ANKARA'da hsg(rahim filmi) çektiren arkadaşlar lütfen yardım edin:((ACİL...

slm cnm yaa sorma ablacığmın bebişi karnında ölmüş salı günü mecbur kürtaj oldu çok üzüldümm ona:çok üzgünüm:bnde geçen ay bnmde adetim ilk defa 9gün gecikmişti buay günümde oldum.seninde gecikmesi normal yani rahim filminden sonra çok normal.bide bn iki kez çektirmek zorunda kaldım düşün aynı acı 2kezbilmiyorumkismileneyseki buay vaktinde oldum.sanırım ikimizde aynı gün olmuşuz tatlımyerimsenibenbn ayın 28inde oldum bugün 3.günümdü ve bugün hastaneye gittim yine alttan baktılar yeni dosya açıldı ve buay aşılama yapılcak tabi eğer yumurtalar yeteri kadar büyürse çatlatma iğnesi olucam sonra aşılama hakkımda ve hakkımızda hayırlısı bakalım ama inan artık çok yoruldum ve çok yıprandım yani kendimi öyle hissediyorummirmirmirmirartık saldım kendimi hayırlısı diyorum beynim dondu artık inan hiç bişey düşünemiyorum okadar yorgun hissediorum hayırlısı napıım haftaya cuma yani ayın7sinde tekrar gidicem klomen verdi ona başlıcam yarın haftaya bakalım neler olucak gelişicekmi çatlatma iğnesi vercekmi hiç bişey bilemiyoruumm offfff nyse:çok üzgünüm: ee sen napcaksın aşılama düşünüomusun dr tavsiye ettimi en iisi sende geciktirme tatlım tedavimizi yaptıralım sonra olursada rabbimden olmazsada napalım hakkımızda hayırlısı bak hem aşılma çokda ii bi yöntem diolar en ii spermleri alıp senn vajinaya koyuyorlar şans daha yüksek buarada bn pursaklarda çalışıorum canım yaa ayayy inşallah görüşürz bigün gel misafirim ol eşinlede gelin yuvamıza misafir olun hem tanışırız ne güzel olurolumunekankayizsmileneyse yine çok konuştum olaylardan yine haberdar ederim çook öpüyorumm seniopuyorumnanaktangörüşürz

slm kıslaarrr bn geldiimmmopuyorumnanaktanhemen başlayım anlatmaya klomen bittikten sonra gittim hastaneye hemen hemn 4gün boyunca hergün çağırıp alttan yumurtalıkların durumuna baktılar sağda 3 solda 3 olmak üzere toplam 6adet yumoşum vardı ama tabi bunların hepsi gelişmiyor.neyse en son gün yani geçen hafta pazartesiydi sanırım 18mmlik olmuştu yumoşumun birisi ve bana aynı gün çatlatma iğnesi verdiler.gece 11buçukta vuruldum. çarşambada aşılama oldum.şimdi 12günün dolmasını bekliyorum.tuttumu tutmadımı diye.bnm iş papatya fallarına kaldı anlıcanızboshayallersmileya böyle bilerekde beklemesi ne zormuş beee pööfff pazartesi gidicem bakalım kan vermeye yaa kısslaaar neolur dua edin bana hastane köşelerinde öylece morarıp kalmak istemiyorumbilmiyorumkismileinşallah tutmuştur inşallah bebişim benmledir:CüvCüv:yani bnde haberler böyle şuan beklemedeyim sonuçlar iide çıksa kötüde çıksa sizi haberdar ederim.ya bide işin kötüsü eğer buay tutmazsa iğnelere geçicez ve ssk karşılamıyor yani rapor çıkarttırmam gerek yaş tutmuyor öbür türlüde dünyanın parası sade 1tanesi 250tl civarındaymış.düşünün artıkCADIARZUneyse bakalım bi olsaydı yavruma feda olsun derdim ama opuyorumnanaktaninşallah tutmuşturda hiçbişeye gerek kalmaz neyse öpüyorum sizi yine haberleşirizkaydirigubbakcemile3

