Ankara'da kanal tedavisi ve diğer işlemlerde iyi bir diş hekimi öneriniz var mıdır?

Tartefille

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2015
276
655
Merhaba Arkadaşlar,:kk77:
Ankara'da özellikle kanal tedavisinde önerebileceğiniz iyi bir diş hekimi var mıdır? Fiyatin makul olmasi iyi olur. Sgk ile veya tamamlayıcı özel sağlık sigortası ile anlaşmalı klinikler de olabilir. İş yerinde her türlü ekipmanı olan özel muayene de olabilir. Yaptıracaklarim arasinda kanal tedavisinin dışında dolgu ve diş temizliği veya beyazlatma da olacak.:kahve: Lütfen yardımcı olmanızı ve reklam içerikli övgüler yapmadan gerçekçi bilgilerinizi ve fikirlerinizi paylaşmanızı rica ederim. :bicak:

Tunalı hilmi Caddesinde Meriç Yıldırım var sigortalarla anlaşması da var ayrıca fiyatları dışardan gidince de uygun bence deneyin muayene de ücretsiz

Tunalı hilmi Caddesinde Meriç Yıldırım var sigortalarla anlaşması da var ayrıca fiyatları dışardan gidince de uygun bence deneyin muayene de ücretsiz
Teşekkür ederim araştıracağım 👍
Yeni farkettim. Baktım da yeni kayıt olmuşsunuz ve sadece ağız ve diş sağlıği konularinda yazmişsiniz,herkese ayni seyi yazmissiniz. Reklam icin yazmayin demistim.
Sizin için kotu bir reklam oldu bu..

Reklam olsun diye yazmadım soruya cevap verdim yoksa dişçilikle alakam yok
Yeni farkettim. Baktım da yeni kayıt olmuşsunuz ve sadece ağız ve diş sağlıği konularinda yazmişsiniz,herkese ayni seyi yazmissiniz. Reklam icin yazmayin demistim.
Sizin için kotu bir reklam oldu bu..

Mustafa Kemal Mahallesinde MorsDent var Korkut Aldemir ücret konusunda bir şey diyemem ama oldukça iyidir

X