Annemle, mekanda yaşadığımız ŞOK 😱

Bu konuyu okudum ve çok aklıma takıldı direk baya büyük bir mekanı olan, çok uzun yıllardır bu işte olan bir yakınıma sordum. Ve şöyle dedi: “Annesi daha önceleri tek gidip başkalarıyla bu tarz muhabbetlere girmişse ve aile yeriyse uyarmış olabilirler. Yoksa hiçbir mekan asla böyle yapmaz” dedi. Bana da mantıklı geldi annenizin tepki vermemesinden dolayı. Kim olsa kıyamet kopartırdı çünkü!

Bu konuyu okudum ve çok aklıma takıldı direk baya büyük bir mekanı olan, çok uzun yıllardır bu işte olan bir yakınıma sordum. Ve şöyle dedi: “Annesi daha önceleri tek gidip başkalarıyla bu tarz muhabbetlere girmişse ve aile yeriyse uyarmış olabilirler. Yoksa hiçbir mekan asla böyle yapmaz” dedi. Bana da mantıklı geldi annenizin tepki vermemesinden dolayı. Kim olsa kıyamet kopartırdı çünkü!
Annem tek gitmedi hiç. Adam sorunlu. Mekanın yorumlarına baktığımda daha önce de bir kadın kahkaha atıyor diye uyarılmış.

Bu ne curet ya ? Magaradan mi inmis dag ayisi. Bence kesinlikle sessiz kalmayin cimere kadar yazin , sosyal medyaya , google review e her yere yazin

Ne alaka ya ? Mekan sahibi belki ruh hastasi sizde bi alemsiniz kadin nezaketli davranip susmus diye hemen kadinda suc arama pesindesiniz . Birakin artik bu ata erkil kafalari

X