slm kıslaarrr bn geldiimmmopuyorumnanaktanhemen başlayım anlatmaya klomen bittikten sonra gittim hastaneye hemen hemn 4gün boyunca hergün çağırıp alttan yumurtalıkların durumuna baktılar sağda 3 solda 3 olmak üzere toplam 6adet yumoşum vardı ama tabi bunların hepsi gelişmiyor.neyse en son gün yani geçen hafta pazartesiydi sanırım 18mmlik olmuştu yumoşumun birisi ve bana aynı gün çatlatma iğnesi verdiler.gece 11buçukta vuruldum. çarşambada aşılama oldum.şimdi 12günün dolmasını bekliyorum.tuttumu tutmadımı diye.bnm iş papatya fallarına kaldı anlıcanızboshayallersmileya böyle bilerekde beklemesi ne zormuş beee pööfff pazartesi gidicem bakalım kan vermeye yaa kısslaaar neolur dua edin bana hastane köşelerinde öylece morarıp kalmak istemiyorumbilmiyorumkismileinşallah tutmuştur inşallah bebişim benmledir:CüvCüv:yani bnde haberler böyle şuan beklemedeyim sonuçlar iide çıksa kötüde çıksa sizi haberdar ederim.ya bide işin kötüsü eğer buay tutmazsa iğnelere geçicez ve ssk karşılamıyor yani rapor çıkarttırmam gerek yaş tutmuyor öbür türlüde dünyanın parası sade 1tanesi 250tl civarındaymış.düşünün artıkCADIARZUneyse bakalım bi olsaydı yavruma feda olsun derdim ama opuyorumnanaktaninşallah tutmuşturda hiçbişeye gerek kalmaz neyse öpüyorum sizi yine haberleşirizkaydirigubbakcemile3

canımm benimmmm inşallahh dediğin gibi hastanedee öle kalmazsın uçarak gelirsin eve inşallahh
canımm sen aşamalarıı geçmişsin maşallahh sonuçdaa pozitif olur inşallahh
canım aşılama falan derken ne kadar para harcadınız yine zübeyde de mi yaptırdınızz
inşalahh yüzünüz gülecekk canım hayırlı haberlerle gell inşallah eccik halayy çekek burdaaa kurban olduğum yüzünü güldürsünn ayyheyecanlandımm yaaa
hayırlısı olsun canım çok öptümm sabırsızlıkla bekliyorummm

canımm benimmmm inşallahh dediğin gibi hastanedee öle kalmazsın uçarak gelirsin eve inşallahh
canımm sen aşamalarıı geçmişsin maşallahh sonuçdaa pozitif olur inşallahh
canım aşılama falan derken ne kadar para harcadınız yine zübeyde de mi yaptırdınızz
inşalahh yüzünüz gülecekk canım hayırlı haberlerle gell inşallah eccik halayy çekek burdaaa kurban olduğum yüzünü güldürsünn ayyheyecanlandımm yaaa
hayırlısı olsun canım çok öptümm sabırsızlıkla bekliyorummm

ewet tatlm yine zübeydede yaptırdık valla bn 25 bi yatırdım infetilite usg için bidew 55yatırdım aşılama için ssk olduğu halde neyse bunada şükür ya ssk olmasaydı.ayy canm ya inşallah halayy çektirebilirm size valla çok heycanlıyım patlıcam heycandaneyvahedigeldismilepazartesini iple çekiyorum valla bebiş yoksada kendimi çok fazla üzüp depresyona girmemek için kendime meşgale arıyorum.ehliyete yazılcam pazartesi bakalım çalışıyorumda inşallah yoksada çok etkilenmem çünkü inan insan hap kullanırken yine adetini bekliyo falan belki tutar diyor geçiştiriyor kendini.ama aşılama öyle değil inan insan aşılama olunca daha farklı hissedio ve daha çok umutlanıyor.bide şimdi ilk aşılamaya çok umutluym ama tutmadıysa bilmiyorum öylece kalakalırm ve bidaha toparlanmaya gücüm olurmu bilmiyorum çünkü artk çok yoruldumm :çok üzgünüm:rabbim hayırlısını versin hepimizin hakkında..sizi yine haberdar ederim çok öpüyormm görüşürz..kaydirigubbakcemile3hee buarada sen naptın tatlışım yokmu sende bişey ve bişeyler yaptırmayı düşünüyomsn tedaviye falan dewammı bnce dewam et tatlım beklemekle elimize hiç bişey geçmiyor aksine heray aynı hayal kırıklığı insanı daha çok yıpratıyor.bizi en ii yine bizz anlarız başına gelmeyen anca konuşur akıl werir aman üzülcek ne var olur olur daha yaşınız genç diye heray aynı hüsrana onlar uğramadığı için neyse tatlım yine haberleşiriz hadi öptm byess

