ANKARA ÖZEL HASTANELER 2016

Eryaman hastanesi için tamamlaciyi sağlık sigortası yaptırdım sadece doğum paketini kapsıyor çünkü 2li testi 4 lu testi yaptırmıştım 1500tl her kontrolde 75 tl ilk kontrolden sonra ki 10 gün içinde yapılan kontroller ücretsiz

2017 ile birlikte muayene ve doğum fiyatları artmış sanırım. Bir de bu özel hastanelerde NST ücretleri ne kadar bilginiz var mı? Özellikle Ortadoğu ve Sincan Koru için?
Sincan koru da 30tl

Cuma günü aylık kontrole gitcem bakalım fiyatlarda bi artış var mı ve nst fiyatını da sorarım.Ama su var tüm cihazlar son teknoloji hergittigimzde 6.7 tane bebisin fotosunu alıyoruz 10dk dan fazla ekrandan onu seyredebiliyorum Simdi 20 hafta 3 günlük gebeyim kızımı görmek için sabirsizliktan catliycam:)

Kızlar bende 2 ay sonra doğum yapacam

memorial , güven ve TOBB için 2017 fiyatlarını bilen var mı doktorum oralarda doğum yaptırıyormus

Hanımlar güncel fiyatları ve memnun olup olmadığınızı keşke paylaşsanız ben çünkü Ankara da oturmuyorum ama Doğuma ailemin yanına gelcem Ankara'da yapacağım. Gidip gelme gibi durumum olmuyor bilgilendirirseniz çok iyi olur.

Kızlar Ortadoğu'nun fiyatlarını öğrendim.sultan hocanın muayene ücreti 72 lira olmuş.normal Doğum 2250 sezaryan 2500 lira.epidural farkı içinde 300 lira istiyorlar.normal Doğumda 1 gece sezaryanda 2 gece yatış yaptırılıyormuş.refakatçiler için extra ücret talep edilmiyormuş.

Kızlar Ortadoğu'nun fiyatlarını öğrendim.sultan hocanın muayene ücreti 72 lira olmuş.normal Doğum 2250 sezaryan 2500 lira.epidural farkı içinde 300 lira istiyorlar.normal Doğumda 1 gece sezaryanda 2 gece yatış yaptırılıyormuş.refakatçiler için extra ücret talep edilmiyormuş.

Ayyyy 52 ydi 72 mi olmus yaaaaaa

Memorial 2017 dogum fiyatları:
Normal: 6100
Sezaryen: 6900

Medical park ankara doğum ücreti 4500₺ dediler. Bende orda yapıcam sanırım. Pınar hanıma 133 lira ödedim yeni haliyle böyleymiş

Merhaba,

Ben de yeni öğrendim hamile olduğumu :)

İlk muayenemi olmak için Yeşim Gürel'e gittim. Doğumu Memorial'da yaptırıyormuş ve memnun kaldım.

Ancak aklıma takılan birşey var, mesela hamilelik boyunca acil durumlar olabilir ve gece falan hastaneye acile gidilmesi gerekebilir. Böyle durumlarda, özel doktorlar gittiğin hastaneye geliyorlar mı acaba? Bu şekilde dışarıdan özel doktora gidenler var mı?
Bir de aklıma gelmeyen, özel doktor ile doğum yapılacak olan hastanenin farklı olması herhangi bir dezavantaj yaratır mı?:110:

Hanımlar Lokman hekimde eşleri Doğuma alıyorlar mı acaba soran veya bilgisi olan var mı ? Sonda Lokman hekime karar kıldım randevumu aldım ama hastaneyle konuşurken sormayı unuttum daha zaman var gerçi ama merak ettim Bi kere :KK16:

X