Ankara’da kalıcı makyaj (eyeliner) sildirme önerileri ve tecrübeleri

leydi063

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
2.091
153
Canlar merhabalar
Yaklaşık 9 yıl önce kaş kontür ve eyeliner uygulaması yaptırdım
Uygulama yapan kişi o dönem adını duyurmuş bir kişi idi bu işte,tercih sebebim de bu olmuştu ancak maalesef o dönem dövme boyaları kullanılıyormuş ve yaptırdıktan sonra renk bir süre sonra mavimsi bir renk almıştı
Kaştan çok sıkıntı yaşamadım ancak eyeliner istememiştim sadece kuyruksuz diplinerdı istediğim fakat tahminimce eli kaydı ve işi eyelinera çevirdi ve okadar kötü oldu ki bunca zaman idare etmiştim
Şimdi göz kapağı ameliyatı geçirdim ve deri yukarı çıktığı için görüntü çok kötü oldu sildirme işlemi yaptırmayı düşünüyorum ama nasıl bir yol izlemeliyim bilemedim
Lazer yapılıyor diye biliyorum acı oranı nedir nasıl yapılır yaptıran arkadaşlardan destek bekliyorum
Solüsyon ile silme işlemi duydum bunun hakkında da tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim
Ya da farklı önerileriniz ve tecrübeleriniz varsa paylaşabilir misiniz
Ankara’da olduğum için bu işlemi gerçekleştirecek ve başarılı sonuç alacağım bilgilerinizi,tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum canlar
Şimdiden teşekkürler

lazer ile o bölgeye yapılması sıkıntı yaratabiliyor çoğu kişi buna cesaret edemiyor
bazı yerler göz içine koruma için birşey yerleştirip lazer ile yapıyor
o kısım çok tehlikeli dış kısım olsaydı kesinlikle lazer derdim ama solüsyon da baya tehlikeli o bölge için
doktor dışında kimseye yaptırmayın derim

Canlar merhabalar
Yaklaşık 9 yıl önce kaş kontür ve eyeliner uygulaması yaptırdım
Uygulama yapan kişi o dönem adını duyurmuş bir kişi idi bu işte,tercih sebebim de bu olmuştu ancak maalesef o dönem dövme boyaları kullanılıyormuş ve yaptırdıktan sonra renk bir süre sonra mavimsi bir renk almıştı
Kaştan çok sıkıntı yaşamadım ancak eyeliner istememiştim sadece kuyruksuz diplinerdı istediğim fakat tahminimce eli kaydı ve işi eyelinera çevirdi ve okadar kötü oldu ki bunca zaman idare etmiştim
Şimdi göz kapağı ameliyatı geçirdim ve deri yukarı çıktığı için görüntü çok kötü oldu sildirme işlemi yaptırmayı düşünüyorum ama nasıl bir yol izlemeliyim bilemedim
Lazer yapılıyor diye biliyorum acı oranı nedir nasıl yapılır yaptıran arkadaşlardan destek bekliyorum
Solüsyon ile silme işlemi duydum bunun hakkında da tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim
Ya da farklı önerileriniz ve tecrübeleriniz varsa paylaşabilir misiniz
Ankara’da olduğum için bu işlemi gerçekleştirecek ve başarılı sonuç alacağım bilgilerinizi,tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum canlar
Şimdiden teşekkürler
Çok kötü duruyor zaten o eyeliner nasıl cesaret edip yaptırdın ki sürekli gözünden silinmeyecek bir şey yani yaptırirken hiç mi aklına gelmedi bir gün sıkılsam nolcak diye merak ettim bide fotosunu atarmsn

lazer ile o bölgeye yapılması sıkıntı yaratabiliyor çoğu kişi buna cesaret edemiyor
bazı yerler göz içine koruma için birşey yerleştirip lazer ile yapıyor
o kısım çok tehlikeli dış kısım olsaydı kesinlikle lazer derdim ama solüsyon da baya tehlikeli o bölge için
doktor dışında kimseye yaptırmayın derim
Cevap için teşekkür ederim evet kesinlikle benim dediğim de sadece kuyruk kısmının gitmesi bir dövmeci ile görüştüm iç kısmı değilde sadece kuyruk kısmı silinir dedi seans başı 1.000₺ tek seansta da gider birkaç seansı da bulabilir dedi şimdilik beklemedeyim