Son düzenleme:
ewet tatlm yine zübeydede yaptırdık valla bn 25 bi yatırdım infetilite usg için bidew 55yatırdım aşılama için ssk olduğu halde neyse bunada şükür ya ssk olmasaydı.ayy canm ya inşallah halayy çektirebilirm size valla çok heycanlıyım patlıcam heycandaneyvahedigeldismilepazartesini iple çekiyorum valla bebiş yoksada kendimi çok fazla üzüp depresyona girmemek için kendime meşgale arıyorum.ehliyete yazılcam pazartesi bakalım çalışıyorumda inşallah yoksada çok etkilenmem çünkü inan insan hap kullanırken yine adetini bekliyo falan belki tutar diyor geçiştiriyor kendini.ama aşılama öyle değil inan insan aşılama olunca daha farklı hissedio ve daha çok umutlanıyor.bide şimdi ilk aşılamaya çok umutluym ama tutmadıysa bilmiyorum öylece kalakalırm ve bidaha toparlanmaya gücüm olurmu bilmiyorum çünkü artk çok yoruldumm :çok üzgünüm:rabbim hayırlısını versin hepimizin hakkında..sizi yine haberdar ederim çok öpüyormm görüşürz..kaydirigubbakcemile3hee buarada sen naptın tatlışım yokmu sende bişey ve bişeyler yaptırmayı düşünüyomsn tedaviye falan dewammı bnce dewam et tatlım beklemekle elimize hiç bişey geçmiyor aksine heray aynı hayal kırıklığı insanı daha çok yıpratıyor.bizi en ii yine bizz anlarız başına gelmeyen anca konuşur akıl werir aman üzülcek ne var olur olur daha yaşınız genç diye heray aynı hüsrana onlar uğramadığı için neyse tatlım yine haberleşiriz hadi öptm byess

bitanemm inşallahh hüsrana düşmessin kıs ben inanıyom hamiş haberini vereceksinn
kurban olduğumm uçarak gelmeyi nasib etsinn
haklısın canım kimse anlamaz anca akıl vermeyi bilirler şöle derler yaşın küçük gez toz gününü yaşaa diyolar ama işte yaşanmyokii
canım benim malesef yumurtlamam da problem var kanımcaa 4 çıktı sonuçç
bende yıkıldım walla bi ara olmayacağını bile düşündümm
walla canım şu ara işle ilgili baya yoğunluk var ama içimde3n geçen ben ramazandan sonra yapalım diyo eşim ama ben biran önce istiyorum aşılama yaptırmayı çünkü zaman kaybı geliyo bana
inan canımm artık bende yoruldumm kırmızıyı göremekten hüsran yaşamaktanm işte bişlmeyen anlamaz ki bizim halimizden zor be gülümm
ama canım içim kıpır kıpırr inşallahh güsel haber verecen sevinecez burdaa inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
öptüm canımmmm bebeğinlee gell kısss

kıss onlinesın çabukk söleeeeeee
ne olduu hadi güsel haber verrrrrrrrrrrrrr tuttum nefesimi

bitanemm inşallahh hüsrana düşmessin kıs ben inanıyom hamiş haberini vereceksinn
kurban olduğumm uçarak gelmeyi nasib etsinn
haklısın canım kimse anlamaz anca akıl vermeyi bilirler şöle derler yaşın küçük gez toz gününü yaşaa diyolar ama işte yaşanmyokii
canım benim malesef yumurtlamam da problem var kanımcaa 4 çıktı sonuçç
bende yıkıldım walla bi ara olmayacağını bile düşündümm
walla canım şu ara işle ilgili baya yoğunluk var ama içimde3n geçen ben ramazandan sonra yapalım diyo eşim ama ben biran önce istiyorum aşılama yaptırmayı çünkü zaman kaybı geliyo bana
inan canımm artık bende yoruldumm kırmızıyı göremekten hüsran yaşamaktanm işte bişlmeyen anlamaz ki bizim halimizden zor be gülümm
ama canım içim kıpır kıpırr inşallahh güsel haber verecen sevinecez burdaa inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
öptüm canımmmm bebeğinlee gell kısss

