaye çoğusu para tuzağı .En güzel yöntem dudak renginize yakın hatta birebir olsun dudağınızın hemen üstüne kalem çeker gibi yapmak yani kalemi sürdükten sonra elinizle ruj sürer gibi kalemi sürdüğünüz yerleri geçmek.

hiç begenmiyorum dudaklarını o ne öle ya :dilcikar:

Dudakları ince olsa bile güzel olurdu.Beğenmiyorum diyenlerede pek inanmıyorum açıkçası. Tek başına dudağa değil bütüne bakılması gerek ,o dudaklar o yüze gidiyor.Ayrica bunun için iş teklifleri almış biri olarak söylüyorum kolojen molejen hikaye çoğusu para tuzağı .En güzel yöntem dudak renginize yakın hatta birebir olsun dudağınızın hemen üstüne kalem çeker gibi yapmak yani kalemi sürdükten sonra elinizle ruj sürer gibi kalemi sürdüğünüz yerleri geçmek.

kleshtina bence de cok haklisin canim, butune bakilmali sadece dudaga degil, ayrica ben de inanmiyorum Angelina`yi begenmiyorum diyenlere.

bence silikon fikri hıçte fena sayılmaz abartmadığınız surece silikon olduğu kolay kolay anlaşılmaz arkadaşım hafıften dolgunlaştırdı çok doğal duruyo kalıcı değil ama cok memnun

ben yapıyorum bunu yerimseniben

angelina salt filmde şu parlatıcıyı kullanmış hep

Chantecaille Brilliant Gloss

Uploaded with ImageShack.us

Harvey Nichols'ta 75 tl'ye satılıyormuş. çok pahalı ama süper duruyo arkadaşlar.

Uploaded with ImageShack.us

ancelina bacının dudagı zaten buyuk,onun kadar buyuk dudak ıcın bu yazılanları yapmanın yanısıra botox lazım herhal:)hem bu yazılanlar dudaga zarar verır gıbı geldı bence.

meraba benimde yaklaşık 1 yıldır arkadaşlarım sürekli bıyıklarını al diyorlar ama sanırım güneş lekesi aldırıncada izi var evet bende farkettim yapıcak birşey yok geçmişler olsun

X