Anne olamamanın acısıyla başetme yollarını bilen var mı :(

edemiyorum işte başedemiyorum iyice psikolojimi yitirdim :KK43:

hastalıklarından dert yanan herkese her zaman sabrı, şükrü ve tevekkülü öğütleyen ben şimdi o kadar caresiz bi noktadayım ki... tevekkül edemiyorum.. Allah'tan gelen her şey başım gözüm üstüne tabiki. bu da bir sınav gelip gececek ama o kadar acizim ki yapamıyorum, isyan etmekten cok korkuyorum. ne sabrım kaldı ne gücüm ne de gözümde yaş.. tahammülüm yok hiç birşeye. Rabbim evlat hasretiyle yanan herkese anne olmayı hayırlısıyla tattırsın insalah

edemiyorum işte başedemiyorum iyice psikolojimi yitirdim :KK43:

hastalıklarından dert yanan herkese her zaman sabrı, şükrü ve tevekkülü öğütleyen ben şimdi o kadar caresiz bi noktadayım ki... tevekkül edemiyorum.. Allah'tan gelen her şey başım gözüm üstüne tabiki. bu da bir sınav gelip gececek ama o kadar acizim ki yapamıyorum, isyan etmekten cok korkuyorum. ne sabrım kaldı ne gücüm ne de gözümde yaş.. tahammülüm yok hiç birşeye. Rabbim evlat hasretiyle yanan herkese anne olmayı hayırlısıyla tattırsın insalah

edemiyorum edemiyorum gerçekten edemiyorum uykularım kaçıyor hayattan zevk alamıyorum boş boş bakıyorum etrafa çocuk görmek istemiyorum hamile görmek istemiyorum ama ne yazık ki etrafımda o kadar çok ki maşalah mevlam bir tek bana vermedi diyorum isyan etmiş gibi oluyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum en son görümcemin tüp bebek tedavisiyle ikizlere hamile haberin aldım yıkıldım onun adına sevindim ama yüreğim cız ediyor ben ondan 2 sene önce evlendim zaten benimle evlenenleri saymıyorum da bu da benim için tamamen yıkım oldu çünkü benden başka bebeksiz kalmadı daha iki sene önce ne eltimin vardı ne görümcemin şimdi hepsinin var bir tek benim yok ALLAH ım bu ne biçim bir acı yarabbi ne kısa zamanda benim ve benim gibilerin hasretin bitir inanın şunu yazarken bile kollarım halsizlikten kırılıyor ne yapalım mevlam büyük bize de gösterir inşallah o günleri
:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

X