Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

bitene kadar kampanylarını iyi araştırın bence kağıt imzalatıp maksimum sekiz seans yazanlardan iflas edip kapatıp gidenlerden parasının hesabını soramayan insanlardan tutunda,kendibeliledikleri günde gimeyince seansı silenlere kadar bir sürü şeye şahit oldum ben.bacak kol altı genital yaptırıyorum bacağımın yüzd yetmişi biti geitalinde yüzde sekseni.6. seansım geçn haft gittim son seanstan aldğım sonuçsuz bu yazığım ve 2.650 giden toplam param. bin beş yüz lirayla bitecekse diğer benim gibi insanlar bildiğin enayi oluyor=)kararını sen ver maddi manevi büyük sıkıntı bu lazer işi gittiğin yerden memnun kalmzsan paranı isteme hakkında yok.ben 3.gittiğim yerden memnun kaldım mesela nd yag la dvam ediyorum ilk ikisi farklı yerler ama alexti

tuba bu son gittiğin ndyag uygulayan yer neresi? bide fiyatlarını verebilirsen sevinirm :)
artık karar vermek istiyorummmboshayallersmile

Ben okadar çok yerle görüştüm ki, izmirde mayasante beni çatır çatır yaktıktan sonra çok temkinli davrandım çünkü 2 yılda ancak geçti yanık izleri.

Sonunda Özkan Dermatalojide karar kıldım, hem işime yakın hemde işe yarayan doğru aletler var,hemde dr.beauty tavsiyesi var.

Ankara lazer ile görüşmeye gittiğimde ordaki görevli söylemişti "bizim kalitemizde olan yerlerin fiyatları bizimle aynı demişti,örneklemeyide lazerlife ve dr.nihat özkan ile yapmıştı.Ankara lazerin fiyatları hem uçuk hemde kız çok iticiydi, bende lazerlife ve özkan dermatolojiye gittim, lazerlife biraz uzak gelince Dr.Nihat Özkanda karar kıldım bakalım nasıl olacak işlerin yoğunluğundan ilk randevumu ekim ortasına aldım gelişmelerden bahsedeceğim.

eğer nd yag ile yaptırırım diyosan herion 250 tl demişti tüm bacak istersen bi de sen sor son bir haftada okadar çok yer aradım ki yanlış hatırlıyo olabilirim

eses yardımların için çok sağol... son bir soru daha sormak istiyorum sana, herionun fiyatlarını daha uygun dediğin gibi özkan dermatolojiden, herionun makinasına mı güvenmedin neden orayı tercih etmedin? ikisi ilede görüşen biri olarak tavsiyene ihtiyacım var.. sanırım seninde özel msj hakkın yok, burdan yazmak istemezsen mail atabilirsin bana (denize1@mynet.com)

eses yardımların için çok sağol... son bir soru daha sormak istiyorum sana, herionun fiyatlarını daha uygun dediğin gibi özkan dermatolojiden, herionun makinasına mı güvenmedin neden orayı tercih etmedin? ikisi ilede görüşen biri olarak tavsiyene ihtiyacım var.. sanırım seninde özel msj hakkın yok, burdan yazmak istemezsen mail atabilirsin bana (denize1@mynet.com)

ben lazeri alexandrite ile yaptırıyorum hem cilt tipim buna daha uygun hem de nd yag biraz fazla acıtıyor dediler zaten burada da tüyler biraz daha zayıfladıpı zaman nd yag ile devam edecekler kısacası özkan dermatoloji de 2 cihazın da son modelleri var (alexandrite için epicare ve herionda da kullanılan ndyag fotona ) ben heriondan telefonla bilgi almıştım özkan dermatolojiye ise yüz yüze görüşmeye gittim tavırları ve ortam hoşuma gitti bi de 2 arkadaşım da oraya gitmişti memnun kaldıklarını söylediler o yüzden burayı tercih ettim.

