Alınganlık mı Ediyorum Yoksa Arkadaşlarım mı Bana Ayıp Ediyor?

Üzerinden çok zaman geçmiş ama yine de yorum yapcam ilk konu için çok haklisiniz bence hayatındaki insana saygısı olan herkes öyle yapmalı. Sevgilinin istenmediği yerde sizin de durmanıza gerek yok kız kıza olsaydı o farklı. 2. Konuda bozulmasın normal ama trip atmaya gerek yoktu. O kişi ilişkileri için önemli olabilir. O yüzden onu tercih etmiş olabilir.

Birinci konuda haklı olabilirsiniz ama karma ortamda sevgilinizde olsun ısrarınız biraz saçma. Arkadaşınıza yapmamışsınız bunu burda söylediklerinizden yola çıkıyorum.

İkinci konuda sizinle arkadaşlık etmek yorucu olurdu görüşündeyim. “Ben varken kim olucak ki şahit zaten “egonuz çok yersiz. Şahitleri kim yaptın diye sormamışsınız bile sonra alınıyorsunuz. Gelin sizin alındığınızı anlayıp düzeltmeye çalışmış. Düzeltmek için o düğün gerginliğinde ve kaosta gönlünüzü almaya çalışmış. Çok uzatıyorsunuz. Yoruyorsunuz, ben gelinin yerinde olsam sizinle arama net mesafe koyardım. Bu kadar yıllık arkadaşım beni alttan alamayacaksa en özel günümde, kendini düşünecekse o kadarda değerli değilmiş demek ki. Trip atmadım diyorsunuz ama yüzünüzün ifadesinden trip attıgınız belli olmuş ki kız açıklamaya gelmiş yanınıza. Hala çok kırıldım demeniz çok saçma ya.

İlk konu için hayır, hiç öyle bi durum olmadı zaten arkadaşım hariç diğerleri tanımıyor sevgilimi. Hatta arkadaşımla sevgilimin de arasında esasen bi problem yok kız zaman zaman arayıp "hadi gelin beraber kahve içelim" vs de der. Tamamen durduk yere yapılan bi tavır...

İkinci konu için çok kararsızım ya. Sanırım böyle şeylere çok fazla anlam yüklüyorum...
O zaman ilk konuda bence haklısınız. Arada bariz yaşanan kötü bir durum yokken,herkes sevgilisi ile gelirken ki herkesin sevgilisini zaten tanımıyordur bile muhtemelen,size özel yapılan muamele ve de üstelik yalan söylenmesi hoş olmamış.
2.konuya ben takılmazdım,çok önemli bulmuyorum zira bu şahitlik konularını. Aranızda daha önceden sen benim şahidim olacaksın,ben de senin vb bir konuşma geçmediyse zaten sorun edilmemeli bu. Ha size söyler sen ol der,sonra başkasını yapar kızın,darilın ama şu durumda dert etmeyin ki zaten arkadaşınız sizden özürde dilemiş bence uzatmayın.

Ben yerinde olsam iki konuda da uzulurdum diye dusundum.

Ama arkadaslarimi boyle basit seyler icin silmem. Zaten cok arkadasi olan bir insan degilim🙃 cani sagolsun der gecerim.

X