Annelik estetiği oldum ( korkulacak kadar değil)

Merhaba, cesaretinizden ötürü kutlarım sizi öncelikle; ben de yaptırmak istiyorum ama fiyat araştırmasındayım. Doktorunuzun adını yazmışsınız; özelden fiyat da paylaşabilir misiniz rica etsem; ynı olmasa da bir fikir vermesi açısından.Sevgiler
Canım her hastanın vucut yapısına göre fıyatlandırma degısıyor bu tüm doktorlar için gecerli genede ben size özelde yazıyorum

Canım benim iki amelıyat arası süre 1 ay bile degıldi 28 gundu galıba o yuZden beni çok etkıledi birde damar yolu bende cok zor bulunuyor ameliyata gıderken damar yolum cıktı ve ameliyathanede cok soguk oldugu için damarım bulunmadı oksıjen maskesi ile uyutalım öyle damar yolu acalım dediler damar yolundan alınan narkoz ile oksıjen maskelı narkozun arasında bıraz fark var cok agır geldi doktorunuza sorarak takvıye vıtamınler kullanın ameliyatınıza kadar ve bırazda proteın agırlıklı beslenın umarım hersey gonlunuzce olur
Tesekkur ederim

Öncelıkle herkese Merhaba 2020 de erken dogum yaptım ve gebelık sürecim aşırı kötü gectıgı için 50 kılodan 70 lere cıktım bu sürecte kızım kuvezde kaldı süt olması için aşırı dıkkatsız beslenıyordum dahada şiştim sureklı hastaneye süt göturuyordum kızım hastaneden cıktıktan sonrada hemen hemen her ay 15 gun cıgerlerınden hastanede yatıyordum ve artık lohusalık sendromum resmen uzamıstı cok şükürki 1 yasından sonra hastaneye gıtme seruvenımıZ azaldı spora ve dıyete basladım derken kızım 18 aylık oldu ve sadece 63 e düşebıldım memelerim süt sagmaktan sarkmıs karnım kocaman olmustu uzun arastırmalar sonuncunda bır anda annelık estetıgı olmaya karar verdim ve carsamba günü oldum meme diklestırme+sılıkon 360 vazer lipo +karın germe gelelım bundan sonraki sürece ameliyattan cıktıgımda asırı bi kanama vardı işin en tuhaf kısmı ise bundan 1 ay önce dogum yaptıgım doktoruma labıoplastı ve vajınoplastı oldum bu yuZden kombıne amelıyatımın narkozunda resmen maffoldum her 1 saatte kusmaya devam edıyordum bulantı serumlarından sonra kusmam gidecegi yerde 10 dakıkaya düştü ve kustukca lıpo delıklerinden kanlar akıyordu yatagım resmen kan gölüydü ( size tavsıyem yakın tarıhte narkoza maruz kaldıysanız ıkıncı bır operasyon için bıraz beklemeniz ) amelıyattan 5,6 saat sonra ayaga kalktım yurudum ama kusmam devam ettıgı için artık gucum tukenmişti malesefki hıc bırsey etkılı olmadı bu konuda ertesi güne kadar sürdü :KK43: ertesi gün cok şükür kusma durmustu ama cok zorlandı dikişlerim ayaga sadece 2 kez kalkabıldım , bir sonraki gun ise taburcu olacagım için sabah erkenden benı yurutmek için tüm herkes basımdaydı kalkmamda yatmamda yurumemde sorun olmadı acıya gelırsek sezeryanım daha zordu diyebılırım doktorum meme protez için baskı agrı hıssedebılırsın demişti hiç agrı ve baskı hıssetmedim aksine protez 250 cc belki ondandır ,suan için desteksız kendım kalkıyorum üstümü kendım desteksız gıyebılıyorum agrı acı hıssetmıyorum sırt yaglarım alındıgı için yatarken biraz sırt kısımların uyusuklugu rahatsız edıyor o kadar eger bırseye karat verdıyseniz tavsıyem etrafınızdan birilerinin yaptırıp memnun kaldıgı doktoru tercıh etmeniz cok arastırdıkca kafa aşırı karısıyor bu hıkayede zorlayan suan için dik pozısyonda yuruyememek iki buklum halde yurumek zorluyor sezeryan ve gebelık donemınde serklaj için belden spınal anestezı almıstım muhtemelen Onun etkısı var amelıyatımın bugun 4. Gunu ve konakladıgımız yerde kahvaltıya dısarı cıktım yatın kontrolum salı gunu ise uçagım var dün dus aldıgım için korseyı gıyene kadar sutyen taktım ve suan için hayet guzel gozukuyor ileriki sürecleridr paylasabılırım
Merhaba. Cesaretinize bayıldım. Şuan nasıl yaralarınızın iyileşme durumu? Bende buna benzer bir ameliyat olmak istiyorum. Yazı geçiririm artık kuşa girerken yaptırmak istiyorum şimididen de araştırıyorum. Elvan hanımın yaklaşımı ameliyat sonrası size olan ilgi alakası nasıldı acaba? Birde bu operasyon içşn nekadar bir bütçe ayırmalıyım? Siz yeni olmuşsunuz fiyat bilgisi sizde daha günceldir.☺️

