ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM DA TÜP BEBEK TEDAVİSİ AŞAMALARI

Tüp bebek tedaviniz kaçıncı denemenizde tuttu ?

• 3

OY: 0 0,0%
  • 4

• 5

• 6 ve fazla denemede

• Ankete Katılan
    10
Canım bize toplam 2000 tl civarına mal oldu 1500 tl ilaçlar 400 tl de hastaneye transfer ücreti ödedik rapor çıkarırken bize bir şart sunulmadı erkek faktörlü olduğu için sadece 900 gün sigorta şartımız vardı.
Allahtan raporluymus raporsuz kac tutar allah bilir bide destek vercek dewlet bn bu kadar fazla dusunmemistim uzuldum nys nasip demekki en son care tup bebek simdilik bkleyimde asilamanin 7 hakkinida kullanayim zor yani allah yardimcimiz olsun.

Allahtan raporluymus raporsuz kac tutar allah bilir bide destek vercek dewlet bn bu kadar fazla dusunmemistim uzuldum nys nasip demekki en son care tup bebek simdilik bkleyimde asilamanin 7 hakkinida kullanayim zor yani allah yardimcimiz olsun.
Bencede devlet bence bütün masrafları karşılamalı tüp bebekte en kısa zamanda Rabbim nasip etsin sizede bir arkadaşa rapor çıkmadı yaşi 40 olduğu için 12.000 tl ye mal olmus

Bencede devlet bence bütün masrafları karşılamalı tüp bebekte en kısa zamanda Rabbim nasip etsin sizede bir arkadaşa rapor çıkmadı yaşi 40 olduğu için 12.000 tl ye mal olmus
Oha ya ya tamami olmasada en azindan 200 300 olsa sonucda biz varlikdan degil yoklukdan dewlete gidioruz zaten bi acımız var imkani olan var imkani olmayan var cok kotu bi durum

Oha ya ya tamami olmasada en azindan 200 300 olsa sonucda biz varlikdan degil yoklukdan dewlete gidioruz zaten bi acımız var imkani olan var imkani olmayan var cok kotu bi durum
Aynen öyle canım manevi ve piskolojik olarak zor bir süreç zaten birde maddiyat girince içine daha zor.

Merhaba son bir ay içinde tüp bebek tedavisi olan hanımlar mümkünse benimle özelden iletişime geçebilir misiniz 20 dakikanızı alacak bir çalışma yürütüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Burdan pozitif sonuç alan varmi arkadaşlar, yada tedaviye devam eden?
Hahaha:rolleyes: gene ben buldum seni burdada benimle birlikte tedaviye başlayan kişilerden gebe kalan çok var bu hastanede canım, hatta biriyle hala görüşürüz aynı gün transfer olduk doğumuna 2 ay kaldı

Merhaba canım ben özele geçtim bahçeci tüp Bebek merkezine. Şu an adet olmayı bekliyorum tedavi başlayacak aksi gibi her ay gecikmeyen adetim 4 gün gecikti 😂 sanırım histereskopi ve rah filmi geciktirdi bı adet olabilirsem tedaviye başlayacağız inşallah 😍
Sevindim senin adina, hayirli olsun. Berfu hocayami?

X