Anneler yardım edin 2 aylık beslenmiyor

Bebeğim 50 günlük olana kadar çok güzel kilo aldı. Sadece anne sütü alıyor. Ama sonrasında kilo alımı durdu. Gram bile almıyor. Çünkü bebeğim emmek istiyor ama ememiyor. Memeye gelince çok fazla ıkınıyor kendini kasıyor ve ağlıyor. Uykuda da ememiyor. Sütümü sağıp biberonla verdim yine aynı. Kaşıkla verdim yine aynı. Mama denedim yine aynı. Hiç bir şekilde beslenemiyor.
Doktora götürdüm kan idrar bakıldı temiz. Ama bir çözüm yok. Bebeğim şu an aç ve hiçbir şekilde doyuramıyorum. Nolur başından geçen varsa bir fikri olan varsa yardım etsin
Benim kızımda da ilk alerji belirtileri bunlardı. Alerji olabilir. Veya önsüt dedikleri ilk gelen süt laktoz açısından çok zengin olduğu için bebekleri rahatsız edebiliyormuş. Biraz sağıp önsütü vermeyin. Gizem erbirer var youtube da, hiperlaktasyonu anlatıyor izleyebilirisiniz.

Sizde benim gibi anksiyete yaşayan bir anne misiniz? Daha önce irkilme konusu açmıştım sizde doktora götürdünüz sanırım bu konuda. Benim sürekli endişelerim var mama yemez takarım bezine çiş yapmaz takarım sürekli irkilir takarım hep kötü hastalıklar gelir aklıma içim hiç rahat değil ama çocuk bunu hissediyor daha kötü oluyor günlerim hep zehir oluyor bundan kurtulmam lazım ama çözüm bulamıyorum
Ah sormayın çok takıntılıyım hastalık hastasıyım. İrkilmelerine çok takmıştım. Nöroloğa bile götürdüm. O bitti şimdi de bu çıktı. Ama ciddi anlamda beslenemiyor bebeğim. 15 gündür gram almamış

Ah sormayın çok takıntılıyım hastalık hastasıyım. İrkilmelerine çok takmıştım. Nöroloğa bile götürdüm. O bitti şimdi de bu çıktı. Ama ciddi anlamda beslenemiyor bebeğim. 15 gündür gram almamış
Ben kendim öyleydim şimdi kendim bitti çocuğa takmaya başladım. Ben eeg bile çektirdim bizde hala devam ediyor irkilmeleri. İnş geçer. Bunu yaşatmak istemiyorum aslında sürekli modum düşük enerjim düşük okadar enerjim kalmıyor ki kötü düşüncelerden çocuğa bakacak gücüm kalmıyor aslında belki rahat olsak düzene girer belki bizim stresimizden dolayı etkileniyor çocuklar. Bende bilemedim. Evet beslenmemesi çok can sıkıcı haklısınız ama belki bir geçiş dönemidir yada burun tıkanıklığı vardır. Sonuçta kilo kaybetmemiş bide öyle düşünelim. Benimkinde almadı son 10 gündür çünkü az yiyor dedim ya. Karanlık ortamda beslemeyi denediniz mi ?

Ben kendim öyleydim şimdi kendim bitti çocuğa takmaya başladım. Ben eeg bile çektirdim bizde hala devam ediyor irkilmeleri. İnş geçer. Bunu yaşatmak istemiyorum aslında sürekli modum düşük enerjim düşük okadar enerjim kalmıyor ki kötü düşüncelerden çocuğa bakacak gücüm kalmıyor aslında belki rahat olsak düzene girer belki bizim stresimizden dolayı etkileniyor çocuklar. Bende bilemedim. Evet beslenmemesi çok can sıkıcı haklısınız ama belki bir geçiş dönemidir yada burun tıkanıklığı vardır. Sonuçta kilo kaybetmemiş bide öyle düşünelim. Benimkinde almadı son 10 gündür çünkü az yiyor dedim ya. Karanlık ortamda beslemeyi denediniz mi ?
Resmen aynıyız. Ben de kendimde de aynıyım. Üstelik benim bir kızım daha var. O yüzden bu düşünceler beni daha çok yoruyor. En çok eziyeti onlara yapıyoruz. İlk kızımda her şey için doktora koştum çok yıprattım onu. Şimdi aynısını malesef bu bebeğime de yapıyorum. Gece de emmiyor

Rıdvan Akın a gittik. Rutin kontrole daha karar veremedim. Siz kime gidiyorsunuz
Bende lösanteye Rıdvan akına gittim hatta ben eeg sonucunu aldığımda bana dedi ki seninle aynı şikayetten 51 57 mü ne bi bebek geldi dedi sanırım sizdiniz tesadüfe bak. Çok iyi bir doktor. Bizde onun alt sınıfından vedat Öztürk’e gidiyoruz çocuk doktoru çok memnunum a life hastanesinde.hatta Rıdvan hocayı vedat bey tavsiye etti bize

Bende lösanteye Rıdvan akına gittim hatta ben eeg sonucunu aldığımda bana dedi ki seninle aynı şikayetten 51 57 mü ne bi bebek geldi dedi sanırım sizdiniz tesadüfe bak. Çok iyi bir doktor. Bizde onun alt sınıfından vedat Öztürk’e gidiyoruz çocuk doktoru çok memnunum a life hastanesinde.hatta Rıdvan hocayı vedat bey tavsiye etti bize
Aa biz de lösanteye gittik evet 51 günlükken gittik. Video çekmiştim ben. İzleyince epileptik değil dedi yine de eeg çekelim dedi. Biz çektirmekten vazgeçtik. Bakayın vedat öztürk'e teşekkürler

X