Anlaşmalı boşanma da nafaka

evet çocuğunuz için mutlaka isteyin. Hakim mahkemede nafakayı sorarsa ve siz istiyorum karşı taraf vermeyeceğim derse çekişmeliye dönebilir zaten.

Anlaşmalı boşanma adı üstünde. Protokolde herşeyi belirtip yazmışsınız, hakim sadece kabul edip etmediğinizi sorar, sizin oraya yazmadığınız bir şeyi bu adam müneccim mi hissedip versin. Bir de orda hadi diyelim hükmetti nafakaya, e adam demeyecek mi biz böyle konuşmamıştık kabul etmiyorum diye.
Nasıl boşanmayı düşünüyorsunuz. Gerçekte ne beklentiniz varsa protokole onu yazın. Sizin sandığınız gibi olmayacak yani. Protokole yazmadığınız birşeyi o salonda talep ederseniz, karşı taraf da kabul etmezse anlaşmalı boşanma gerçekleşmez

evet çocuğunuz için mutlaka isteyin. Hakim mahkemede nafakayı sorarsa ve siz istiyorum karşı taraf vermeyeceğim derse çekişmeliye dönebilir zaten.
Daha önce Hukuk bürosunda sekreterlik yaptım ve bu konuda şunu söyleyebilirim çocuğunuz için nafaka kendiniz için tazminat hakkınız var . Evli kaldığınız süre içinde calisamadiysaniz ve tabiki doğum öncesi sonrası, bunun için bile nafaka talep edebilirsiniz düğünde takılan ziynet eşyalarının fotoğrafları varsa onları da talep edebilirsiniz . Ben bir bosanma avukatiyla görüşmenizi şiddetle tavsiye ediyorum . Kızınız içinde sakın endişelenmeyin daha küçük olduğu için en fazla 1-2 gün yatili görüş isteyebilir hakim çocuğun tüm velayrtini babaya vermez . Hakkınızda hayırlısı olsun dertleriniz su gibi akıp gitsin

X