Ankara'daki kalabalık ve aktif Dernekler ve Topluluklar neler?

Auspiciousness

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2023
3
1
25
Merhabalar ben psikolojik danışmanım,
Zaman zaman gündemdeki popüler konular ve bu konulara dair çözümler için insanlara ulaşmak ve bilgi vermek istiyorum. Ama Ankara'da bunu gerçekleştireceğim bir platform, bir topluluk dernek vs bulamamaktayım. Bu konuda yardımcı olabileceğiniz, belli bir kitlesi olan nereler var?

Örnek Konular : Sürekli Düşünmek
Motivasyon Eksikliği
Kronik Yorgunluk
Eş Seçimi
Kariyer Yolculuğu

okullar çocuklara seminer verdiriyor genelde. Sen daha iyi bilirsin. Ankara'da ki okullara mail üzerinden ya da arayarak ulaşabilirsin. Youtube kanalı açmayı düşündün mü? İHH Ankara Kadın da çok güzel çalışıyor. Ben hukuki seminer vermiştim.
Bu arada herhangi bir yere seminer için davet edersen seve seve gelirim. Ankaradayım ben de :)

okullar çocuklara seminer verdiriyor genelde. Sen daha iyi bilirsin. Ankara'da ki okullara mail üzerinden ya da arayarak ulaşabilirsin. Youtube kanalı açmayı düşündün mü? İHH Ankara Kadın da çok güzel çalışıyor. Ben hukuki seminer vermiştim.
Bu arada herhangi bir yere seminer için davet edersen seve seve gelirim. Ankaradayım ben de :)
Harikasınız İHH Ankara Kadına en kısa sürede bakıyım.. Buradan tekrar ulaşabilirsem muhakkak gelmenizi isterim. Youtube kanalı açmadım ama instagramdan bakabilirsiniz pdiremkalkan diye

Hesabınızı inceledim, takipteyim . Çok güzel içerikler var cidden. Ben de serbest avukatlık yapıyorum Ankara'da. Böyle bir seminer verirseniz muhakkak gelmek isterim.

Hesabınızı inceledim, takipteyim . Çok güzel içerikler var cidden. Ben de serbest avukatlık yapıyorum Ankara'da. Böyle bir seminer verirseniz muhakkak gelmek isterim.
Tabiki gelmenizi çok isterim :-) Eğer verirsem (Yarın bir görüşme yapacağız) muhakkak oradan paylaşırım. Şimdiden davet etmiş oluyum sizi

X