Ankara Devlet Hastanesinde Burun estetiği tavsiye

Dolunay Can

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
14
3
25
Ankara'da Gazi, Eğitim Araştırma ya da Hacettepe'de burun estetiği olmak istiyorum. Burada biraz araştırdığımda Serhat Şibarı gördüm. Yakın zamanda Serhat Şibar'a muayene olan var mı ya da ameliyat olan varsa burnunu özelden atabilir mi? Ankara'da devlet hastanesinde başka doktorlara ameliyat olup memnun kalanlar da doktorlarını yazabilir mi acaba? Siz de biliyorsunuz ki doktor seçmek çok zor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Ankara devlet hastanesi burun estetiği hakkında açılmış başlıklar genelde 1 2 yıl önce. O yüzden şu anki durumu öğrenmek için ben de başlık açtım. Okuduğunuz için çok teşekkürler.

merak edenler fotograf atmami istiyor genelde fakat buradan fotograf atmam pek mantikli olmaz ozelden yazin demistim o yuzden zaten yazan herkesin her sorusuna cevap vermeye calistim merak ettiginiz bir sey varsa siz burdan sorun ona da yanit verebilirim

Öncelikle dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.hastaneden randevuyu nasıl aldınız? Hangi dra aldınız ? Ameliyati çok ileri bir tarihe mi attılar? Nefes probleminiz var mıydı ? Mesela benim burnum geniş törpüleme işlemiyle daraltirlar mi devlette de özel istekleri yapıyorlar mı ? Şimdiden teşekkürler

size özelden ayrıntılı yazdım buradan da kısaca cevaplıyım. ben internet randevusu aldım. telefondan ya da internetten alabiliyorsunuz ayın son 2 iş günü sabah 8de açılıyor randevular. gazide samed arıkana ameliyat oldum. çok memnun kaldım. ağustosta gittim ve eylülde hemen ameliyat oldum ama bu biraz şans oldu benim için. nisanda gittiğimde yer yoktu ve muayene bile olamadım. o yüzden hemen ameliyat olabilirsiniz de olamayabilirsiniz de. doluluğa göre değişiyor. kesin bir aralık yok diyebilirim. benim nefes problemim yoktu sadece estetikti. istediğiniz gibi yapıyorlar açıkçası. benim burnumda daraltma yapıldı. küçüldü burnum. çok doğal isterseniz ona göre yapılıyor. yani sizin isteğinize göre tabi muayene olursanız daha iyi bilgi alabilirsiniz

X