Merhaba, cesaretinizden ötürü kutlarım sizi öncelikle; ben de yaptırmak istiyorum ama fiyat araştırmasındayım. Doktorunuzun adını yazmışsınız; özelden fiyat da paylaşabilir misiniz rica etsem; ynı olmasa da bir fikir vermesi açısından.Sevgiler
Canım her hastanın vucut yapısına göre fıyatlandırma degısıyor bu tüm doktorlar için gecerli genede ben size ö
Merhaba. Cesaretinize bayıldım. Şuan nasıl yaralarınızın iyileşme durumu? Bende buna benzer bir ameliyat olmak istiyorum. Yazı geçiririm artık kuşa girerken yaptırmak istiyorum şimididen de araştırıyorum. Elvan hanımın yaklaşımı ameliyat sonrası size olan ilgi alakası nasıldı acaba? Birde bu operasyon içşn nekadar bir bütçe ayırmalıyım? Siz yeni olmuşsunuz fiyat bilgisi sizde daha günceldir.☺️
Merhaba doktor hanım cok tatlı bir kadın cok cana yakın herseyı en ince ayrıntısına kadar anlatıyor , hastane sürekli iletısım halındeydık ben ameliyattan sonra cok korkmustum lipo delıklerinden cok kan akıyordu aslında lıpodan önce verdıkleri sıvı akıyormus lıpo delıklerini kapatmamıslar dıkıs atılmamıs dıkıs atarsam pis kan içerde kalır sorun yasarsın diye , bir hafta sonra kontrolumu oldum evime döndüm hersey cok guzeldi aslında eve dondukten yaklasık 10 gun sonra bebegım kucuk eşim sürekli calısıyor derken yemek yap cocuga bak mutfak dolaplarına sureklı uzanmaktan meme altı dikişim acılmıs ve bır hafta sonra farkettim , kendı doktorumu aradım oda cok şaşırdı birde sıgara falan kullanmayan bır ınsanım , tabi doktorum benı sakınlestırdı cok sukur tavsıye ettıgı ilacları kullandım suan yara kapanmak üzere haricindeki diğer yara izleri falan cok guzel ıyılestı karın germe aşırı güzel duruyor lipoda yapıldıgı için belim incecık bırkac gündür korseyı cıkartım rutın hayata gecmeye calısıyorum ama belırlı bır süre sonra şiştiğimi hıssedım yenıden gıyıyorum , sanırım 2 hafta daha gıyecegım ben memeye protezde taktırdım ama ne bır agırlık ne bır acı asla hıssetmedim suanda bile baskı agırlık yok sadece size tavsıyem yanınızda biririn 1 ay destekci olması asla agırlık kaldırmamanız biryerlere uzanmamanız 😔ben malesef ameliyatın 3.günü bile kızımla ugrasıyordum

Canım benim iki amelıyat arası süre 1 ay bile degıldi 28 gundu galıba o yuZden beni çok etkıledi birde damar yolu bende cok zor bulunuyor ameliyata gıderken damar yolum cıktı ve ameliyathanede cok soguk oldugu için damarım bulunmadı oksıjen maskesi ile uyutalım öyle damar yolu acalım dediler damar yolundan alınan narkoz ile oksıjen maskelı narkozun arasında bıraz fark var cok agır geldi doktorunuza sorarak takvıye vıtamınler kullanın ameliyatınıza kadar ve bırazda proteın agırlıklı beslenın umarım hersey gonlunuzce olur
Bisey sormak istiyorum amelyat sonrasi korse takiliyor ya ic camasiru ne goturmek gerekir nasil kilot kullanmak gerekli

Bisey sormak istiyorum amelyat sonrasi korse takiliyor ya ic camasiru ne goturmek gerekir nasil kilot kullanmak gerekli
Canım korsenin alt kısmı acık o sekılde direk ustune bol bir esofman gıyebılırsın iç camasırında dar olmasın korsenin üstüne giydim ben sonrada beli bol sıkmayacak bir esofman gıydım korsenin altı cok acık degılse kesmelerini rıca edebılırsın

Ben 26 nisanda karin germe lipo olcam 35 bin ama mayista artacak fiyatlar dedi yinede fikir olsun
Evet fıyatlar sureklı cıkıyor , makull bir fıyat bence hangı doktorda olacaksınız 360 derece lıpomu ?

Evet fıyatlar sureklı cıkıyor , makull bir fıyat bence hangı doktorda olacaksınız 360 derece lıpomu ?
Evet 360 karin germe ve lipo.ekolde arif aslana olcam.fiyati instada bile veriyolar zaten.izmirde estetik cenneti ekol cunku ozel ucagi geliyo her gun yurtdisi hastalari getiriyo.ta martin 22 sinde nisanin 26sina amelyat tarihi alabildim.

