Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
Ben bebekle ilgilenirken ev işlerine yardımcı olabilecek( günlük temizlik+ütü+yemek) , ben olmadığım zamanlarda ise bebekle ilgilenecek,sigara kullanmayan ,disiyonu düzgün, görünümüne önem veren, titiz ve sorumluluk sahibi bir bayan arıyoruz.Çalışma saatleri 8-18 dir, biz tatilde olduğumuz zamanlarda ücrette herhangi bir kesinti olmayacaktır.

aradığınız özellikler nedir görüşmek isterim[/QUOTE
merhaba,uzun süredir girememiştim,şimdi gördüm. bu civarlarda oturuyorsanız görüşebiliriz uygunsa sizin içinde, adresimi daha sonra özelden veririm.

merhaba msjınız yeni gördüm keçiören tepebaşında oturuyorum daha önce ikizlere baktım özelden tel atarsanız ve eğer şartlarda anlaşırsak severek bakarım çocuğunuza sevgiler...

leyla hanım mesaj kotamı doldurmaya çalışıyorum telefonumu vereceğim size özelden

Ankara, cankaya- birlik- gop-kirkkonaklar civari bebek , cocuk bakicisi arayanlar ozelden benimle irtibata gecebilirler..
48 yasinda,4 cocuk ve 4 torun sahibi , mutaassip, diksiyonu duzgun, kendine ozenli, sabirli ve cocuklari seven annem icin bakiyorum ..

leyla hanım mesajımı görmediniz sanırım güncellemek istiyorum

Ankara, cankaya- birlik- gop-kirkkonaklar civari bebek , cocuk bakicisi arayanlar ozelden benimle irtibata gecebilirler..
48 yasinda,4 cocuk ve 4 torun sahibi , mutaassip, diksiyonu duzgun, kendine ozenli, sabirli ve cocuklari seven annem icin bakiyorum ..

slm ben kırkkonaklar tarafında oturuyorum 2 bucuk yaşında oğlum var sizinle görüşebilirmiyiz

merhabalar ankara öveclerde ikamet etmekteyim.23 yaşındayım.liseden cocuk gelisimi mezunuyum .suanda da aöfde okulöncesi ögretmenligi okuyorum.2 sınıftayım.özel kreste ve kurum kreslerınde calısytım.güvenilir bi alienin cocuguna evlerine bakabilirim.oyun ablalıgıda yapabılırım.etüt ögretmnlgıde yaptım ilkokul ögrncilernede yardımcı etüd ögretmenligi yapbilirim.ulasmak isteynler bana hotmailden ........................ yada burdn msj atabiliırsiniz.saygılar

selamlar. dikmen akpınar tarafında oturuyoruz. eşim de ben de öğretmeniz. hafta içi 4 gün(bu yıl bir gün izinli olacağım) oğlumuza bakabilecek bir yardımcı arıyoruz. bebeğimiz 2 aylık. ilgilenirseniz görüşelim. iletişim nasıl kurulacak bilmiyorum:) görüşmek üzere...

selam arkadaşlar, batıkentte oturuyorum ve çok kısa bir sürede işe başlayacağım. oğlum şu an 14 aylık ve bakıcı arıyoryum. 30-45 yaş aralığında, çocuk dilinden anlayan, sevecen, sigara içmeyen, aynı zamanda ev işlerinde de yardımcı olabilecek içinde allah korkusu olan bir bakıcı arıyorum.

tüm arkadaşların ramazan ayı hayırlı olsun....

yaaa arkadaşlar kızmayın ama burdan bakıcı bulmak kadar saçma bişey yok sonuçta burası bi sanal ortam ve canınızı emanet etcek birini burdanmı bulcaksınız heleki böyle bi zamanda kardeşin kardeşini 3 kuruş için öldürdüğü çocuğunu cinnet geçirip öldürdüğü zamanda tuzum kuru diye düşünmeyin benimde 1.5 yaşında oğlum var annem bakıyodu bacağı kırıldı ve bakacak kimsemiz yoktu annemden başka ama ben gelip burda bakıcı aramadım eşe dosta söyledim tanıdık birileri varmı diye referans olcak bi tanıdığın olması şarttı ki annemin evinde onun gözünün önünde bakcak olmasına rağmen içim el vermedi herhangi birine ve nihayetinde buldumda lütfen nolur rica ediyorum burda bakıcı aramayalım tabiki herkes kötü niyetli demiyorum ama ya artniyeti varsa geri dönüşü varmı bunun:26:

