Antral gastrit ?

bir 5 senedır var canım öldürmüyo süründürüyo resmen
Mide bulantısı için hangi ilaç kulanıyorsunuz bide adet döneminde özellikle daha kötü oluyorum yedinizi bazen kustunuzda oluyormu valla bi tek böyleyim sanki diye düşünüyorum kafayı yicem artık

Mide bulantısı için hangi ilaç kulanıyorsunuz bide adet döneminde özellikle daha kötü oluyorum yedinizi bazen kustunuzda oluyormu valla bi tek böyleyim sanki diye düşünüyorum kafayı yicem artık
adet dönemi başlamadan bulantısı oluyo o dönemde kustuğum oluyor eczaneden bulantı ilacı verir misiniz diyip aldım canım ilaç ismi vermem belki doğru olmaz

adet dönemi başlamadan bulantısı oluyo o dönemde kustuğum oluyor eczaneden bulantı ilacı verir misiniz diyip aldım canım ilaç ismi vermem belki doğru olmaz
Anladım teşekkür ederim evde var mide için olmayan ilaç yok aynı ilaçmı acaba diye sordum ama ne bilim böyle devam etmesi can sıkıcı gastrit mi sizinkide

Yazını okudukça seni anladım çok üzüldüm bende aynı durumları yaşadım ve halada tekrarlıyor kesin ni çözüm yok en önemlisi bu hastalığı kafanda büyütükçe korkdukça yani daha da kötü oluyorsun bunu ben söylüyorum ama kendime laf geçiremiyorum aynı şeyleri yaşadım ve arada tekrarlıyor yemene çok dikkat et tek ilaçlarlada olmuyor sende reflü de var sanırım midenin suyu boğazına gelmiş bende o yok çok şükür ama ben yinede olmasın diye başımın altına iki yastık koyuyorum yüksek olursa miden rahat olur aktarcıdan kudret narı macunu Felan al bunlar iyi geliyor ben kullandım sarı kantaron yağı felan halada kullanıyorum
Valla o kadar fena oldum ki midem delindi falan sandım o derece , ama değilmiş sanırım ultrason da çıkardı , antibiyotik te verdi belki bakteri de var ama her ne olduysa çok fena, çok doğru söylüyorsun azıcık sinirlensem kalp gibi ağrıyıp batıyor midem , sağlık çok önemliymiş stres vücütta birikip saatli bomba gibi patlıyormuş bunu çok iyi öğrendim acı bir şekilde , ama artık çok geç insan hiç bir şeyi kendine dert etmemeli ama elinde olmuyor işte.

Valla o kadar fena oldum ki midem delindi falan sandım o derece , ama değilmiş sanırım ultrason da çıkardı , antibiyotik te verdi belki bakteri de var ama her ne olduysa çok fena, çok doğru söylüyorsun azıcık sinirlensem kalp gibi ağrıyıp batıyor midem , sağlık çok önemliymiş stres vücütta birikip saatli bomba gibi patlıyormuş bunu çok iyi öğrendim acı bir şekilde , ama artık çok geç insan hiç bir şeyi kendine dert etmemeli ama elinde olmuyor işte.
Aynen ultrason da çıkıyor işte insansız dertsiz kim varki herşey kafamıza takıyoruz sonuç olan bize oluyor o umursuz insanlar gibi olsak hayatı onlar yaşıyor bende bi kaç gün bulantım artı zehir gibi oldu yine hayatım

X