sonuçta Fotona Nd/yag lazer varken önce alex ile yapıp sonra inceldiğinde nd/yag uygulamak çokta mantıklı değil yani baştan nd/yag uygulayıp inceldiğindede onunla devam etmek daha akılcı olacaktır,cihazlar arası dalga boyu farkı nedeni ile cihaz değişikliği yapmak çokta mantıklı bir yaklaşım değil ,ben bir hekim olarak alt bacak bikini ve kolaltı için cilt açık renk ve kıllar siyah ise alex ve nd/yag gayet iyi sonuç verir ancak kollar yüz ve üst bacakta alexin sadece kılları incelttiğini fakat bitirmediğini bir çok hastada tecrube ettim,yine en iyi kararı doktor muayenesi sonrası hekiminiz verecektir ben fotona nd/yag varken tedaviyi onunla başlayıp onunla bitirmenizi öneririm

sonuçta Fotona Nd/yag lazer varken önce alex ile yapıp sonra inceldiğinde nd/yag uygulamak çokta mantıklı değil yani baştan nd/yag uygulayıp inceldiğindede onunla devam etmek daha akılcı olacaktır,cihazlar arası dalga boyu farkı nedeni ile cihaz değişikliği yapmak çokta mantıklı bir yaklaşım değil ,ben bir hekim olarak alt bacak bikini ve kolaltı için cilt açık renk ve kıllar siyah ise alex ve nd/yag gayet iyi sonuç verir ancak kollar yüz ve üst bacakta alexin sadece kılları incelttiğini fakat bitirmediğini bir çok hastada tecrube ettim,yine en iyi kararı doktor muayenesi sonrası hekiminiz verecektir ben fotona nd/yag varken tedaviyi onunla başlayıp onunla bitirmenizi öneririm

size katılıyorum kesinlikle.alex simsiyah kıllarımı griye çevirdi genitlde özellikle.3 seanstan sonra ndyag a geçtim nd yag bitirecek mi bekliyorum.alexten memnun kalmadım deyince herkes tepki gösteriyor aslında.çok yaygın olduğu için en iyisi o diye gösteriliyor

size katılıyorum kesinlikle.alex simsiyah kıllarımı griye çevirdi genitlde özellikle.3 seanstan sonra ndyag a geçtim nd yag bitirecek mi bekliyorum.alexten memnun kalmadım deyince herkes tepki gösteriyor aslında.çok yaygın olduğu için en iyisi o diye gösteriliyor

ülkemizde doksanlı yıllarda ruby ve alexandrıte lazerler vardı ve dolayısı ile birçok hasta bu cihazlarla işlem gördü ve kılları siyah cildi beyaz hastalarda iyi sonuç verdi ancak özellikle kılların biraz ince olduğu bölgelere uygulanmaması gerektiği halde ekonomik kaygılar ve tecrubesizlikten her gelene alex uygulanır oldu,nd/yag önceleri varis ve kılcal damar tedavilerinde kullanılırken etkilenen kılların daha kalıcı sonuç olduğu ve daha geniş hasta yelpazesinde uygulanabilir olduğu için son dönemde daha rövaşta olmaya başladı,bende önceleri nd/yag a mesafeli baktım ancak 4 yılıma girdiğim nd/yag lazerde tecrubelerim sonrası kalıcılığın ve başarının daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Ancak nd/yag lazeri kullanacak kliniğin ve uygulamacının dikkat edeceği bir kaç püf nokta var ve ben bunu herzaman paylaşıyorum! birincisi kullanılan cihaz 100 wattın üstünde çıkış gücüne sahip olmalı ,ikincisi işlem esnasında yapılan soğuk hava üflemesi hastanın dayanabileceği en alt seviyede olmalı zira kıl nekadar soğursa ışığın etkinliği okadar az oluyor yani crio5 soğuk hava cihazı için örneğin 4yada 5 seviyesi geçilmemeli,3.olarak cihazın hızı yani hertz olarak birimini ekranda gördüğünüz işlem hızı olabildiğince yavaş olmalı ve boşu boşuna kıllar daha iyi yanacak diye 45 joule ün üzerine çıkılmamalı son olarak eğer Fotona nd/yag lazer ile işlem yapılıyorsa scanner başlık ve xp/max model cihaz ile işlem tercihi daha etkili bir sonucun sırları...
hastalar ve pek çok hekim arkadaş alexandrite ile yapılan işlemde ışığın dalga boyu melanine dolayısı ile siyaha afinite sağladığı ve işlem sonrası ütülenmiş bir görüntü verdiği için sonucu diğer cihazlardan daha etkili gibi değerlendiriyorlar ancak uzun vadede en etkili sonuç için benim tecrubelerim nd/yag lazerden yana

