anneler yardımmm bebeğim çarşafda sallanmadan uyumuyor

busra44

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2007
2.446
19
39
ne olur banada yardım edin anneler bu sorunu nasıl aşıcam bilmiyorum bebeğim 10 aylık ve çarşaf da sallanmaya alışdı malesef 35.günlükken bronşit oldu hastanede yattı o dönem çok huysuz olduğu için ve hastanedede kimseyi rahatsız etmek istemediğimizden çarşafda sallayarak uyuttuk ve bu maalesef alışkanlık yaptı şimdi sallanmadan uyumuyor dışarı çıkmakdan nefret ediyorum artık çünkü oğlum uykusu gelince kıyameti koparıyor sallanmadan uyumuyor bizde elinizde çarşaf sokak demeden alışveriş merkezi otobüs metro demeden her yerde sallamak zorunda kalıyoruz yoksa kıyameti koparıyor bu alışkanlığını ne yaptıysam bırakmadı ne yapıcım ben
bir sorunumuz daha var oda gece uykusunda sürekli uyanıyor ve benim memem sürekli ağzında olsun istiyor yalancı memede kabul etmiyor böyle olunca gecede uyuyamıyorum ben :KK43:(( bu sorunları nasıl aşıcam bilmiyorum

yatmadan önce muhallebi verin belki karnı tok olunca fazla emmez..
ama carsa olayına acil cözüm bulun uyku saatinde yatağına koyun mutlaka ağlayacak edecek ama elbet alısacak.. bunun için tracy hoog un kitabından faydalanabilirsin yatır kaldır yöntemi ile kızım 6 aylıkken beri kendisi uyuyor

yatmadan önce muhallebi verin belki karnı tok olunca fazla emmez..
ama carsa olayına acil cözüm bulun uyku saatinde yatağına koyun mutlaka ağlayacak edecek ama elbet alısacak.. bunun için tracy hoog un kitabından faydalanabilirsin yatır kaldır yöntemi ile kızım 6 aylıkken beri kendisi uyuyor

zaten dediğiniz gibi uyumadan önce muhallebi veya tahallı mama veriyorum ama sonuç aynı :KK43:( zaten gece çok emmiyor sadece memem ağzında olsun istiyor
dediğiniz kitabı hemen alıcam çok teşekkür ederim

:KK52: ben mi bi yerde hata yapıyorum acaba oğlum bu gece nerdeyyse 15 dakikada bir uyandı uyanıyor meme istiyor 10dakika sonra yönünü değiştiyor meme ağzından çıkınca uyanıyor ağlıyor :KK36:

X