Canım korsenin alt kısmı acık o sekılde direk ustune bol bir esofman gıyebılırsın iç camasırında dar olmasın korsenin üstüne giydim ben sonrada beli bol sıkmayacak bir esofman gıydım korsenin altı cok acık degılse kesmelerini rıca edebılırsın
Tamam tesekkur ederim.bende onden dugmeli gecelik elbise arasi bisey aldim.esortmanda gotureyim . çamasirida normal evden goturuyorum o zaman ozel biseye gerek yok

Evet 360 karin germe ve lipo.ekolde arif aslana olcam.fiyati instada bile veriyolar zaten.izmirde estetik cenneti ekol cunku ozel ucagi geliyo her gun yurtdisi hastalari getiriyo.ta martin 22 sinde nisanin 26sina amelyat tarihi alabildim.
Umarım hersey istedıgınız gıbı olur ❤️

Tamam tesekkur ederim.bende onden dugmeli gecelik elbise arasi bisey aldim.esortmanda gotureyim . çamasirida normal evden goturuyorum o zaman ozel biseye gerek yok
Evet cok öZel bırseye gerek yok 😊zaten korse heryerınıZı kaplıyor yanınıza polar alın sadece narkozdan sonra cok üşüme tıtreme oluyor hastanenin pikeleri ısınma konusunda yetersiz kalabılır polar malum sıcak tutuyor ıyı gelecektır ❤️Şimdiden gecmiş olsun

Tabiki gun içinde kontrolum olacak durumları yeniden yazarım , vajen içi estetıgı asla hıssetmıyorsunuz bi hissiyatı yok lakin dudakları yaptıracaksanız o birazı agrı ve acılı sahsen benim o ameliyatımda agrım daha coktu 😔dudakları agrıyordu ilk gun hastanede sureklı buz koydular ertesi gun cıktıgımda ise ben evde koydum ilk 2 gun belırlı aralıklar buz koyunca gecti agrısı iç operasyonu asla hıssetmedim
Doktorunuzun adını yazarmısınız lütfen

Merhabalar ben 02 nisanda bursada tam karin germe ameliyati oldum narkoza kqrsi bunyem berbatti ama bu ameliyatta midemin bulanmamasi icin dqmqr yolundan ilaç yaptilar iki kez sikinti olmadi.ben 2 cocuk annesiyim diyet sonrasi 17 kg verdim ve ameliyata karar verdim oldu bitti gitti cok sukur atlattim hic korkmayin o kadar cok kafa bupandiriliyorki korkarak giriyorsunuz resmen ama inanin doktorunuzda iyi bir hekimse hic sikinti degil.

Lütfen aşağı yukarı bir fiyat verebilirmisiniz bu operasyonla ilgili en azından özelden yine cevap verebilirsiniz

Evet cok öZel bırseye gerek yok 😊zaten korse heryerınıZı kaplıyor yanınıza polar alın sadece narkozdan sonra cok üşüme tıtreme oluyor hastanenin pikeleri ısınma konusunda yetersiz kalabılır polar malum sıcak tutuyor ıyı gelecektır ❤️Şimdiden gecmiş olsun
Ayyy cok tesekkur ederim onuda alayim.bugun gidiyorum son tahliller icin 5 gunum kaldi :)

Ayyy cok tesekkur ederim onuda alayim.bugun gidiyorum son tahliller icin 5 gunum kaldi :)
Bol şanş diliyorum ameliyat sonrası lütfen ıyı beslenin , sonucu görmek için sabırsızlanmayın benim gibi suan görüntüden cok memnunum 🥰

Merhaba benimde 1 yaşında kızım var meme dikleştirme + protez ameliyatı oldum en az 2 ay ağır kaldırmamı söyledi doktorum (bebeği kucağa almak dahil ) şuan 2. Haftama giriyorum ister istemez Kısa zamanlı indirmek kaldırmak için alıyorum ve yemek vs aynı sorumluluklar ama çok korkuyorum protezler oynar şekil bozukluğu olur diye sizin nasıl oldu ağırlık durumu bir sorun yaşadınız mı Bilgi verebilirmisiniz

Merhaba benimde 1 yaşında kızım var meme dikleştirme + protez ameliyatı oldum en az 2 ay ağır kaldırmamı söyledi doktorum (bebeği kucağa almak dahil ) şuan 2. Haftama giriyorum ister istemez Kısa zamanlı indirmek kaldırmak için alıyorum ve yemek vs aynı sorumluluklar ama çok korkuyorum protezler oynar şekil bozukluğu olur diye sizin nasıl oldu ağırlık durumu bir sorun yaşadınız mı Bilgi verebilirmisiniz
Selam malesef bende kızımı sureklı kucagıma almaktan ve mutfak dolaplarına uzanmaktan altakı kesı dıkıslerini actım hala kapanmadınorası 1 ay olacak harıcınde hersey guzel ben tek basımaydım o yuzden her iş beni beklıyordu size tavsıyem cok dıkkat edın benım dikişim 2 hafta sonra acıldı nasıl oldugunu anlamadım , normalde dıkıslerim cok cabuk kapanırdı cok gec kapandı bu sefer sanırım bırazda beslenmeye baglı beslenmeme dıkkat edemedim hiç

X