drcosso bende ndyag fotonayla epilasyon yaptırıyorum.seans aralarında tüyleri jiletle mi almalıyım ya da almalı mıyım?
hertz olarak biriminde yavaş olması gerektiğini söylemişsiniz.bana işlem yapılırken 3.2idi bu değer.daha önce burda bilgi veren bir dr da bu değerin 1.6nın üzerine çıkmaması gerektiğini söyledi.ben ne yapayım şimdi,boşu boşuna seans sayım artsın istemiyorum.sizce merkezi değiştirmeli miyim

drcosso bir şey sormak istiyorum.seans aralığı ne kadar süre olmalı? benim gittiğim yerde kırk güne bir gelmelisin diyor çoğu yerde okudum iki ay deniliyor.7.seansıma gideceğim seans aralığımı uzatmalıyım?

drcosso bende ndyag fotonayla epilasyon yaptırıyorum.seans aralarında tüyleri jiletle mi almalıyım ya da almalı mıyım?
hertz olarak biriminde yavaş olması gerektiğini söylemişsiniz.bana işlem yapılırken 3.2idi bu değer.daha önce burda bilgi veren bir dr da bu değerin 1.6nın üzerine çıkmaması gerektiğini söyledi.ben ne yapayım şimdi,boşu boşuna seans sayım artsın istemiyorum.sizce merkezi değiştirmeli miyim

hayır merkeze devam edin ancak scanner başlık ve 1.5 hz konusunda ısrarcı olun antalyada pek fazla alternatifiniz yok malesef seaqns aralarında jiletle alın ancak hangi bölge belirtirseniz daha fazla yardımcı olmaya çalışırım

drcosso bir şey sormak istiyorum.seans aralığı ne kadar süre olmalı? benim gittiğim yerde kırk güne bir gelmelisin diyor çoğu yerde okudum iki ay deniliyor.7.seansıma gideceğim seans aralığımı uzatmalıyım?
kullanılan cihaz Fotonamı ve nerede bir merkeze gidiyorsunuz? eğer fotona ise aslında diğerlerindede aynı ancak ilk 3-4 seans 60 gün sonrası 75-90 gün olarak devam etmeli ve genelde 6. seansta 4-5 ay beklenmeli ve durum değerlendirilmeli

hayır merkeze devam edin ancak scanner başlık ve 1.5 hz konusunda ısrarcı olun antalyada pek fazla alternatifiniz yok malesef seaqns aralarında jiletle alın ancak hangi bölge belirtirseniz daha fazla yardımcı olmaya çalışırım

ben ankara tunalıdaki heriona gidiyorum.genital ve koltuk altı bölgeleri için.buradaki bir arkadaş ve drbeauty nin önerisiyle başlamıştım ama popoya doğru olan yerleri falan almadıkları için tereddütteydim devam edip etmeme konusunda.birde bu işlem hızının uygun değerlerde olmadığını öğrenince fikir almak istedim sizden.bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

ben ankara tunalıdaki heriona gidiyorum.genital ve koltuk altı bölgeleri için.buradaki bir arkadaş ve drbeauty nin önerisiyle başlamıştım ama popoya doğru olan yerleri falan almadıkları için tereddütteydim devam edip etmeme konusunda.birde bu işlem hızının uygun değerlerde olmadığını öğrenince fikir almak istedim sizden.bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
kolaltı ve bikini gibi sürekli jiletlenen bölgelerde işlem hızı yüksek olsada başarı iyidir ancak 4 seansı geçmişseniz net etki ortaya çıkmaya başlar ve bence bundan sonraki seansınızda işlemin yavaş bir hızda yapılmasını isteyin yada doktorlarına bu isteğinizi bildirin ,ancak şuana kadar yaptığınız işlem boşa gitmiş değildir pek çok klinik çok daha yüksek hızlarda işlem yapmaktadırki benim söylediklerim başarı oranını arttırmak için bir tavsiyedir,popo bölgesi konusunu tam anlayamadım ancak genelde bikini genital ve anüs ayrı ayrı işlem ve ücret talep edilen yerlerdir

