ankara zekai tahir burak hastanesinde doğum için doktor önerisi olanlar?

zeynepppp06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2015
5
1
32
31 haftalık hamileyim. Bu zamana kadar kontrollerimi hep özel hastanede yaptırdım ama özel hastanede doğum yapmak istemiyorum. Zekai tahir burak hastanesinde doğum yapmak istiyorum. Ama güvenilir bir doktor bulmakta tavsiyeye ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek birileriyle konuşmak istiyorum. Bana doktor konusunda tavsiyede bulunabilirsiniz memnun olurum.

31 haftalık hamileyim. Bu zamana kadar kontrollerimi hep özel hastanede yaptırdım ama özel hastanede doğum yapmak istemiyorum. Zekai tahir burak hastanesinde doğum yapmak istiyorum. Ama güvenilir bir doktor bulmakta tavsiyeye ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek birileriyle konuşmak istiyorum. Bana doktor konusunda tavsiyede bulunabilirsiniz memnun olurum.
Bende 6haftalik hamileyim ne kontroller icin bir doktor bulabildim ne de dogum icin hastane. Bende dogum icin zekai yi dusunuyorum gelismis bir hastane diye. Ozel hastne icin hangisini tavsiye edersin

Ben kontrollerimi balgatta özel ankara cerrahi tıp merkezinde yaptırdım çok da memnundum. Muayene ücreti çok uygun. Tahliller için de çok fazla ücret almıyorlar. Son derece de itinayla ilgileniyorlar.

Bende 6haftalik hamileyim ne kontroller icin bir doktor bulabildim ne de dogum icin hastane. Bende dogum icin zekai yi dusunuyorum gelismis bir hastane diye. Ozel hastne icin hangisini tavsiye edersin

Ben kontrollerime hep balgatta özel ankara cerrahi tıp merkezinde gittim. Çok da memnundum. İtinayla ilgileniyorlar. Muayene ücreti de tahliller için ücretler de çok fazla değil. Ben memnun kaldım. Orayı düşünebilirsin.

Zekai tahiri tavsiye etmiyorum tanıdık birileri yoksa hiç ii değil . Bende sezeryan olmak istemediğimden orayı tercih ettim 3 yıl önceydi.Bir kere çok yoğun doktorlar ilgisiz vicdansız mahremiyet beklmeyein acil kapısından girdikten sonra yalnız kalıyorsunuz üstünüzü giyip doğru doğumhaneye 15-20 kadın sancısını çekerken ortada 10 kişi dolaşıyor sürekli alttan kontrol .Doktor sıkılıyor herkese suni sancı veriliyor .ben kaldıramadım o kadar şeyi açıkcası bebekte taşikardi oluştu deyip aldılar sezeryane . sezeryanden memnun kaldım ama haklarını yemeyim. Sezeryan ekibi iyiydi sonrasında özel oda istedik o da fena değildi. Spinal yapılsı ama ben uyumak istedim çünkü daha fazla dayanamadım. Uyandığımda herşey olup bitmişti oğlumu almışlardı belki gerekliydi sezeryan ama ortamdan ve gereksiz bir ton müdaheleden sonra ikimizde yorulmuştuk sanırım.Sezeryanı hiç düşünmemiştim siz iki ihtimali de düşünün normal isterdim hep bebeğimi ilk ben görüyüm çıkana kadar ayrılmayalım isterdim ama nasip değilmiş.Bunu neden yazdım çünkü ilk doğumumda böyle birşey okusaydım oraya gitmeyi hiç düşünmezdim. Şimdi ikinciye hamileyim ve sezeryan sonrası normli destekleyen doktor arıyorum.Paranız varsa doğal doğum yaptıracak doktor bulun fazla müdahele edilmeden size ve mahremiyetinize saygılı bebeğinizi sizden kaçırmayan bir doktor hastane bulun

2 cocugum var Ilk kizimi zekai tahirde normal dogum olarak yaptum ikinci kizimi etlik zubeyde hanim da yaptim tavsiyem zekai tahir dogum alaninda daha iyi ama kontrollerde zubeyde hanin daha nezih temiz ..

