Aquafilling bacak dolgusu çıkarttırma

htc1985

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
12
3
38
Aquafilling bacak dolgusunu çıkarttıran sonrasında enfeksiyon kapmadan atlatan kimse var mı acaba ? Bir kaç doktor ismi aldım görüşücem ancak deneyimi olan benimle paylaşabilirse çok sevinirim

Neden taktırdınız onu sorayım ben de önce 🙄
Bacaklar çok çelimsiz ve inceyse veya çarpık bacak durumu varsa kamufle etmek için yapılıyor diye biliyorum. Silikon gibi değil iğneyle dolgu maddesi veriliyor. Bir ara ben de bacaklarımı dolgunlaştırmak için düşünmüştüm. 😬 Ama çıkartıranı hiç duymamıştım. Bir yan etki mi yaptı acaba?

Bacaklar çok çelimsiz ve inceyse veya çarpık bacak durumu varsa kamufle etmek için yapılıyor diye biliyorum. Silikon gibi değil iğneyle dolgu maddesi veriliyor. Bir ara ben de bacaklarımı dolgunlaştırmak için düşünmüştüm. 😬 Ama çıkartıranı hiç duymamıştım. Bir yan etki mi yaptı acaba?
Yan ben de çarpık bacaklıyım, sporla falan düzelmez mi ki biraz bacaklar?

enfeksiyon kaptı ve Sızlama yapıyor bu nedenle çıkarttırmak istiyorum sakınyaptırmayın erimiyor ve vücutta skıntılar oluşturuyor çıkarttırma tecrübesi olan varsa ve deneyimini paylaşabilirse çok sevinirim

enfeksiyon kaptı ve Sızlama yapıyor bu nedenle çıkarttırmak istiyorum sakınyaptırmayın erimiyor ve vücutta skıntılar oluşturuyor çıkarttırma tecrübesi olan varsa ve deneyimini paylaşabilirse çok sevinirim
Çok geçmiş olsun.

aquafiling yasaklandı siz nasıl yaptırdınız? Çıkartırken dokulara da yapıştığı için çok daha zor oluyor ve hiç bir doktor çıkartmaya yanaşmaz doktorunuzu iyi araştırın

8 yıl önce yaptırdım çok oldu zaten Nebil Yeşiloğlu bu konuyla ilgileniyor dediler bir onunla görüşücem siz yaptırmışmıydınız peki

8 yıl önce yaptırdım çok oldu zaten Nebil Yeşiloğlu bu konuyla ilgileniyor dediler bir onunla görüşücem siz yaptırmışmıydınız peki
yok ama bu sitede yaptırıp çok fazla pişman olan insanlar gördüm çıkarmak mesele sürekli enfeksiyon şişme yaptığını söylüyorlar

Yok ben de şu an bir kaç hekim önerisi var onlarla görüşücem haftaya kostratlı Mr çektiricem bakalım ne diyecekler duruma göre hareket edicem

Ben kalçamdan çıkarttırdım başlık açtım oradan okuyabilirsiniz detayları doktor içinde mesajdan konuşalım eğer bulamadıysanız

X