Tüp Bebek Merkezleri Ankara'da tedavi olanlar

Timur Gürgan ve Tarık Aksu hakkında olumsuz birşey okumadım şu ana kadar. Eğer fiyat uygunsa bizde ikisinden birini tercih edeceğiz sanırım.

TARIK AKSU HRS ankara hastanesinde çalışıyor. hastanenin kurum anlaşması henüz yok...ama aşılama ya da tüp raporu için hacettepeden yardımcı oluyorlar...muayene 195 ytl, tahliller hep ücretli ama durumu açıklayınca hacettepeye mutlaka yönlendiriyor....tarık bey de en sevdiğim durum muayene+yumurta toplama+transfer hepsine kendisi katılıyor....ben hiçbaşka bi doktorla görüşmedim daha...bu çok rahatlatıcı bi durum.. hasta yoğunluğu var ama bu sıra beklemeyi 15 dakikadan fazla uzatmıyor....tüp bebek raporun varsa işlemler için 24000 ytl ödüyorsun....yoksa 3700 ytl....raporun hastanenein anlaşması olmadığı için kayıtlara geçmiyor ama fiyatı düşürüyor...ben öyle yaptım...haklarım hala duruyor....ciddi bi insandır tarık bey....her soruna cevap verir....kafana takılanları mutlaka sor....Allah yardımcın olsun

kaan aydos çok iyi bir doktordur kısa bir süre eşimde gitti ama ilaçlarını kullanmadı.Dolayısıyla bir anlamı olmadı.ama bu konuda ödüllü bir insan ve sakin ilgilene biri kendi özeli yok hastane bünyesinde çalışıyor

Ben 1,5 yıldır Timur Gürgan'ın hastasıyım. 1 aşılama 1 tüp bebek denedik. Gerçekten çok temiz ve çok ilgili insanlar. Bu ay yeniden tüp bebek için Timur hocaya gitmeyi düşünüyorum. Gerçekten herkese tavsiye ederim. Denemelerimiz olumsuz olmasına rağmen Timur hocadan başkasına gitmeyi düşünmüyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun ...

ben gen art ta bir kez tüp bebek tedavisi yaptırdım ikinci denemem bugün yarın. Volkan Baltacı genetik alanında çok iyi aysun hanım da müthiş ilgili bir doktor. tavsiye ederim arkadaşlar

ben gen art ta bir kez tüp bebek tedavisi yaptırdım ikinci denemem bugün yarın. Volkan Baltacı genetik alanında çok iyi aysun hanım da müthiş ilgili bir doktor. tavsiye ederim arkadaşlar

ankarada 3 merkez var okuduğumuz yorumlardan anlıyoruzki genart, anatolya, gürgan gürganda hoca ilgilenmiyor ssk anlaşması yok, anatolya ssk hastanesi gibi işler yavaş ilerliyor ama ssk anlaşması yok, genart daha mantıklı hem ilgili hem ssk anlaşması var.

bende timur beyin hastasıyım bence süper bir doktor.............süper bir klinik.................

bende timur beyin hastasıyım bence süper bir doktor.............süper bir klinik.................

Sanırım sana öyle denk gelmiş.Ben çok sömürüldüm bu klinikte.İşallah hakkında hayırlısı olur .Ben kimselere böyle maddi ve manevi anlamda çok şey vaadedip hiçbirşey yapmayan Gürgan kliniği tavsiye etmem.Genart bu anlamda çok kaliteli bir yer.Bir kere 24 saat sana sorularını cevaplama imkanın sunuyorlar,ilgi ve alaka çok güzel,embriyologlar sürekli sana bilgi veriyor,maddi olarakta tüm kanun ve yönetmeliklere uygun davranıp SGK lı hastalardan sadece 400YTL fark alıyorlar ve size gereksiz maddi yükler vermiyorlar.Ben hatta genetik araştırma yaptırsam mı diye sordum,bana şu cevabı verdiler siz bilirsiniz ancak şu aşamada böyle maddi bir külfete gerek yok!!!!İnanabiliyormusunuz ben istedim onlar maddi olarak külfet getirebilir uyarısında bulundularçHizmet anlayışında dürüst yaklaşımı ile GENARTI ALKIŞLIYORUM...Ben Gürgan klinikteki olumsuz deneyimlerim uzun uzun diğer topiklerde anlattım.İşallah senin deneyimin benim kadar kötü geçmez arkadaşım....

