Anormal kanama

caglayankara

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
75
88
30
Merhaba aynı durumu yaşayan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum. 29 yaşındayım Nisan ayında sezeryan ile doğum yaptım kızım 9 aylık. Doğumdan 2 ay sonra normal regl oldum ve düzenli olmaya devam ettim fakat son reglden sonra ara bi kanamam oldu sonra tekrar regl oldum bitti derken 10 gün sonra tekrar bi kanama gibi de değil anlayamıyorum ilk iki gün açık renkli kan gibi sonra kahve rengi akıntı gibi geliyor doktora randevu aldım ama Şubat'ın 8ine vardı en yakın bi kaç gündür de idrar yaparken çok hafif bir yanmam var . Sanki regl olacakmış gibi karnımda bir ağrı oluyor şişlik hissediyorum yaşayan var mı acaba kızım emiyor doğumdan veri sütümde hiç sorun yaşamadım . Biraz tedirgin oldum . Şimdiden teşekkürler

Emzirirken düzensizlikler yaşanabiliyor. Yine de tabii doktora gitmeniz iyi olur. Enfeksiyon olabilir yanma olduğuna göre, başka bir şey de olabilir ya da sadece emzirmeden kaynaklı bir ara kanama yaşamış olabilirsiniz. Doktora gidene kadar da sağlık ocağında bir idrar testi verebilirsiniz enfeksiyon var mı diye.

Emzirirken düzensizlikler yaşanabiliyor. Yine de tabii doktora gitmeniz iyi olur. Enfeksiyon olabilir yanma olduğuna göre, başka bir şey de olabilir ya da sadece emzirmeden kaynaklı bir ara kanama yaşamış olabilirsiniz. Doktora gidene kadar da sağlık ocağında bir idrar testi verebilirsiniz enfeksiyon var mı diye.
Teşekkür ederim sağlık ocağına gittim kendi doktorum izindeydi farklı bi doktora söyledim hiç tahlil filan demedi sadece antibiyotik verdi

Teşekkür ederim sağlık ocağına gittim kendi doktorum izindeydi farklı bi doktora söyledim hiç tahlil filan demedi sadece antibiyotik verdi
Rica ederim. Galiba direkt tehşisi koymuş, enteresan. Normalde emzirdiğiniz için özellikle gerekmedikçe antibiyotik vermemesi gerekir. Tahlil, muayene olmadan antibiyotik yazması gerçekten garip.

Bende zaten içmedim bişey kalmadı 8ine ya korktum kötü bişey çıkar diye
İyi yapmışsınız. Çünkü kafasına göre antibiyotik vermiş. Enfeksiyon varsa bile ilk önce ne düzeyde ona bakması gerekirdi. Hemen olumsuz düsünmeyin. Bir dönem bende de ara kanamalar oluyordu doğumdan sonra. Emzirirken dediğim gibi düzensizlikler yaşanıyor. Zaten az bir kanama tarifinize göre. Benim sonradan düzelmişti. Tabii siz yine tedbirli olup bir muayene olursanız içiniz rahatlar.

İyi yapmışsınız. Çünkü kafasına göre antibiyotik vermiş. Enfeksiyon varsa bile ilk önce ne düzeyde ona bakması gerekirdi. Hemen olumsuz düsünmeyin. Bir dönem bende de ara kanamalar oluyordu doğumdan sonra. Emzirirken dediğim gibi düzensizlikler yaşanıyor. Zaten az bir kanama tarifinize göre. Benim sonradan düzelmişti. Tabii siz yine tedbirli olup bir muayene olursanız içiniz rahatlar
Ya mecbur sekizine kadar beklicem randevu zor hastanelerse bir azalıp bir artıyor . Bakalım doktor ne diyecek

X