Ankara zekai tahir burak hastanesinde son zamanda doğum yapanlar acil yardım lütfen

Hbusrayildiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
13
1
33
Merhaba arkadaşlar ben 38 haftalık Hamileyim. Şu zamana kadar Turgut Özal hastanesine devam ediyordum ama bebeğimin 2 hafta geri olması sebebiyle korktum acil bi durum olur diye zekai tahirde doğum yapmayı düşünmeye başladım. VIP oda var dediler bana hastanede ama çok kararsızım ve endişeliyim özel oda vip sancı odası şartları nasıl. Eşler girebiliyor mu özel odaya. Son zamanlarda doğum yapan arkadaşlar bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum.

Merhaba arkadaşlar ben 38 haftalık Hamileyim. Şu zamana kadar Turgut Özal hastanesine devam ediyordum ama bebeğimin 2 hafta geri olması sebebiyle korktum acil bi durum olur diye zekai tahirde doğum yapmayı düşünmeye başladım. VIP oda var dediler bana hastanede ama çok kararsızım ve endişeliyim özel oda vip sancı odası şartları nasıl. Eşler girebiliyor mu özel odaya. Son zamanlarda doğum yapan arkadaşlar bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum.

Merhaba büşra hanim nerde dogum yaptınız merak ettim

Merhaba büşra hanim nerde dogum yaptınız merak ettim
Zekai tahirde doğum yapmaya cesaret edemedim. Turgut Özal hastanesinde doğum yaptım. Çok memnun kaldım. Psikolojik olarak fena durumdaydım eşim ailem yanımda olmasa benim için çok zor olurdu. En önemli şey eş aile desteği.

Ben zekai tahahirde doğum yaptım doğumu normal odada yapıp özel odada kaldım annem ile beraber
Cwnim yazdigin icinn cok tesekkur ederim. Cok merak ediyordum ozel oda dedigin vip oda mi ne kadar odedin.
Esin gelebildi mi yanina sanci cekerken anneni yada esini alabiliyor musun yanina.

Bir de yine merak ettigim baska bir sey doktorlarin davranislari nasil dikisi stajerler mi yapiyor. Benim dogum cok yaklasti oraya gidecegim

Cwnim yazdigin icinn cok tesekkur ederim. Cok merak ediyordum ozel oda dedigin vip oda mi ne kadar odedin.
Esin gelebildi mi yanina sanci cekerken anneni yada esini alabiliyor musun yanina.

Bir de yine merak ettigim baska bir sey doktorlarin davranislari nasil dikisi stajerler mi yapiyor. Benim dogum cok yaklasti oraya gidecegim
canım sana tavsiyem asla coklu doğum odasında yapma doğumu ..
ben 2. doğumumda bu hataya düşmek istemiyorum sende düşme özel vip oda ayarlat kendine sancını orda çekersin ben 10 kişilik bir odada sancı çektim rezalet...
çok zor oldu yan yana yatan hastalar bagıran aglayan..
moral sıfır oluyor..
dogumdan sonra özel odaya geçtim 250tl oda 4 yıl önce ..
doguma gittiğinde özel odada doğum yapmak istediğini söyle doktorlara oda 300 tl idi ama 4 yıl önce şimdi ne kadar olduğunu sor söylüyorlar allah yardımcın olsun ..
normal sancı odasına ailen ve eşin çıkamıyor ..
ama oda ayarlarsan oaraya eşin ve yakınların gelebiliyor..

canım sana tavsiyem asla coklu doğum odasında yapma doğumu ..
ben 2. doğumumda bu hataya düşmek istemiyorum sende düşme özel vip oda ayarlat kendine sancını orda çekersin ben 10 kişilik bir odada sancı çektim rezalet...
çok zor oldu yan yana yatan hastalar bagıran aglayan..
moral sıfır oluyor..
dogumdan sonra özel odaya geçtim 250tl oda 4 yıl önce ..
doguma gittiğinde özel odada doğum yapmak istediğini söyle doktorlara oda 300 tl idi ama 4 yıl önce şimdi ne kadar olduğunu sor söylüyorlar allah yardımcın olsun ..
normal sancı odasına ailen ve eşin çıkamıyor ..
ama oda ayarlarsan oaraya eşin ve yakınların gelebiliyor..
Tamam canim cok sagol bende sanci odasina gitmek istemiyorum. Insallah ben hastaneye doguma giderken odalar bos olur

Kizlar hastaneden ogrendim ben ozel odayi dogum yaotiktan sonra tutabiliyormussun yaninda 1 tane refakatciya izin varmis. Vip oda kalkmis o olsaydi sanci odasina gitmeden odan da cekebiliyormussun sancini ama dojtorlar o odada cok sik kontrol edemiyoruz diye kaldirmislar. O oda olsaydi onun fiatida 500tl mis ama kalkmis o uyguluama

Sanci odasina mecbur giriliyor yani sonrasinda oda tutuluyor

Kizlar hastaneden ogrendim ben ozel odayi dogum yaotiktan sonra tutabiliyormussun yaninda 1 tane refakatciya izin varmis. Vip oda kalkmis o olsaydi sanci odasina gitmeden odan da cekebiliyormussun sancini ama dojtorlar o odada cok sik kontrol edemiyoruz diye kaldirmislar. O oda olsaydi onun fiatida 500tl mis ama kalkmis o uyguluama

Sanci odasina mecbur giriliyor yani sonrasinda oda tutuluyor
Dogumu zekai tahirde mi yaptiniz memnun kaldiniz mi

X