Sivilceli Ciltler Ankara Dermaroller Bilgilendirme

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

ataestetik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2015
21
3
35
derma-roller-300x110.jpg
Bu yöntem ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi, akne ve yara izlerinin azaltılması, gözenekli cilt yapısının iyileştirilmesi için uygulanmaktadır ve tüm cilt tiplerinde uygulanabilir. Günümüzde cilt bakımı, onarımı, canlandırılması ve elastikiyetinin geri kazandırılması için alt yapı oluşturucu temel bir yöntem haline gelmiştir. Tek başına uygulanabileceği gibi diğer cilt bakım ve anti-aging yöntemleriyle de kombine edilebilir.

Bu uygulamada, bölgenin antiseptik solüsyonla temizlenmesinin ardından hastanın ihtiyaçlarına uygun boyutta roller ile deride mikro-kanallar açılır. Sağlam bir ciltten yeterli dozda geçemeyecek krem ve solüsyonların bu deliklerden geçerek etki bölgesine ulaşmaları sağlanır. Bu mikro-kanallar işlem bitiminde herhangi bir iz bırakmaksızın 15 dakika içinde kendiliğinden kapanır. Mikro-kanallar deride büyüme faktörlerinin üretimini başlatarak kolojen sentezlenmesini uyarır. Kollajen yumuşak dokumuzun ana elemanlarındandır ve deride destek görevini yerine getiren bir proteindir. Kollajen artımı ile derimizi gerginleşir ve daha sağlıklı genç bir görünüme kavuşur. Lazer ve peeling yöntemleriyle karşılaştırıldığında, derinin üst tabakası olan epidermisin zedelenmemesi, iyileşme süresinin daha kısa olması, dolayısıyla sosyal yaşamımızın etkilenmemesi bu yöntemin avantajlarıdır. Roller ile tedavi süresi, problemin şiddetine, yaraların derinliğine, kişinin iyileşme yanıtının süresine bağlı olarak değişmektedir. İşlem sonrası deride bir gün süreli hafif kızarıklık görülebilir.Bilgi Kaynağı

Son düzenleyen: Moderatör:
evde rahatlıkla yapabilirsiniz. 2 sene önce kardeşim ve ben bir salona epilasyona gidiyorduk orada duyduk internette araştırınca birkaç firma çıktı bir tanesinden sipariş ettim denemek için dermacild diye bir roller gönderdiler. siparişte satıcı ile görüşün yaş ve cild tipiniz cildinizin yenilenmesi için seçeceğiniz derma roller ebatı önemli her konuda yardım ediyorlar. evde daha sağlıklı özellikle gece yatmadan önce yaptığınızda cildinizin dinlenmesini sağlıyor cildini yenilenmiş oluyor. tavsiye ederim.

X