Ankara Şehir Hastanesinde Burun Estetiği Yaptırdım

Ameliyat oldum ikinci ayımdayım benim zor bi ameliyattı Ankara eğitim araştırma da iki doktor ben yapamam dedi hasan hocayı buldum ona karar verdim zaten doğal bir burun istedim çok estetik istemedim tamda öyle oldu revizyon yapıyor mu sabah sorup size yazarım ama revizyon da özel teknik kullanılıyor genelde zaten ramazan hoca da kıkırdak yada kök hücre dediğimiz karından yağ ile yaptığı için o kadar fiyat çıkıyor revizyon da da bu teknikler oluyor galiba fiyat farkı bu yüzden de olabilir
Ameliyat oldum ikinci ayımdayım benim zor bi ameliyattı Ankara eğitim araştırma da iki doktor ben yapamam dedi hasan hocayı buldum ona karar verdim zaten doğal bir burun istedim çok estetik istemedim tamda öyle oldu revizyon yapıyor mu sabah sorup size yazarım ama revizyon da özel teknik kullanılıyor genelde zaten ramazan hoca da kıkırdak yada kök hücre dediğimiz karından yağ ile yaptığı için o kadar fiyat çıkıyor revizyon da da bu teknikler oluyor galiba fiyat farkı bu yüzden de olabilir

Tam ne kadara oldunuz toplamda Bilkent hastanesinde 5 bin mi odediniz yarın ogrenirsenjz revizyon yapiyormu diye beni bilgilendirirmisiniz ramazan hoca 2 ay önce fln biri ameliyat olmuş 15 e olmuştu Revizyonda ilk e göre daha pahalı inşallah 30 fln demez de bı an önce olabilirim

Gittiniz mi hastaneye

bana 15 bin fiyat verdi vezneyi karistirmazsak dedi gss den yararlandigim icin 250 tl kaliyo cebime ben bu ameliyata girmem dedi ozel istersen klinikde 30a yapiyorum dedi derhal odayi terk ettim. ramazan hocaya ameliyat oldum 21 aralikda cok memnunum tavsiye ederim
Bunu Hasan Hoca mı söyledi? Hiç sanmıyorum böyle bir şey dediğini

Bende hasan hıcaya ameliyat oldum 1. Ayımdayım kemer vardı o alındı benim hala şiş ve kemer yeri mor sağ tarafta da çıkıntı var burun delikleri de eşit değil ucu baya sert uyuşuk sizin hemen geçti mi
1. Aysa daha çok yeni. Bende de var yamukluklar ama ödemlerden kaynaklı. Bana bir doz kortizon iğnesi yaptı önümüzdeki ay 2. Doz yapılacak. Kortizondan sonra şişliklerim azaldı baya burun ucum hala sert ama sağa sola daha rahat oynuyor artık

Bilgilendirme yapayım şöyle bir. Burun ucumda çok şişlik kaldı o yüzden görüntüsü bozuldu açıkçası. Yandan da bakınca gaga buruna dönüyordu yavaş yavaş. Hasan Hoca ile 2. Ayda konuştuk bunu 3. Ay muayenesinde kortizon yapmaya karar verdi şu an şişliklerimde hızlı bir azalış var.
Ameliyattan sonra 4. Ay güncel bir fotoğraf paylaşayım bir de..

Eklentiler

• 16813929663856569455085946607650.jpg
    16813929663856569455085946607650.jpg
    144 KB · Görüntüleme: 414
25 30 arası baya çok ya en fazla 20 bin ister diye düşündüm ramazan hoca bu doktor hastane aliyo ben almıyorum demistide ben de sanırım revizyon olucam revizyon ameliyatınida her doktor yapmiyo Hasan hoca yapiyormu revizyon. Siz 4 5 ödedim diyosunjz ameliyat oldunuz mu çok ucuz söylemiş fiyatida
Ben Ramazan hoca ya gitmiştim benden 3000 3500 arası dediler birazda burnundaki rahatsızlıklar belirliyor bende kırıklar vardı araya deprem girince ameliyatı cebeci tıp fakültesinde oldum ve çok rahat geçti şuan 30 gün memnunum

Ben Ramazan hoca ya gitmiştim benden 3000 3500 arası dediler birazda burnundaki rahatsızlıklar belirliyor bende kırıklar vardı araya deprem girince ameliyatı cebeci tıp fakültesinde oldum ve çok rahat geçti şuan 30 gün memnunum
Himm ne zaman 3 3 buçuk arasi fiyat verdi benimde 12 günüm var ramazan hocaya ameliyat olucam 23 buçuk söyledi bana benim revizyon 2 ameliyatım ilk i ni baska hastanede olmustum hem nefes alamıyodum hem kirikti bu 2 olacak dış görünüş olarak

Ücretini ne zaman nereye oduyosunuz bı bilginiz var mı nasıl oluyo yani kaç gün önceden para yatiriyoruz

Nasıl yani bana çoktan söyledi fiyatı 23 söyledi ameliyattan sonra daha mı yüksek olur ya da düser
Hangi doktor verdi size bu fiyatı. Bölüm başksnıysa normal onun fiyatları yüksek zaten. Zaten randevu alıp gidiyorsunuz önce polikliniğe onlar sizi yönlendiriyor

X