Dişlerimle basım dertte benim gibi olan var mi?(bi de ankara hekim tavsiyesi)

Kirik disini ihmal etme kirik buyudukce masraf da buyur o tarz kiriklari porselen dolgularla falan hallediyorlar.
Balgat agiz ve dis sagligi merkezi var orada dolgu ve ufak islerini halledebilirsin uzun zaman gecmiyor merak etme

sağol minnie bakıcam
araştırayım düzgün bi yer bulursam sana da yazarım

Sende sıkıntılısın baya Allah yardim etsin.bu dis isi pahali insanin canini sıkan biraz da o oluyor.tedaviye ha deyince baslayamiyorsun hem guvenilir hem de uygun olani ariyorsun.benim de disimin dolgusu vardi bi kirilinca ortada dogru durust dis kalmadi maalesef.
Sen özelde mi yaptiriyorsun tedavileri universite hastanelerine falan gitsen en azindan sorunlarin cozulur ertelemezsin

Sağolasın. Evet kesinlikle o maddiyat da kötü etkiliyor insanı. Özelde yaptırıyorum ben, daha önce uygun diye gittim hastaneye, dişlerimi iyice mahvettiler. Belki de kurtarılacak 2 dişim çekildi, kanal dolgu yapılan dişlerimin hepsine baştan kanal tedavisi yapılacak. Zaten çok da kötü duruyor, çürüyorlar kendi kendilerine. O yüzden sütten ağzı yanan misali, güvenilir bir yer buldum parası falan umrumda değil dedim gittim. Sağolsunlar hiç görmediğim diş tedavisini orada görüyorum, çok iyi bir yer. O yüzden bir daha başka yer deneyip riske girmek istemiyorum. :KK43:

İnşallah bu çekilen çile biter de güzel dişlerimiz olur :)

Sağolasın. Evet kesinlikle o maddiyat da kötü etkiliyor insanı. Özelde yaptırıyorum ben, daha önce uygun diye gittim hastaneye, dişlerimi iyice mahvettiler. Belki de kurtarılacak 2 dişim çekildi, kanal dolgu yapılan dişlerimin hepsine baştan kanal tedavisi yapılacak. Zaten çok da kötü duruyor, çürüyorlar kendi kendilerine. O yüzden sütten ağzı yanan misali, güvenilir bir yer buldum parası falan umrumda değil dedim gittim. Sağolsunlar hiç görmediğim diş tedavisini orada görüyorum, çok iyi bir yer. O yüzden bir daha başka yer deneyip riske girmek istemiyorum. :KK43:

İnşallah bu çekilen çile biter de güzel dişlerimiz olur :)
Insallah bende guvenilir iyi bir yer bulurum.bir an once kurtulmak istiyorum gözumde buyuyor sana da kolay gelsin

Kaplama yapmadı kadın
Porselenden dolgu yaptı, diş şekli verip, ışıklı bir makina ile dondurdu dolguyu, üstü kaplanmadı yani
Bu dolguya 20 sene garanti veririm dedi, şu ana dek bir sıkıntı yaşamadım, kanal tedavisi yapmadı ayrıca, eski dolguyu temizledi sadece, kökü öldürmeyelim dedi
Benim disime de ayni şeyleri yapti dr.
Sen ne zamandir kullaniyorsun dolgunu memun musun?rahat yiyip içebiliyor musun

Arkadaslar dislerim cok problemli yas 33 ama agzim dolgular ve kanal tedavileri var dr ırsi de olabilir diyor
Gecen olmadik bir zamanda dolgulu olan disim kırıldı.ve disin buyuk bir kismini kaybettim tek dis kaplama ve kanal tedavisi olacak yada çekim ve implant tabi panoramik film sonucunda baska cürük vs sorunlarda cikti.
Basina kirilma olayi gelen var mi?nasil tedavi ettirdiniz?
Ankara da onerebileceginiz hekim dis klinigi var mi?
Benim gibi disleri ile basi dertte olanlar çözenler var mi lutfen yazin çok canim sıkıldı bilgi ve dertlesmeye ihtiyacim var

Ortodonti tedavisi gördüğüm bir klinik var Çankaya'da Dentaplant diş kliniği hem çok temiz hem de uzmanlık alanları implant gidip muayene olmanızı öneririm

Sibel Akbaş Gökay’ı kesinlikle tavsiye ETMİYORUM.!!! Bütün hastalarına yürüyen para olarak bakan, ödeme yapmadan hastalarla iletişime geçmeyen, başladıktan sonra sürekli ekstra ücret alan bir diş muayenehanesi arıyorsanız gidebilirsiniz. Tavır,üslup çok kötü. Sekreteri bile sekreter olmaktan çıkmış sanki diş hekimi gibi sizinle pazarlık yapıyor ancak pazarlık yok ortada.Diş temizliği 400 de size 300 olsun gibi. Tek bir dişin kanal tedavisine 1000 lira vermek zorunda kaldığım ve gittiğime binlerce kere pişman olduğum yer. Her yere yazıp bu muayenehanenin nasıl olduğunu anlatacağım herkese. Sırf buradaki yorumlara bakarak gittim ve gerçekten çok pişmanım.

X