ahhh bitanem güzel haberler vermeyi çook isterdim ama şimdi geldim hastaneden sonuç negatif yani aşılama tutmamış canım çok sıkkın :çok üzgünüm:artk napcam bilmiyorum adetin 1.günü gel tekrar tedaviye başlıcaz dedi bu sefer iğneye başlıcam napcam bilmiyorumm hiç kimseyle konuşmak bile istemiyorum artk kimseye laf anlatmak istemiyorum ve artık 1kişiden bile neyse canım üzülme canını sıkma diye bi laf duymaya tahammülüm yok inan bana bıktım artkmafoldumbenneyse uzatmıcam olan bu işte tedavilerden yine haberdar edrim sizlerede tecrübe olsun diye neyse k.i.b allaha emanet ol inş.sizin hayırlı haberlerinizi alırım byess

ahhh bitanem güzel haberler vermeyi çook isterdim ama şimdi geldim hastaneden sonuç negatif yani aşılama tutmamış canım çok sıkkın :çok üzgünüm:artk napcam bilmiyorum adetin 1.günü gel tekrar tedaviye başlıcaz dedi bu sefer iğneye başlıcam napcam bilmiyorumm hiç kimseyle konuşmak bile istemiyorum artk kimseye laf anlatmak istemiyorum ve artık 1kişiden bile neyse canım üzülme canını sıkma diye bi laf duymaya tahammülüm yok inan bana bıktım artkmafoldumbenneyse uzatmıcam olan bu işte tedavilerden yine haberdar edrim sizlerede tecrübe olsun diye neyse k.i.b allaha emanet ol inş.sizin hayırlı haberlerinizi alırım byess

canım benimm yaaa üzülme diyemem çünkü anlamsızz olurr
hayırlısı bitanemm hep hayırlısını dilemedik mi zatenn kurban olduğumda bize bunu reva gördüü
canım bakk daha fazla üzülüpe kendini hasta etmee byazık değil mi sana quzumm daha genceciksinn sabır bitanemm kurban olduğum bizede bi yol gösterecekk

canım nerdesinn yaaaaaaaaaaaa

canım artk sinir sistemim iice bozulduğu için grmiyorum nete artık herşeyi saldım ve bıktım şimdide aşılama tutmadı diyodum ya 3gün erken hastalandım ve sol yumurtalığımda 6,5cm kist çıktı milim değil santim düşünmirmirmirmireritmek için doğum kontrol hapı verceklerdi bn istemedim ozamn tamamen engellenecek gebelik hoş gerçi olacağıda yokda öle işte yani anlıcan tedavi buayda kaldı bidahaki ayda gidermiyim bilmiyorum artık delircem ya bakalım biyeri tamir ettirioruz bi yer bozuluo yaa:çok üzgünüm:neyse cnm böle işte hadi k.i.b sende bni haberdar et sen naptın hiç anlatmıosun öptmopuyorumnanaktan

canım artk sinir sistemim iice bozulduğu için grmiyorum nete artık herşeyi saldım ve bıktım şimdide aşılama tutmadı diyodum ya 3gün erken hastalandım ve sol yumurtalığımda 6,5cm kist çıktı milim değil santim düşünmirmirmirmireritmek için doğum kontrol hapı verceklerdi bn istemedim ozamn tamamen engellenecek gebelik hoş gerçi olacağıda yokda öle işte yani anlıcan tedavi buayda kaldı bidahaki ayda gidermiyim bilmiyorum artık delircem ya bakalım biyeri tamir ettirioruz bi yer bozuluo yaa:çok üzgünüm:neyse cnm böle işte hadi k.i.b sende bni haberdar et sen naptın hiç anlatmıosun öptmopuyorumnanaktan

canım benim sabret tatlımm bu günlerde geçecek evlatlarımızı kucağımıza alacaz Rabbimin izniylee bu günleri atlatacazz
kendine stres yapma bitanem biliyorum zor ama çalış en azındann
vardır bundada bi hayır tatlım kurban olduğum şifalar versin en kısa zamanda erisin inşalah kis
bende aynı canım hiç bi gelişme yokk adet yeni bitti
bakk salma kendinii iyiki çalışıyosun tatlım ya az da olsa yoğun olduğun zamanlar unutuyosundur en azındann yapma bakk gel tamam mı
kıs bende bi gün belki size komşu gelirimm orayaa
çok öptüm canımm ösletme kendini lütfenn
unutma canım vardır bundada bi hayır

