Anksiyete mi yaşıyorum

starrynight

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2023
8
-15
Merhabalar;
Henüz doktora gidemedim ama yardımcı olursunuz diye düşünüyorum. Uyku haricinde gün içinde göğüs daralması çarpıntı denir mi bilmiyorum, o yoksa boğazıma yumru oturuyor sanki 2-3 haftadır yaşıyorum bu durumu, yaşamıyorsam bile aklıma gelince 5 dk sonra yaşamaya başlıyorum hayatı kendime dar etmeye başladım çok sıkıldım bu durumdan. İlk önce hangi bölüme gitmeliyim onu da bilmiyorum psikolojik destek alabilecek bütçem yok şuan ve devlette sıra bulmak inanılmaz zor ne yapmalıyım bir yol gösterin lütfen.

Önce bir Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları gibi branşlara gidip muaneye olduktan sonra anksiyete diyebiliriz.
teşekkür ederim kardiyoloji için talep oluşturdum zaten ama aynı durumu yaşayanlar var mıdır belirtisi diyebilir miyiz onu merak ediyorum ya da kendimi nasıl rahatlatabilirim gibi

Ekstra Sıkıntı yaptığın bi konu var mı şu an hayatında. Normal akışın dışında
Sıkıntı yaptığım konular var. Çok içime atıyorum zaten hep o tetikliyor sanırım, aşırı bunaldım. Onlar yetmiyor bir de vücut reaksiyon gösterip işkence yapıyor sanki.

Merhabalar;
Henüz doktora gidemedim ama yardımcı olursunuz diye düşünüyorum. Uyku haricinde gün içinde göğüs daralması çarpıntı denir mi bilmiyorum, o yoksa boğazıma yumru oturuyor sanki 2-3 haftadır yaşıyorum bu durumu, yaşamıyorsam bile aklıma gelince 5 dk sonra yaşamaya başlıyorum hayatı kendime dar etmeye başladım çok sıkıldım bu durumdan. İlk önce hangi bölüme gitmeliyim onu da bilmiyorum psikolojik destek alabilecek bütçem yok şuan ve devlette sıra bulmak inanılmaz zor ne yapmalıyım bir yol gösterin lütfen.
ben anksiyete hastasıyım ama bu bahsettiklerinize anksiyete değil bence. başlangıçsa bilmiyorum daha çok endişe, endişelerini kontrol edememe, panik hali, hayatının alt üst olacağını düşünüp bunu kontrol edememe vs vs.

Sıkıntı yaptığım konular var. Çok içime atıyorum zaten hep o tetikliyor sanırım, aşırı bunaldım. Onlar yetmiyor bir de vücut reaksiyon gösterip işkence yapıyor sanki.
Sıkıntını paylaşabileceğin bir arkadaşın var mı? Bulunduğun şehirde ilçe belediyesinde hizmet veren psikolog var mı bir bak internetten

X