bende ilk doğumumu zekai tahir de yaptım suyum geldiği için ve 36 haftalık olduğum için yenidoğan ünitesi iyi diye orayı tercih ettim ama özel doktorum olmadığı için vip odada olmama rağmen kimse ilgilenmedi hep asistanlar geldi ve çok çirkin muayene ettiler. sadece bi kere operatör geldi ve o da 2 gün yattıktan sonra ve artık normal olmaz sezeryana alıyoruz dedi ama ben gittiğimde 4 cm açılmam vardı eğer özel doktorum olsaydı orayla bağlantılı kesin normal doğum yapacağıma inanıyorum yani ilk doğum için özel doktorunuz yoksa pek tavsiye etmem ancak şuan yine hamileyim ve artık mecburen sezeryan olucak bu nedenle özel hastane yerine yine zekai tahiri tercih edicem ama hangi doktordan randevu alıyım bilemedim.

bende ilk doğumumu zekai tahir de yaptım suyum geldiği için ve 36 haftalık olduğum için yenidoğan ünitesi iyi diye orayı tercih ettim ama özel doktorum olmadığı için vip odada olmama rağmen kimse ilgilenmedi hep asistanlar geldi ve çok çirkin muayene ettiler. sadece bi kere operatör geldi ve o da 2 gün yattıktan sonra ve artık normal olmaz sezeryana alıyoruz dedi ama ben gittiğimde 4 cm açılmam vardı eğer özel doktorum olsaydı orayla bağlantılı kesin normal doğum yapacağıma inanıyorum yani ilk doğum için özel doktorunuz yoksa pek tavsiye etmem ancak şuan yine hamileyim ve artık mecburen sezeryan olucak bu nedenle özel hastane yerine yine zekai tahiri tercih edicem ama hangi doktordan randevu alıyım bilemedim.

Ben kontrollerim icin zekai tahire gidiyorum kesinlikle dr ozlem yasar i tavsiye ederim 35 haftadir kendisini mhrs den takip ederek gidiyorum ve cok memnunum.. Baska bi iki doktorada gitmek zorunda kaldim ama kimse onun gibi ilgilenmedi bebegimi bile gostermediler.. Ama ozlem hanim her seferinde gosterdi sorularima yanit verdi.. Memnun kalirsiniz eminim ki randevu alip giderseniz saatiniz geldigini soylediginizdede hemen aliniyorsunuz iceri.. umarim yardimci olabilirim :)

arkadaşlar bir şey soracağım. Ben Zekai Tahir'de hiç muayene olmadım. Bazıları orda en az 1 kere muayene ol ve giriş yaptır yoksa doğuma almazlar diyor. Böyle bir şey var mı?

arkadaşlar bir şey soracağım. Ben Zekai Tahir'de hiç muayene olmadım. Bazıları orda en az 1 kere muayene ol ve giriş yaptır yoksa doğuma almazlar diyor. Böyle bir şey var mı?
Hayır kesinlikle öyle bişey yok ben ilk doğumumda bi kere bile zekai tahire gitmedim suyum geldi öyle gittim doğumumu da yaptım

gözün aydın canım ALLAH analı babalı buyutsun. pekı nasıl geçti doğumun eskıden kotu davranıyolardı dıyolar sımdılerde nasıl hemşirelerın doktorların davranışları ? bır de ozel oda tutabıldın mı?

Saol canim Rabbim sanada nasip etsin.. Valla canim dogumumu kendileri yonetti resmen 3 cm acilmayla gittim 2 bucuk saatte dogurttular suni sanci ve suyumu patlatarak.. suni sanci verdiklerinide soylemiyolar bu arada :) hemsireler iyiydi ama doktorlar benim sansima hep erkek ve terstiler. Ama yinede oyle kotu davranma yok dediklerini yaptigin surece.. Ozel oda kismina gelince Benim dogumum aksam Saatlerindeydi o saatte ozel oda yok ancak gunduz 2 den once dogum yaparsan oda bulabiliosun o saatte bosaldigi icin.. ben 7 kisiyle bi odadaydim

X