Ankara GATA devlet hastanesi burun estetiği

anonim0068

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2023
8
0
20
Ankara GATA devlet hastanesinde prof. Sinan öksüz'e burun estetiği olan var mı varsa görüşlerinizi paylaşabilirmisiniz.

Ankara GATA da Sinan öksüz'e burun estetiği olmak için gittim ama depremden dolayı öncelik onlardaymış ve burun da nefes problemim olduğu için KBB bölümüne gönderdi fiyat olarakta 6647 TL olduğu söyledi vezne o yüzden KBB bölümünde prof. Dr. Ömer Karakoç'a muayene olacağım güncel bilgi paylaşımım

Ankara GATA da Sinan öksüz'e burun estetiği olmak için gittim ama depremden dolayı öncelik onlardaymış ve burun da nefes problemim olduğu için KBB bölümüne gönderdi fiyat olarakta 6647 TL olduğu söyledi vezne o yüzden KBB bölümünde prof. Dr. Ömer Karakoç'a muayene olacağım güncel bilgi paylaşımım
Ömer hocaya muayene oldunuz mu acaba? Bende kendisini düşünüyorum.

Ömer hocaya muayene oldunuz mu acaba? Bende kendisini düşünüyorum.
Ömer hocaya gitmedim çünkü bütün doktorlar en az 1 yıl sonraya ameliyat sırası veriyorlardı bende o yüzden gazide prof. Mehmet düzlü ye ameliyat sırası aldım oda önümüzdeki yılın şubat ayına sıra verdi ona ameliyat olacağım.

Ankara eğitim ve araştırma hastanesi profesör uğur koçer doktora gittim 1ay sonrasına sıra veriyor 8hazirana gün verdi bir kaç hastası ile görüştüm gayet memnunlar düşünebilirsiniz

Ankara eğitim ve araştırma hastanesi profesör uğur koçer doktora gittim 1ay sonrasına sıra veriyor 8hazirana gün verdi bir kaç hastası ile görüştüm gayet memnunlar düşünebilirsiniz
merhaba.ben de uğur beye ameliyat olmayı düşünüyorum. hastalarıyla nasıl iletişim sağladınız.öncesi sonrası fotoğrafları var mıydı. bir de genel olarak nasıl tarzda burun yapıyor

merhaba.ben de uğur beye ameliyat olmayı düşünüyorum. hastalarıyla nasıl iletişim sağladınız.öncesi sonrası fotoğrafları var mıydı. bir de genel olarak nasıl tarzda burun yapıyor
Doktor ile görüşmeye gittiğimde 4kisi bekliyorduk görüşmek için onların da arkadaşları uğur beye ameliyat olmuş tavsiye üzerine gelmişler guvenmistim

Bu hocayı önerir misiniz

X