TARIK AKSU HRS ankara hastanesinde çalışıyor. hastanenin kurum anlaşması henüz yok...ama aşılama ya da tüp raporu için hacettepeden yardımcı oluyorlar...muayene 195 ytl, tahliller hep ücretli ama durumu açıklayınca hacettepeye mutlaka yönlendiriyor....tarık bey de en sevdiğim durum muayene+yumurta toplama+transfer hepsine kendisi katılıyor....ben hiçbaşka bi doktorla görüşmedim daha...bu çok rahatlatıcı bi durum.. hasta yoğunluğu var ama bu sıra beklemeyi 15 dakikadan fazla uzatmıyor....tüp bebek raporun varsa işlemler için 24000 ytl ödüyorsun....yoksa 3700 ytl....raporun hastanenein anlaşması olmadığı için kayıtlara geçmiyor ama fiyatı düşürüyor...ben öyle yaptım...haklarım hala duruyor....ciddi bi insandır tarık bey....her soruna cevap verir....kafana takılanları mutlaka sor....Allah yardımcın olsun

bende ilk tüp bebek görüşmemi tarık beyle yaptım rapor çıkarmamda bana yardımcı oldu şimdi tedaviye başlamayı düşünüyorum ama herkes başka birşey söylüyor kafam karıştı yine de gönlüm tarık beyden yana

tarık beyle yapılan tedavileriniz varsa iyi yada kötü buraya yazın ne olur karar vermeme yardımcı olun

senağlama arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim bize aşılama yada tüp bebek yapılacakmış benim kafam çok karışık gürgan clınık sizce uygun mu yazarsanız sevinirim yaşım 21

Son düzenleme:
Ankara'da tedavi olan arkadaşlar hangi merkezde tedavi olduklarını ve o merkezle ilgili olumlu-olumsuz izlenimlerini buraya yazabilirler mi?

ilk deneme zekai tahir devlet hast olumsuz sonuçlandı ikinici genart olumsuz şu an 3. denemem güven hast prof . rıfat gürsoy .aslında yapılan işlemlert aynı arkadaşlar. önemli olan sonuç alabilmek şu anda 2 trf yapıldı sonucu bayramın 2. günü alıcam kısmetse . ancak güven hastanesinden çok popüler olmamasına rağmen bu konuda memnun kaldım .

Bence sakın Gürgan kliniğe gitme derim ama sen bilirsin.Ben çok kötü bir deneyim yaşadım.Çok laf az iş.Kalitesiz bir merkez.Maddi sömürü.Sana bu işte en iyi labaratuvara sahip,genetik konusunda uzman GENARTI tavsiye ediyorum.Bence git görüş Aysun hanımı tanıyınca anlayacaksın.Doktorla iletişim kurmak ve güvenmek çok önemli...

simaysi mrb.ben özlem.tanışmıyoruz ama yorumlarını hep okudum.ben de genarta başladım.ilk görüşmemi yaptım.ben de bayramdan sonra başlıyorum tedaviye.

ben ankara fatih üniversitesi hastanesini de tavsiye ederim arkadaşlar hem nilgün turhan hoca var hemde fazla oyalamadan işlerinizi hallediyorlar tamamen bayan(doktor hemşire sekreter ne ararsan) arıyorsanız ideal bir yer...

Benim eşimde Fatsalı,bende Giresun Espiyeliyim ama ikimizde hep Ankarada büyüdük.Sen nerde kalacaksın?

bende ilk tüp bebek görüşmemi tarık beyle yaptım rapor çıkarmamda bana yardımcı oldu şimdi tedaviye başlamayı düşünüyorum ama herkes başka birşey söylüyor kafam karıştı yine de gönlüm tarık beyden yana

tarık beyle yapılan tedavileriniz varsa iyi yada kötü buraya yazın ne olur karar vermeme yardımcı olun
Merhaba!.....bakalım açıklama gelicekmi bende merak ettim,klinik konusunda kararsız kaldım 2 seçeneğim var ama yinede kararsızım,edindiğiniz bilgileri benimlede paylaşın lütfen hadi hayırlısı ................ sevgiler:uhm:

X