Ankara'da Gogus Buyutme Ameliyatı

anakarada slikon taktırmaya cok yakınım ama bu işin en zor kısmı doktor secmek sanırım:)? zühtü bey ve osman latifoğlunu öneren arkadaşlarım oldu ,osman latifoğlunu yaptığı ameliyat sonrası fotoğraf grmek istiyorum kimden nerden bulablirim acaba? başka önerisi olan varsa syleyeblirmisinz kafam allak bullak oldu,nerdeyse bi gğsümü birine diğer göğsümüde öbür doktora yaptırmayı düşünecem kızlar :)?

mammek msjını aldım cnm akşam 8 9 gibi bakablirim cnm cok sağol

ben 16 şubatta zühtü demir'e hem meme hem burun ameliyatı oldum gerçekten güzel olduğunu düşünüyorum. diren falan takılmadı ben doktorumu şiddetle tavsiye ediyorum :)

Kızlar 2. ameliyatını olmuş biri olarak ve ankarada gitmediğim özel hastane ve tanınmış doktor kalmadı ve size şiddetle op.dr. oğuz kılıç'ı öneriyorum kendisi eşiyle birlikte giriyor tüm ameliyatlara ve ameliyat olduğum günden bugüne kadar hergün dua ediorm onlara iiki tanımışım onları diye..bide benimki düzeltme ameliyatıydı..diğer mesajlarımdan okuyabilirsiniz zaten sorunumu siikon içeride ters dönmüş o doktora çok bela okuyorum psikolojimi çok bozdu ama Allah'tan şuan çok ama çok mutluyum ve yaptığı en az 5 ameliyatı gördüm elledim yumuşaklığı görüntüsü kimse anlamaz size öyle söyleyim :))) bu arada bu yazım doktor reklamı değildir gerçekten bu konu benim için çok önemli o yüzden yardım edebildiğim herkese yardım edip bu konuda kimse mağdur olsun istemiyorum..

tamam gaziymiş :) en kısa zmanda onunla konuşmaya gitmeyi düşünüyorum bi kaç yerden daha duydum umarım iyidir

kızlar bende osman latifoğlu'yla görüşmeyi düşünüyorum, amelıyatı hastanede yapıyor değil mi ? ne kadar fiyat verir acaba bilgisi olan var mı :18:

ben ankarada kendi doktorumu tavsiye ediyorum zühtü demir onepte yıllarını vermiş bi doktordur cok deneyimli ve başarlı bi doktordur.

Merhaba osman latifoğlunu bende duydum. Nerde çalışıyordu acaba ?

tamam gaziymiş :) en kısa zmanda onunla konuşmaya gitmeyi düşünüyorum bi kaç yerden daha duydum umarım iyidir

Osman Bey'i tavsiye eder misiniz?

kızlar bende osman latifoğlu'yla görüşmeyi düşünüyorum, amelıyatı hastanede yapıyor değil mi ? ne kadar fiyat verir acaba bilgisi olan var mı :18:

Kızlar toptan cevaplayayım sorularınızı Osman Hoca gazı de çalışıyor ancak ameliyatlarını orada yapmıyor tam gün yasasıyla ilgili bir durum bildigim kadarıyla bu ameliyatları KOru Hastanesinde yapıyor, tavsiye ederim ben memnun kaldım fiyat olarak tek meme sanırım 5500tl falan ben iki ameliyat birarada oldugum için daha uygun fiyatı oldu ameliyatım isterseniz iletişim bilgilerini özelden atabilirim

Kızlar toptan cevaplayayım sorularınızı Osman Hoca gazı de çalışıyor ancak ameliyatlarını orada yapmıyor tam gün yasasıyla ilgili bir durum bildigim kadarıyla bu ameliyatları KOru Hastanesinde yapıyor, tavsiye ederim ben memnun kaldım fiyat olarak tek meme sanırım 5500tl falan ben iki ameliyat birarada oldugum için daha uygun fiyatı oldu ameliyatım isterseniz iletişim bilgilerini özelden atabilirim

Canım doktorun bilgilerini bana msaj atarsan sevinirm. Kesi yeri olarak nereyi tercih ediyor ?

