Antalya'da Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

Antalya'da kesinlikle Neslihan Hazar'ı oneririm, kızım dört yaşında, başka sehirde olsam da ondan başka doktora hiç gitmedim. 24 saat ulasabilirsiniz,

Kızlar benim doktorum olimpos hastanesinde Mustafa derda kaya kendisi çok kibar tedavi odaklı ve hastasını dikkatle dinleyen bir doktor ben kendimi çok şanslı hissediyorum onunla tanıştığım için ayrıca hastanede ebelerden hemşirelere tut temizlik görevlileri bile selam vermeden geçmiş olsun demeden odadan çıkmıyor

akdeniz üniversitesi hastanesi nasıl bilen varmı orda doğum yapan arkadaşlar prof. selahattin kumru perinatoloji yani riskli gebelik uzmanı imiş.

eski bir konu başlığıymış ama ben dr bulamıyorum delirmek üzereyim... :KK43:
Aynen cnm benimde doktorum başka hastaneye gitmiş evime çok uzak. Hastanemden memnunum yeni doktor gelmiş gözüm kapalı onu deneycağim. Onun hakkında bir bilgo yorum bulamadım. Bir tanışayım bakalım. Eğer sana yakın sa ve uygun olursa benim doktorum Medikal parka gitti Melek Büyükkınacı tavsiye ederim cnm

Arkadaslar konu basligi eski ama yardimlarinizi, bilgi ve tecrubelerinizi bekliyorum. Bir baslik actim bende ama henuz yorum yapilmadi. Akdeniz universitesi tip fakultesinde daha once dogum yapanlar ve yakin cevresinde dogum yapanlar varsa bilgi paylasabilir mi? Acil yardimlarinizi bekliyorum. Ben Yrd. Doc. Dr Metin Kabaya gittim gecen hafta bir kere muayene oldum. Sezeryan olacak. Tecrubeli bir doktara benziyor. Ister istemez tereddutlerim var. Hastane urkutuyor Beni. Ozel hastane fiyatlari da Malum. Henuz karar veremedim ve doguma az bir sure kaldi

Arkadaslar konu basligi eski ama yardimlarinizi, bilgi ve tecrubelerinizi bekliyorum. Bir baslik actim bende ama henuz yorum yapilmadi. Akdeniz universitesi tip fakultesinde daha once dogum yapanlar ve yakin cevresinde dogum yapanlar varsa bilgi paylasabilir mi? Acil yardimlarinizi bekliyorum. Ben Yrd. Doc. Dr Metin Kabaya gittim gecen hafta bir kere muayene oldum. Sezeryan olacak. Tecrubeli bir doktara benziyor. Ister istemez tereddutlerim var. Hastane urkutuyor Beni. Ozel hastane fiyatlari da Malum. Henuz karar veremedim ve doguma az bir sure kaldi
ben henüz doğum yapmadım ama akdeniz şifa ertuğrul akdaş'a başladım kendisi gayet tecrübeli ve çok övülen bir dr. doğum ücretleri ise vip oda 900 tl civarı... akdeniz üniv.de doğurmak istersen de murat özekinci'yi tavsiye ederim ben normal doğum yapmak istediğim için orada normal doğuma dr değil ebe giriyormuş o yüzden orada yapmayacağım. ama sezaryen diyorsan bu 2 dru da tavsiye ederim.

Cevabin için çok tsk ederim. Bundan önce ki doğumum Medikal parkta olmuştu. Eski doktorum ile orda olacak İnşallah. Ertuğrul Akdasa gebeligimin başında geldim. Fakat hastane ile ilgili bazı olumsuz yorumlar alınca vazgeçtim. Evime de çok yakın oysa ki. Hakkımızda hayırlısı. Hepimiz sağ salim evlatlarimizi kucagimiza alalım bir an önce :anneadayı::anne:

Medstar Ünal yirmibeş giden oldumu arkadaşlar baya iyi yorumlar duydum Hakkı'nda .yada başka önereceğiniz ?

Ben artık Ertuğrul akdaş'a gidiyorum akdeniz şifa da kendisi.. ünal bey için iyi şeyler söleniyordu ama bir arkadaşım gitmiş kendisi biraz utangaç... ördekle bakarken "ne olacak penis den küçük bu" gibi bazı çirkin yorumlar yapmış... timur bey'e gidiyordum ben önceden o da hiç bir sorunum olmadığı halde sezaryen diyince vazgeçtim ondan. şu anda ertuğrul bey den çok memnunum... muayene ücretleri de 30 tl hastane de güzel, çok ilgililer.

Ben Sibel Sürmen Usta'ya gidiyorum çok harika bir doktor kesinlikle tavsiye ederim tek tek herşeyi sakin bi şekilde anlatıyor çok ilgili bir doktor. Yeri Lara da özel muayenehanesi var tavsiye ederim kesinlikle kızlar

Kadın hastalıkları konusunda mükemmel bir doktor Cahit Bozyel.Antalya da Tüm bayanlara tavsiye ederim. Benim gibi şikayetiniz var ve doktora gitmekten korkuyorsanız özellikle Cahit hocama gitmenizi öneririm. Düzensiz kanamalarımın olduğu Hayatımın en mutsuz günlerinde tanıştığım sevgili doktorum.iyi ki var Cahit hocam şu hayatta. Kendini en güvenilir ellere teslim ettiğini hissediyor insan. Kibar halden anlayan son derece güler yüzlü harika bir doktor. Cahit hocamla tanışınca iyi ki böyle başarılı insanlar var memleketimizde diye gurur duydum . Ellerine emeğine sağlık hocam. İyi ki varsınız.

Antalya'da kesinlikle Neslihan Hazar'ı oneririm, kızım dört yaşında, başka sehirde olsam da ondan başka doktora hiç gitmedim. 24 saat ulasabilirsiniz,
Canım hastaya yaklaşımı nasil ilk doğumum olacak güvenilir ilgili cana yakın mi neslihan hanımla melek buyukkinaci arasında kaldım

canım neslihan hazar, devlet hastanesinin doktoru,muayenehanesine gittim ben.100 liraydı 2 sene önce,tahlillerini hastanede yaptırırsın istersen, ben memnun kaldım, doğumumu yaşam da yaptım,neslihan hanım geldi.yaşamın 4. kat servisi güzel,tavsiye ederim.
Allahım sağlıcakla kucağına versin yavrunu canım...sana kolaylıklar diliyorum...
Canım bende 3 haftalik hamileyim henüz bi doktorum yok neslihan hanımı önerir mısın nasil bi doktor güvenilir cana yakın ilgili bi doktor istiyorum ilk doğumum olacak yasam hastanesinde nasıldı doğum ilgi alaka falan biraz bilgi verebilir misin😊

X