ilgin için saol canm ewet şubatın 25inde çektirdim.iyi geçti çok ağrım,kanamam falan olmadı yani okadarcık acıyada dişimi sıktım adet sancısı çeken onuda çekebilir.keşke okadar acıya sonucumda ii çıksaydı canm çok sıkkın film sonucunu ertesi gün aldım.bide kontrol vardı ilaç karın boşluğuna yayılmışmı?diye ilaç yayılma yapmamış bide filmi 2tane çekmişlerdi.birincisinde iki tarafda kapalı gözüküyor.ikincisinde de sanırım tüplerden geçmiş ama yine çok net değil bide karın boşluğunda yayılma yapmadığı için yani tıkanıklık var.hastanedeki dr laparoskopi olmamı önerdi.ben önce kendi drumla görüşüp ona göre karar vericem dedim.ogün okadar çok moralim bozulduki yıkıldım resmenakannehir biyandanda kendimi teselli ediyorum enazından bebiş olmamasının sebebi çıktı diye ama insan yinede bianda böyle duyunca herşey bitmiş gibi geliyor.neyse o üzüntüyle akşam 7buçuğa kendi druma randevu aldım eşimle gittik.tabi oda bni teselli etmeye çalışıyor.drumda tıkanıklık olduğunu söyledi oda laparoskopi olmamı önerdi.laparoskopinin çok zor olmadığından falan bahsetti.çok ciddi bi tıkanıklık olmayabilir ama bn kesin açılır diyemem dedi.sen bi ameliyat ol ondan sonra tekrar görüşelim ona göre bi yol izleyelim dedi.sonra bn pazartesi tekrar hastaneye gittim.laparoskopi olmak istediğimi söyledim.tabi o drda farklıydı.hergün değişio sanırım nöbetleri.oda gerekli tahlilleri söyledi.hem eski sonuçlar hemde yeniden yapılacak tahlil sonuçlarına göre heyete göndericeğini eğer onlar uygun görürse ameliyat olucağımı söyledi.neyse eşim hemen tekrar sperm verdi bide adetin 21.nci günü sanırım kan vericem progesteron ve d24mü öyle bişey için bu cuma tekrar hastaneye gidip bunları yaptırıcam bakalım daha başka neler çıkıcak anlıcan bnden haberler böyle kaç gündür bunlarla uğraşıyorum moralim çok bozuk, kafam çok karışık, ne yapıcağımı bilemiyorum.boshayallersmileartık sadece hayırlısı diyorum bakalım.aranızda laparoskopi olan yada bnmle aynı durumda olan varsa lütfen yardım etsin.............

canım çok geçmiş olsun bende bebek sahibi olamıyorum 2 senedir çok ciddi bir problemimşz yok ama olmuyor benim sağ sol yumurtalıpımda çikolata kisti tespit edilid 9 cmdi perşembe günü ameliyat oldum ve o esnada doktor tüplere de bakacağını söyledi ve malasef dr. ilacın geçmediğini söyledi bana tüplerin tıkalı görünüyor dedi yıkıldım tabi o anda tam kisten kurtuldum derken bebğim olacak derken.. ama bazen tüplerin kendilerini yanılttığını açık olmasına rağman kapalı görünebilir dedi zaten narkoz sersemliğindeydim bişey diyemedim bir umut kontrele gidecem ve tekrar konuşcam. benim laparaoskkopim çok rahat geçti canım hiç ağrım olmadı hemen kalktım ayağa sadece girilen yeerlerede yatıp kalkerken biraz acı oldu 2 gün falan şimid çok iyyim 4.günüm olmasına rağmen. sağ kasık sol kasık göbeğin hemen altı ve rahmin üstünden toplam dört yerden girmişler ama benim dediğim gibi iki taraftada kistim vardı canım ama rahat ol korkma yani rahat bir ameliyat yani acil şifalr canım

canım çok geçmiş olsun bende bebek sahibi olamıyorum 2 senedir çok ciddi bir problemimşz yok ama olmuyor benim sağ sol yumurtalıpımda çikolata kisti tespit edilid 9 cmdi perşembe günü ameliyat oldum ve o esnada doktor tüplere de bakacağını söyledi ve malasef dr. ilacın geçmediğini söyledi bana tüplerin tıkalı görünüyor dedi yıkıldım tabi o anda tam kisten kurtuldum derken bebğim olacak derken.. ama bazen tüplerin kendilerini yanılttığını açık olmasına rağman kapalı görünebilir dedi zaten narkoz sersemliğindeydim bişey diyemedim bir umut kontrele gidecem ve tekrar konuşcam. benim laparaoskkopim çok rahat geçti canım hiç ağrım olmadı hemen kalktım ayağa sadece girilen yeerlerede yatıp kalkerken biraz acı oldu 2 gün falan şimid çok iyyim 4.günüm olmasına rağmen. sağ kasık sol kasık göbeğin hemen altı ve rahmin üstünden toplam dört yerden girmişler ama benim dediğim gibi iki taraftada kistim vardı canım ama rahat ol korkma yani rahat bir ameliyat yani acil şifalr canım