Seanslarına ne kadar veriyorsunuz arkadaşlar yazarmısınız?

bitene kadar kampanylarını iyi araştırın bence kağıt imzalatıp maksimum sekiz seans yazanlardan iflas edip kapatıp gidenlerden parasının hesabını soramayan insanlardan tutunda,kendibeliledikleri günde gimeyince seansı silenlere kadar bir sürü şeye şahit oldum ben.bacak kol altı genital yaptırıyorum bacağımın yüzd yetmişi biti geitalinde yüzde sekseni.6. seansım geçn haft gittim son seanstan aldğım sonuçsuz bu yazığım ve 2.650 giden toplam param. bin beş yüz lirayla bitecekse diğer benim gibi insanlar bildiğin enayi oluyor=)kararını sen ver maddi manevi büyük sıkıntı bu lazer işi gittiğin yerden memnun kalmzsan paranı isteme hakkında yok.ben 3.gittiğim yerden memnun kaldım mesela nd yag la dvam ediyorum ilk ikisi farklı yerler ama alexti
burası hulya deva güzellik salonu ctesi gittim bizim bir dr arkadaş gidiyordu o refere oldu ama bişey demek için erken

slm ckp, kaçıncı seansın herionda bende oraya başlamayı düşünüyorumda gittiğin kadarıyla memnun musun öğrenmek istedim..? hızından dolayı az mı etki ettiğini düşünüyorsun, dr. hnm açıklamış gerçi ama o konuda tereddütlü olduğumu bende daha önce belitmiştim. 4.seans değilde baştan itibaren yavaş yapsalar daha mı etkili olur ki ellerindeki nd yagla CADIARZU

Kızlar ben internette bir reklam gördüm;
Tüm bacak
Tüm kol
Tüm yüz
Göbek çizgisi
Koltukaltı
Genital
Bikini bölgesi
hepsi bitene kadar 1290 tl. orayı duydunuz mu bilgi verirseniz sevinirim.

Kızlar ben internette bir reklam gördüm;
Tüm bacak
Tüm kol
Tüm yüz
Göbek çizgisi
Koltukaltı
Genital
Bikini bölgesi
hepsi bitene kadar 1290 tl. orayı duydunuz mu bilgi verirseniz sevinirim.

her kıl yapısı müsait olmuyor ki canım iyi düşün araştı.benimde o dediğin yerin broşürü elime geçmişti okul çıkışında dağıtılıyordu.bana güven vermedi ben bacak kol altı genitale 2 seansına o kadar para verdim.yani nasıl bu kadar ucuz oluyor.gidip yaptırmış üstünden seneler geçmiş bitmiş duyarsan git zaman sonuç alabilirin.sözleşmeleri varmıymş maksimum 8 seans diye sözleşmede yazıyordu o yerde geçen sene bu zamanlardı yine.boş atış yapsa istediği seansı gerç çoğu yer çok para verincede yapıyor.açıkçası bitene kadarlar çok güvenilir dğil.benm arkadaş nerde yaptırdı bilmiyorum bir sene geçmeden çıkmaya başladı kızın gittiği yer sallamadı bile.bir de kol herkese yapılmıyor.arkadaşlarım arasında bacğını bir tek yaptıran benim.diğer arkadaşlaa tanımaz dediler hep.göbek istiyorum yapmıyor gittiğim yer sonuç alamazsn diyor.benmki nd yag bahçelide.yine bahçelide gidip memnun kalmadığım yerde var cnm

slm ckp, kaçıncı seansın herionda bende oraya başlamayı düşünüyorumda gittiğin kadarıyla memnun musun öğrenmek istedim..? hızından dolayı az mı etki ettiğini düşünüyorsun, dr. hnm açıklamış gerçi ama o konuda tereddütlü olduğumu bende daha önce belitmiştim. 4.seans değilde baştan itibaren yavaş yapsalar daha mı etkili olur ki ellerindeki nd yagla CADIARZU

bende heriona gitmeyi düşünüyorum,giden arkadaşlar durumları hakkında bilgi verebilirmi acaba?

ilk birkaç seansta hızlı işleme rağmen sonuç iyi ise daha fazla vakit ve acıya gerek yok ancak baştan beride yavaş taranabilir sonuçta en iyi teknolojilerden birtanesi ...

X