Tüp Bebek Merkezleri Ankara anatolia tüp bebek merkezi ve Prof Dt Hakan yaralı hastaları bilgi verebilir mi?

Evet canım ilkinde 3 yumoş önden fırlayıp gitti ötekiler geri kaldı bunu engellemek için uzun protokol başladı ama lucrin korkutuyor beni yakarmı iğnesi gonalf gibi küçük mü göbekten mi yan etki yapar mı
Ignesi kucuk.orgalutran gibi kalin degil.hicbir yanetki olmadi.yakan bir ignr degil.bir de pahali degil:))

Evet canım ilkinde 3 yumoş önden fırlayıp gitti ötekiler geri kaldı bunu engellemek için uzun protokol başladı ama lucrin korkutuyor beni yakarmı iğnesi gonalf gibi küçük mü göbekten mi yan etki yapar mı
Amin canım inşallah ben Anatolia ya gittim Ankara da 2. Ye yine oraya gideceğim
. Gidip gelme nasıl yapıyorsun peki?

Tüp bebek tedavisine girmeden yapılması gereken tüm tetkikler yapıldı mı? araştırmalarıyotlar mı. ? Çünkü 2 kez tüo bebek yapıldı. Ama tutmadı. Neden tutmuyor. Sorun ne? Eylül’de doğal gebeliğim oldu. Kimyasal gebelik dediler. O yüzden araştırıyorum. Yani alttaki sorun çözülmeden tüp bebeğinde tutacağını sanmıyorum

Valla olgalutran gibi kalın olmaması iyi o canıma okudu benim bu arada evet ucuz 80 tl ymiş bugün sordum ben şok:işsiz:
slm...bende bugün yasmin ve ardından lucrin ile anatolia da tedaviye başladım...lucrini eczaneye sorduk tek flakona 850 tl gibi bir fiyat verdiler...

slm...bende bugün yasmin ve ardından lucrin ile anatolia da tedaviye başladım...lucrini eczaneye sorduk tek flakona 850 tl gibi bir fiyat verdiler...
Hangi eczane acaba ? Bu ilacı hiç kullanmadım fiyatını bilmiyorum ama anatolianin az aşağısında atabek efsanesi var indirim yapıyor

Hangi eczane acaba ? Bu ilacı hiç kullanmadım fiyatını bilmiyorum ama anatolianin az aşağısında atabek efsanesi var indirim yapıyor
Ben fiyatı Atabek ten aldım 80 tl hatta 10 enjektör de yetek veriliyormuş bence arkadaş ya yanlış anladı ya da yanlış yazdı fiyatı o fiyat olamaz yani

merhabalar,
bende anatolia hastasıydım ve 2. denememde pozitif sonucu aldık. Biz direkt mehtap hoca ile başladık tedaviye. Çikolata kistlerimden dolayı 7 tane yumuta toplanabildi ancak hepsi iyi kalitede idi.4 adeti canlı kaldı. 1 tanesi canlı olarak verildi,3 adeti donduruldu. İlk seferinde negatif sonuclandı . çok ümit etmiştim ilk olduğundan malesef kesin olacak gibi hissediyorsunuz. ama 2. seferde muhteşem bir umursamazlık gösterdim çok sükür şu an bebegimle 3. ayımızı bitirdik. ilk basarızlıgımda gerek mehtap hocam gerek hakan hocam defalarca beni arayıp, motivasyonumu yuksek tutmaya calıştılar. çok profesyonel bir ekiple birlikte olacağınızı taahhüt edebilirim. Hemşireler ayrı ilgili ve bilgili. kimse umudunu kaybetmesin, anatolia ya güvenirseniz haklı çıkacağınızı göreceksiniz.

merhabalar,
bende anatolia hastasıydım ve 2. denememde pozitif sonucu aldık. Biz direkt mehtap hoca ile başladık tedaviye. Çikolata kistlerimden dolayı 7 tane yumuta toplanabildi ancak hepsi iyi kalitede idi.4 adeti canlı kaldı. 1 tanesi canlı olarak verildi,3 adeti donduruldu. İlk seferinde negatif sonuclandı . çok ümit etmiştim ilk olduğundan malesef kesin olacak gibi hissediyorsunuz. ama 2. seferde muhteşem bir umursamazlık gösterdim çok sükür şu an bebegimle 3. ayımızı bitirdik. ilk basarızlıgımda gerek mehtap hocam gerek hakan hocam defalarca beni arayıp, motivasyonumu yuksek tutmaya calıştılar. çok profesyonel bir ekiple birlikte olacağınızı taahhüt edebilirim. Hemşireler ayrı ilgili ve bilgili. kimse umudunu kaybetmesin, anatolia ya güvenirseniz haklı çıkacağınızı göreceksiniz.

Ben fiyatı Atabek ten aldım 80 tl hatta 10 enjektör de yetek veriliyormuş bence arkadaş ya yanlış anladı ya da yanlış yazdı fiyatı o fiyat olamaz yani
evet 80 tl imiş ..biz başka bir ecz sormuştuk....bikaç tane lucrin formu varmiş..ecz bize en yüksek olanı söylemiş :)

Arkadaslar merhaba
Ocak ayında Anatolia da tup bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum. Tüp bebek için yakın zamanda yaptıranlar ne kadar ödedi? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Star gibi bir paçavranın iftirası olduğu çok açık. Bu türden haber niteliği olmayan saçmalıklara karnımız tok. Saçmalamasınlar kamu hastanelerinde tüp bebek yaptırmak... ??? içinde olanlar bilir. Kamu hastanelerinin durumunu anlatmaya gerek var mı???? Tüp bebek gibi yüksek teknoloji gerektiren bir işi kim risk alıp da kamuda yaptırıyorsa ben geçmiş olsun derim. Anatolia'nın kalitesi tartışılmaz öte yandan insanlar sanki zorla merkeze getirilmiş (!!!)öyle bir şey olabilir mi? İsterse, aklına yatarsa o merkezde tedavisini olur, olmazsa da gider kamu hastanesine.

X