bende geçen salı Ankarada bi görüntüleme merkezinde oldum anestezi altında hiç acı hissetmiyorsun Allaha şükür açkmış ikiside bendede sağ ve sol yumurtalıkta var çikolata kisti boyutları büyük yeni evlendim ve sürekli doğum kontrol hapı kullandım doktorum tüplerim açık eşimin spermleride normal olduğu için 6 ay deneyin dedi olmazsa kapalı ameliyat olacağım mecburen sen hangi hastanede hangi doktora ameliyat oldun hiç doğum yapmadığım için yumurtalıklara zarar gelmesinden çok korkuyorum doktor önerin var mı

bende geçen salı Ankarada bi görüntüleme merkezinde oldum anestezi altında hiç acı hissetmiyorsun Allaha şükür açkmış ikiside bendede sağ ve sol yumurtalıkta var çikolata kisti boyutları büyük yeni evlendim ve sürekli doğum kontrol hapı kullandım doktorum tüplerim açık eşimin spermleride normal olduğu için 6 ay deneyin dedi olmazsa kapalı ameliyat olacağım mecburen sen hangi hastanede hangi doktora ameliyat oldun hiç doğum yapmadığım için yumurtalıklara zarar gelmesinden çok korkuyorum doktor önerin var mı

canım ben tobb etü hastanesinde oldum doktorum tamer bilensoy bu alanda uzman ben de doğum yapmadım sağ ve sol da vardı bende. yumurtalıklar zarar görür mü diye sordum yok öle bişey dedi bilmiyorum herkes bir şey diyo tabi. ya ben karştırdım sanırım laparoskkopi denince kist için anladım bu bahsettğiniz tüplere bakmak için mi o nasıl oluyor onu duymamıştım bahseder misin biraz canım nerden karından yada rahimden mi girilio

canım ben tobb etü hastanesinde oldum doktorum tamer bilensoy bu alanda uzman ben de doğum yapmadım sağ ve sol da vardı bende. yumurtalıklar zarar görür mü diye sordum yok öle bişey dedi bilmiyorum herkes bir şey diyo tabi. ya ben karştırdım sanırım laparoskkopi denince kist için anladım bu bahsettğiniz tüplere bakmak için mi o nasıl oluyor onu duymamıştım bahseder misin biraz canım nerden karından yada rahimden mi girilio

rahim filmi sadece vajenden sıvı gönderip tüplerin açık olup olmadığına bakıyorlar ben onu yaptırdım tüplerimin ikiside açık çıktı ama yumurtalıklarımın ikisindede çikolata kisti var doktora sürekli doğum kontrol hapı kullandığımı söyleyince ve tüpler açık olunca bir süre normal yola deneğin olmazsa laparoskopi kapalı ameliyat sen yaptırmışsın 3 veya 4 delikle kamerayla giriliyormuş onu olucam mecburen o yüzden doktor araştırıyorum (doktor bana rahim filmi çekmeden önce tüpler kapalı çıkarsa sana tüp bebek yapalım demişti bide geçen gün duydum tüpler kapalı olunca 3 sene şartı aranmıyormuş sen bir araştır istersen çok beklemeden ve maddi anlamda harcama yapmadan bebek sahibi olabilirsin )

Son düzenleme:
bu insanları anlayamıyorum.rahim filmini anlata anlata şöyle zor böyle zor korkutuyorlar milleti.bende 1 hafta uykusuz kaldım.korkudan ne yapacağımı bilemiyordum.çok kolay oldu hsg 10 dk sürdü.hiç acı hissetmedim.hatta sonrasında alışverişe çıktım .millet öyle bir anlattıki zannettim öleceğim:)korkmayın lütfen rahat olun:)

Kızlar sabah 9 da hsg çektirdim. Gece oldu ama ölümüne ağrıyor. Cekilirken de çok ağrıdı. Ama bu gün 2 defa istifra ettim nefes bile alirken zorlanıyorum. Arvales ve buskopan içtim fayda yok.acillik vaka durumuna geldim. Doktoru aradım normal diyor. Benim gibi olan var mı?

bende yarın gidiyorum çektirmeye bır korku var tabı unutmazsam buraya yazıcam kızlar yaşadıklarımı

X