Çok kötü duruyor zaten o eyeliner nasıl cesaret edip yaptırdın ki sürekli gözünden silinmeyecek bir şey yani yaptırirken hiç mi aklına gelmedi bir gün sıkılsam nolcak diye merak ettim bide fotosunu atarmsn
Yukarıda ki yazımda da belirttiğim gibi ben sadece dipliner istemiştim aslında eyeliner istemediğimi belirttim uzmanla bu şekilde anlaşmıştık okumadınız sanıyorum yazımı ama eli kaydı ve işi eyelinera çevirdi kuyruk kısmı istediğim birşey değildi tabi ki insan akıl ediyor ve o şekilde karar veriyor ben makyajsız eyeliner sevmediğim için diplinerdı zaten istediğim alt kirpik diplerimde dipliner var mesela çok memnunum tabiki eyeliner yaptıran arkadaşlara da saygı duyuyorum bu tamamen tercih meselesi

Ben kaş sildirme yaptırdım. Önce lazer ile sildirdim 1 seans . Zaten lazer yapan bayan tamamen silinmez azalır dedi. Sonrasında solisyon ile 1 seans denedim. Ama solisyon ile silme de çok acıyor lazerde o kadar acımadı.
Şuan kaşlarımda belli belirsiz kaldı . İkisinin de faydası oluyor bence .

Ben kaş sildirme yaptırdım. Önce lazer ile sildirdim 1 seans . Zaten lazer yapan bayan tamamen silinmez azalır dedi. Sonrasında solisyon ile 1 seans denedim. Ama solisyon ile silme de çok acıyor lazerde o kadar acımadı.
Şuan kaşlarımda belli belirsiz kaldı . İkisinin de faydası oluyor bence
Çok teşekkür ederim bilgi için Ankara da mı yaptırdınız

Şuan kaşlarımda belli belirsiz kaldı . İkisinin de faydası oluyor bence .
Solusyonda hangi markayi tercih ettiniz ?

Anlara da yaptırdım. Solisyon markasını bilmiyorum. Derin güzellik salonunda yatırdım etimesgutta.

Anlara da yaptırdım. Solisyon markasını bilmiyorum. Derin güzellik salonunda yatırdım etimesgutta.
Teşekkür ediyorum bi bakayım bende
geçenlerde twins güzellik merkezine gittim kaş için onlarda sadece kuyruk kısmı silinir dediler eyelinerın içteki kısmı silmeyiz dediler zaten kuyruk kısmı gitse yeterli bana
çok kararsızım birde acı olayı korkutuyor 😬 inşallah bi karar verebilirim çok teşekkür ediyorum

geçenlerde twins güzellik merkezine gittim kaş için onlarda sadece kuyruk kısmı silinir dediler eyelinerın içteki kısmı silmeyiz dediler zaten kuyruk kısmı gitse yeterli bana
çok kararsızım birde acı olayı korkutuyor 😬 inşallah bi karar verebilirim çok teşekkür ediyorum
Ya bi doktora gidin lazerle pit pit siliversinler max 30 sn falan surer iki kuyruk
Gozu de kapatirlar koruyucu bisey ile
Sadece kuyruk siliyorlar zaten
Lazer denemeden solusyona bakmayin derim

Solüsyon ile acıyor. Solüsyonu sürüyor iğne ile tekrar üzerinden geçiyor.yara oluyor . Lazer o kadar acımıyor .

Kızlar peki doktor gözetiminde sildirme işlemi yaptırabileceğim bir yer önerisi olan var mı? Bu kaş işi hepimizi yaktı galiba

Arkadaşlar Instagram’dan Buket Alakuş beauty’nin sayfasında gördüm. Kalıcı makyajları solüsyonla siliyorlar. Acısızmış. Ben dövmemi sildirmek için iletişime geçmiştim, ama vaktim olmadı. Bu arada yer Ankara’da.

X