Canım doktorun bilgilerini bana msaj atarsan sevinirm. Kesi yeri olarak nereyi tercih ediyor ?

Canım iletişim bilgilerini gönderiyorum özelden kesı yeri olarak meme altı ve uygunsa meme ucunu tercih ediyor benim meme altından oldu

Canım iletişim bilgilerini gönderiyorum özelden kesı yeri olarak meme altı ve uygunsa meme ucunu tercih ediyor benim meme altından oldu

Koltukaltı kesiyi tercih eden bildiğinz bir doktor var mı ? Ben iz kalmasını istemiyorum :KK43:

Koltukaltı kesiyi tercih eden bildiğinz bir doktor var mı ? Ben iz kalmasını istemiyorum :KK43:

Ya aslına bakarsan hocayla konuşmak lazım bu konuyu ben koltuk altı düşünmediğim için sormadım bile bu şekilde yapıyo musunuz diye, koltuk altı kesisinin negatif yanları çok diye biliyorum araştırdın mı?

canım ben kendi düşüncemide söylemek istedim..gögüs altı gögüs ucu bunlar için evt ama koltuk altı düşünüyosan iz olmasın diye ilerde bazı sorunlar cıkarabildiğini ve cok iyi bir doktor bu konuda uzman birisine ol derim cünki koltuk altından bi yol açılıp içeriye konuyor buda ilerde sorun cıkarabiliyomuş acılan kanala doğru silikonun kayması gibi yanlış hatırlamıyosam eger burda bi yerde okumuştum. kızın nickini hatırlayamadım ama gögüslerinde kaymalar ve asimetrik sorunları vardı.her doktor bunu yaparız diyor ama en önelisi sağlıkla cıkmak izden cok ilerde başına bişey cıkarmaması yurt dışında bile en cok yapılan yöntem gögüs altı ve meme ucundan yapılan yöntem en sağlıklısı cok iyi araştır derim.ayrıca izlerde öyle kalmıyor zamanla yok oluyor.tabi bu dediklerim gözünü korkutmak için değil cok iyi başarılı doktorlarda var bu konuda dikkat etmen için yazdım. sonucta iyi olanda var kötü olanda önemli olan iyi olanı bulmak

canım ben kendi düşüncemide söylemek istedim..gögüs altı gögüs ucu bunlar için evt ama koltuk altı düşünüyosan iz olmasın diye ilerde bazı sorunlar cıkarabildiğini ve cok iyi bir doktor bu konuda uzman birisine ol derim cünki koltuk altından bi yol açılıp içeriye konuyor buda ilerde sorun cıkarabiliyomuş acılan kanala doğru silikonun kayması gibi yanlış hatırlamıyosam eger burda bi yerde okumuştum. kızın nickini hatırlayamadım ama gögüslerinde kaymalar ve asimetrik sorunları vardı.her doktor bunu yaparız diyor ama en önelisi sağlıkla cıkmak izden cok ilerde başına bişey cıkarmaması yurt dışında bile en cok yapılan yöntem gögüs altı ve meme ucundan yapılan yöntem en sağlıklısı cok iyi araştır derim.ayrıca izlerde öyle kalmıyor zamanla yok oluyor.tabi bu dediklerim gözünü korkutmak için değil cok iyi başarılı doktorlarda var bu konuda dikkat etmen için yazdım. sonucta iyi olanda var kötü olanda önemli olan iyi olanı bulmak

ank32ciğime tamamiyle katılıyorum ben de olumsuz şeyler okumuştum koltuk altı kesisi hakkında

Anladım.. Bunu hiç duymamıştım ama sizin anlattıklarınız mantıklı geldi... Göğüs altı kesisinde İzin boyuyu ne kadar ? İyileşme süresi ne ve bu ize lazer uygulanabiliyor mu ?

Anladım.. Bunu hiç duymamıştım ama sizin anlattıklarınız mantıklı geldi... Göğüs altı kesisinde İzin boyuyu ne kadar ? İyileşme süresi ne ve bu ize lazer uygulanabiliyor mu ?

benim göğüs altı kesisi daha 1 ay bıle olmadı fotograflarını atabılırım sana dıkıs yerımın.. dert edilecek büyüklükte degil ve cok iyi kremler var izi en aza indirmek adına

X