Anksiyetem var psikiyatrim fonksera 10mg verdi. Daha önce kullanan var mı?

Morfinyo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
28
9
19
Aslında ilaç istemiyordum ama yazıldı. Aynı zamanda psikoloğa da gidiyorum o da kullan dedi. Daha yarım yarım kullanıyorum yan etki yaşayan var mı? Doktoruma demiştim yan etki yapacaksa vermeyin sınavıma 3 ay kaldı diye.

Bana da cuma günü psikiyatrim yazdı son dönemler yaşadığım sorunlardan dolayı panik atak olmamdan sebeb. Benim de vizelerim var odaklanamıyorum onun için de işe yarar dedi. Dün kullanmaya başladım yarım başla demişti unutup tüm içtim ; bir saat sonra içim dışıma çıkana kadar kustum saatlerce mide bulantısı saatlerce istifra…. Bıraktım. Bilmiyorum tüm aldığım için mi oldu ama beni yerlerde süründürdü dün kusmaktan.

Bana da cuma günü psikiyatrim yazdı son dönemler yaşadığım sorunlardan dolayı panik atak olmamdan sebeb. Benim de vizelerim var odaklanamıyorum onun için de işe yarar dedi. Dün kullanmaya başladım yarım başla demişti unutup tüm içtim ; bir saat sonra içim dışıma çıkana kadar kustum saatlerce mide bulantısı saatlerce istifra…. Bıraktım. Bilmiyorum tüm aldığım için mi oldu ama beni yerlerde süründürdü dün kusmaktan.
Geçmiş olsunnn😕 ben 4 gün boyunca yarım kullandım vücudum alışsın diye. Hatta tam 4 gün diyemem 3 gün yarım kullandım. Doktorum 4 gün demişti halbuki. Ona rağmen baş dönmesi yaşadım yani kötü oldum. Muhtemelen bir anda tam kullandığınız için olmuştur.

X