Anlamiyor beni kimse yoruldum artikk

Deysimmsen

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2023
283
201
43
5ay önce dogum yaptim sezerysn ile lohusalik depresynna girdim bu arada panik atak bipolar hastasiym.yardim istedm ailemdencevremden kimse yardim etmedi kafamdabilinc kaybi bipola
R oldugm icin kafam cok kötü halegeldi ve vucudumda derman sifirdi ayakta duramiydm ve o şekilde gece gündüz cocuga baktim bipolar hasttasi insanlarin uyku uyumasi lazim uyumazsa kafa gider bnmde öyle oldu kimse bni anlmadi.cocugum 5 aylik hala asiri halsizim haftanin 5 günü evden cikamiyrm bebekle yalnizim evde cok sikiliyrm hafta sonu eşime gezdir diyorum otur evde diyor arkadaslariyla geziyor haftasonu.ev işi yemek cocuk ve asiri halsizlikle yapiyrm bunlari ve cocik bakimi artik sinirlerim bozuldu.kafayi yicem eşim yemege düşkün bni anlayan yok.hergün esimle kavga ediyrz ne yapicam halszlik ne zmn gecicrk uzun lldu k.bakmayin

Ahh canım benim Allah yardımcın olsun. İlaçlarını kullanman gerekiyo emzirirken kullanabilecegin ilaclar var. Allah eşinin yüreğine merhamet versin. Çok zor zamanlar, seni anlıyorum. Bu günler gelip geçici ama bu acilan yaralar hiç kapanmıyo. Annenlere gitme imkanın yok mu. Bi süre annenlerde kalsan ilaçlarına baslasan biraz toparlanir kafan.

Ahh canım benim Allah yardımcın olsun. İlaçlarını kullanman gerekiyo emzirirken kullanabilecegin ilaclar var. Allah eşinin yüreğine merhamet versin. Çok zor zamanlar, seni anlıyorum. Bu günler gelip geçici ama bu acilan yaralar hiç kapanmıyo. Annenlere gitme imkanın yok mu. Bi süre annenlerde kalsan ilaçlarına baslasan biraz toparlanir kafan.
Tsk ederim annem rahmetli babamda baba evi yok kardesler evli hepsi.şimdide yumurtalikta kist cikti yarin dr a gidicem Rabbim yardim etsin herkese

X