Ankara burun estetiği

fugithora

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
1
0
24
Herkese merhaba arkadaşlar,
Burnumda kemik eğriliği var nefes almakta sıkıntı yaşıyorum bir de alerjik bir bünyeye sahibim resmen boğuluyorum bazen. Estetik de yaptırmayı düşünüyorum ameliyat olmuşken. Ankara'da doktor tavsiyeniz var mıdır? Devlet hastaneleri öncelikli çünkü pek fazla bütçem yok. Son zamanlarda olanlar varsa doktoru ve fiyatı paylaşabilir mi?

Herkese merhaba arkadaşlar,
Burnumda kemik eğriliği var nefes almakta sıkıntı yaşıyorum bir de alerjik bir bünyeye sahibim resmen boğuluyorum bazen. Estetik de yaptırmayı düşünüyorum ameliyat olmuşken. Ankara'da doktor tavsiyeniz var mıdır? Devlet hastaneleri öncelikli çünkü pek fazla bütçem yok. Son zamanlarda olanlar varsa doktoru ve fiyatı paylaşabilir mi?
merhaba ben geçen hafta ameliyat oldum. devlet hasteneleri minimum 2 yol sonraya veriyor bilginiz olsun. doktorumun ismi vildan baştürk kbb doktoru kendisi 8. günüm bugün nefes almam ameliyattan öncekiyle farksız burun erlerim çok şiş olmasına rağmen benim işlemimi de kendi sayfasında gçrebilirsiniz çok fazla doktor araştırması yaptım ankara’da onlarca doktorla görüştüm en güven veren ve fiyat bandı olarakta bana en uygunu kendisiydi umarım yardımcı olabilmişimdir

merhaba ben geçen hafta ameliyat oldum. devlet hasteneleri minimum 2 yol sonraya veriyor bilginiz olsun. doktorumun ismi vildan baştürk kbb doktoru kendisi 8. günüm bugün nefes almam ameliyattan öncekiyle farksız burun erlerim çok şiş olmasına rağmen benim işlemimi de kendi sayfasında gçrebilirsiniz çok fazla doktor araştırması yaptım ankara’da onlarca doktorla görüştüm en güven veren ve fiyat bandı olarakta bana en uygunu kendisiydi umarım yardımcı olabilmişimdir
ne kadar ücret ödediniz acaba? söyleyebilir misiniz bir de çok acılı bir işlem miydi süreci anlatabilir misiniz

Bende geçen hafta oldum alçılarım çıksın memnun kalırsam size bilgim veririm daha uygun bi rakama oldum.

Ankara'da yıllar önce İhsan Kuzucu'nun gerçekleştirdiği rinoplasti ameliyatı deneyimim, başlangıçta hissettiğim kaygılara rağmen son derece olumlu bir deneyimdi. İhsan hocanın yaklaşımı, ameliyat öncesi ve sonrası süreçte sunduğu ayrıntılı açıklamalar sayesinde beni rahatlattı.

Şimdi ise kuzenim için İhsan Kuzucu'nun yeni kliniği Maidandaki randevumuz için heyecanlıyız. İhsan Kuzucu'nun uzmanlığı ve deneyimi sayesinde, kuzenimin de en iyi tedaviyi alacağına inanıyorum. İhsan hocanın profesyonellik ve hasta odaklı yaklaşımını herkese tavsiye ederim.

X