yaaa arkadaşlar kızmayın ama burdan bakıcı bulmak kadar saçma bişey yok sonuçta burası bi sanal ortam ve canınızı emanet etcek birini burdanmı bulcaksınız heleki böyle bi zamanda kardeşin kardeşini 3 kuruş için öldürdüğü çocuğunu cinnet geçirip öldürdüğü zamanda tuzum kuru diye düşünmeyin benimde 1.5 yaşında oğlum var annem bakıyodu bacağı kırıldı ve bakacak kimsemiz yoktu annemden başka ama ben gelip burda bakıcı aramadım eşe dosta söyledim tanıdık birileri varmı diye referans olcak bi tanıdığın olması şarttı ki annemin evinde onun gözünün önünde bakcak olmasına rağmen içim el vermedi herhangi birine ve nihayetinde buldumda lütfen nolur rica ediyorum burda bakıcı aramayalım tabiki herkes kötü niyetli demiyorum ama ya artniyeti varsa geri dönüşü varmı bunun:26:

haklısın arkadaşım. bende aynen senin dediğin gibi yaptım. eşe dosta söyledim. 2 ay önce başladım aramaya. 2 hafta önce, hem referanslı, hemde oldukça güvenilir kaynaklarla bir bakıcı buldum. dün başlayacaktı işe, bende bugün işe gidecektim. ama dün bi öğrendim ki, temizlik için gittiği kişi ona daha fazla para teklif etmiş. o da orada kalmaya karar vermiş. senin anlayacağın benim tüm planlarım alt üst oldu. iznimi uzatmak zorunda kaldım. ve çektiğim karın ağrısını sen düşün. şimdi bana önerebileceğin bir isim var mı? çünkü çok acele bakıcı bulmam gerekiyor.

merhabalar, Batıkentte oturuyorum, 2 yaşında bir kızım ve 6 aylık bir oğlum var. kızıma bakan bir ablam var ancak ikisine birden bakamayacağını söylediğinden ona bebek bakımında bana da ev işlerinde yardımcı olacak birini arıyorum. mesaj kotam dolmadığından bebek bakabilirim diyenlere maalesef buradan ulaşamıyorum. eğer bakabilecek olan varsa bi şekilde buradan bir buluşma ayarlayıp buluşabiliriz. acil, 1 hafta sonra işe başlamam gerekiyor.

merhaba, 15 yıllık tecrübem ve referansım var.tercihen ikiz ebek bakımı istiyorum.Çocuk gelişimi mezunuyum.İlgilenirseniz mesaj yazın lütfen.İyi akşamlar.

merhaba hala iş arıyorsanız üçüz bebeklerim var görüşebiliriz xxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben Batıkentte ikamet ediyorum.Lise mezunuyum, daha öncede çocuk baktım, şimdi de bakmak istiyorum.

merhabalar, Batıkentte oturuyorum, 2 yaşında bir kızım ve 6 aylık bir oğlum var. kızıma bakan bir ablam var ancak ikisine birden bakamayacağını söylediğinden ona bebek bakımında bana da ev işlerinde yardımcı olacak birini arıyorum. mesaj kotam dolmadığından bebek bakabilirim diyenlere maalesef buradan ulaşamıyorum. eğer bakabilecek olan varsa bi şekilde buradan bir buluşma ayarlayıp buluşabiliriz. acil, 1 hafta sonra işe başlamam gerekiyor.

İyi günler, hala bakıcı arıyorsanız görüşmek xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar,benim de 5 aylık bir oğlum var,kasımda çalışmaya başlıycam,ekim ayından itibaren bebeğime bakıcı arıyorum,onu sevecek biri olması en önemlisi,şehitlikte oturuyorum,
sabah 7.45,akşam 6.30 saatleri arasında çalışacak,konuşması düzgün orta yaşlarda ve daha önce mutlaka bebek bakmış bir bayan arıyorum,özelden mesaj atma hakkım yok,o yüzden ilgilenen arkadaşların bana özelden mesaj atmaları çok iyi olur.şimdiden teşekkürler...

Evinizde veya kendi evimde güvenle çocuk bakılır.

Ben 38 yaşındayım ve 2 çocuk annesiyim. Eryaman 5. etapta oturuyorum. Eryaman civarında bebek/çocuk bakabilirim. İlgilenenler lütfen bana ulaşsın.

X