Apart kayıtları güvenlik soruşturması

Evet çok araştırdım ama için rahat etmiyor arkadaşlar istediğim yA merkezi atamadan düz memurluk yA da katiplik. Merkezi atamadan atanırsam mülakatsız oluyor direk puanla ama kurum güvenlik soruşturmasında kendi imsiyatifini kullanıp soruşturmamı olumsuz getirirler mi sonuçtan referansız atanacam öyle olursa. Katiplik falan olursa mülakat falan olacak orda referensın gücüne bağlı diyolar. Zaten sorun olsa Mülakatta mı eliyorlar bu tür memurlukları yani o bilgiler zaten mülakatta önlerine gidiyor mu. Cideen kpss çalışamıyorum kafaya takmaktan çünkü kurumlar kendi insiyatifini kullanıyor falan diyolar yardım edimn
1703272281302.png

2021 den beri soran sensen ve hala atanamadiysan konunun otelde kalmanla alakasi yok bil istedim :işsiz: Bu arada 3-4 senedir ayni konuyu bahane edip kendini kandiriyosan sana da yazik yahu
Ya ben değilim onlar ben yeni soruyorum henüz bi mülakata soruşturma geçirmedim. Benimle aynı durumda insanlar olabilir onlar farklı zaman da sormuş

Alacak kurumun insiyatifine bağlı diyolar da mesela o kayıtların onlara geliyormuş ondan
Kafaya taktım . Mesela kurum komisyonunu bunları nasıl değerlendiriyor
Mite falan mı girmeyi planlıyorsunuz, saçmalık bu düşündüğünüz

Evet çok araştırdım ama için rahat etmiyor arkadaşlar istediğim yA merkezi atamadan düz memurluk yA da katiplik. Merkezi atamadan atanırsam mülakatsız oluyor direk puanla ama kurum güvenlik soruşturmasında kendi imsiyatifini kullanıp soruşturmamı olumsuz getirirler mi sonuçtan referansız atanacam öyle olursa. Katiplik falan olursa mülakat falan olacak orda referensın gücüne bağlı diyolar. Zaten sorun olsa Mülakatta mı eliyorlar bu tür memurlukları yani o bilgiler zaten mülakatta önlerine gidiyor mu. Cideen kpss çalışamıyorum kafaya takmaktan çünkü kurumlar kendi insiyatifini kullanıyor falan diyolar yardım edimn
Okumadım bile kimse senin nerde sevistigine kimle sevistine bakmaz. Fuhus ya da zina vs yuzkizartici siciline işleyen bir suçla yargilanmadiysan.

Senelerdir burada bunu soran biri var bakın bize soylemenize gerek yok ama lütfen tedavi görün bu iyi birsey değil
Ya ben o değilim değilimmmmm yeni sordum ben Allahım. Herkes hakkında yorumunuz var. Soruyla alakalı cevap vermeyecekseniz başka şekilde tavsiye vermenize gerek yok kendinizi yormayın teşekkürler

Bir tane bile olumsuz yorum görünce bu seviyede kafaya takıyorsanız konu sizin için çok önemli demektir. Madem bu kadar önemli apart/otel neyse gitmeyecektiniz. Dün yenen hurmalar bugün tırmalar :KK17: Ya da sonunu düşünen kahraman olamaz ikisinden biri :KK70:

X