Bacak 360 ve karın bel 360 vaser liposuction sürecim

mydream0910

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2021
18
7
39
Merhaba arkadaşlar ben 23.02.2024 tarihinde bacak lipo ve bel bölgesi liposuction yaptırdım. Ne yaparsam yapayım geçmeyen bir alt karnım ve genetiksel olarak kalın bacaklarım vardı. Son dönemde biraz daha fazla kilo aldım tabi hayatım boyunca çok kilolu biri olmadım ama spor ve beslenmeyle geçmeyen bir fazlalılığım vardı bahsettiğim bölgelerde, bıyum 1.68 kilom 66 bu arada olmadan önce beni aydınlatması açısından tüm forumları okudum ancak yaşadıklarıma dair pekte fazla birşey okumamışım sabah saat 9 gibi ameliyata alındım benim ameliyatım yaklaşık 6 saat sürdü . Ameliyattan çıktığımda yarım saat tabiri caizse zangır zangır elektrik çarpmış gibi tüm vücut titredim kendime geldiğimdeyse yaklaşık 3 saat çok fazla ağrı çektim ağrı kesicilerle kontrol altına alındı fakat yine ağrılarım vardı benim en çok ağrım kasık bölgemdeki iğne girilen yerler ve arka bacaklarımdaydı ameliyattan çıktığımda bel bölgem ve sırtıma korse haricinde korsemin içine karton çelik yelek gibi birşey yerleştirmişlerdi. Beni çıktıktan sonra en çok rahatsız eden şey bu korsenin içindeki kartonumsu şeylerdi. Doktorum o çelik korsenin bir kaç gün kalması gerektiğini 3 gün sonraki kontrolde çıkaracağını söyledi fakat bugün gittiğimde çıkarmayı uygun görmedi çünkü hala ödemim vardı biraz daha dayan dedi fakat kasıklarıma ve meme altı dikişlerime o kdar çok batıyor ve midemi o kadar bulandıyorki dayanamayıp çıkarabilirim çünkü zaten sımsıkı bir korse var üzerimde ekstra buna bu acıya gerek varmı bilemedim her neyse hastaneden çıktıktan sonra ki günüm çok zor geçti hareket kısıtlılığı olduğu için bacaklarım sürekli tutuluyordu ve ağrılarım oldu sonraki gün biraz rahatladım ama bugün 4. Günüm olmasına rağmen halen tek başıma desteksiz yataktan kalkamıyorum refakatçı bence bir hafta şart benim acı eşiğim yüksek olmasına rağmen tek başıma hareket edemedim 1 haftada işe dönebilmek kesinlikle imkansız gibi görünüyor sürekli sırt üstü yatmaktan zaten gece uyuyabilmek çok zor bende ekstra hararet ve mide bulantısı çok oldu bu sürece girmeyi düşünen arkadaşlar istediklerini sorabilirler…

Şu an ne durumdasın? Ben de karın için yaptırdım ama meme ile birlikte olduğu için memenin acısı karnımı bastırdı. Sadece dalgalanmalat hissediyorum karnımda

Şu an ne durumdasın? Ben de karın için yaptırdım ama meme ile birlikte olduğu için memenin acısı karnımı bastırdı. Sadece dalgalanmalat hissediyorum karnımda
Bugün 16. Günüm aynı dalgalanmaları bende şu an hissediyorum aynı zamanda sertliklerde var yer yer korseyi çıkardığımdaki görüntü çok tatmin etmedi beni 15. Gün masaja başldım doktorum lenf masajı önerdi elle yapılan şu an konuşmak için erken ama masajla dalgalanmaların önüne geçileceğini söyledi

Bugün 16. Günüm aynı dalgalanmaları bende şu an hissediyorum aynı zamanda sertliklerde var yer yer korseyi çıkardığımdaki görüntü çok tatmin etmedi beni 15. Gün masaja başldım doktorum lenf masajı önerdi elle yapılan şu an konuşmak için erken ama masajla dalgalanmaların önüne geçileceğini söyledi
Arkadaşım 1.ayın sonunda g5 masajına başladı karın için biz güzellik merkezinde olduğumuz için elimizin altında, sen haftada iki rool shape ya da g5 masajı yaptırırsan 2 haftada hiç dalgalanma ya da sarkma kalmıyor.

Arkadaşım 1.ayın sonunda g5 masajına başladı karın için biz güzellik merkezinde olduğumuz için elimizin altında, sen haftada iki rool shape ya da g5 masajı yaptırırsan 2 haftada hiç dalgalanma ya da sarkma kalmıyor.
Teşekkür ederim önerileriniz için lenf masajına başladım bakalım inşallah iyi gelicek siz nasıl oldunuz iyimisiniz nasıl oldu karın bölgeniz

Teşekkür ederim önerileriniz için lenf masajına başladım bakalım inşallah iyi gelicek siz nasıl oldunuz iyimisiniz nasıl oldu karın bölgenizbenim

Teşekkür ederim önerileriniz için lenf masajına başladım bakalım inşallah iyi gelicek siz nasıl oldunuz iyimisiniz nasıl oldu karın bölgeniz
Korse bitim yerleri etlerimi kesiyor her yerim mosmor oldu korse yüzünden onun haricinde ben meme ağrısı çekiyorum çok sorunum yok :KK43:

Selam bende 23 ocakta karın germe meme dükleştirme +karın bacak kol ve popo vazer lipo oldum bacaklarda elastiyet problemim olduğu için hala korse giyırum lenf drenaj masajına başladım sizlerin bacaklarda sarkma oldumu

Selam bende 23 ocakta karın germe meme dükleştirme +karın bacak kol ve popo vazer lipo oldum bacaklarda elastiyet problemim olduğu için hala korse giyırum lenf drenaj masajına başladım sizlerin bacaklarda sarkma oldumu
Öncelikle geçmiş olsun diliyorum Benim sizden daha yeni bir süreç olduğu için şu an hala sertlik ve ödemim var o yüzden sarkma şu an için yok ama göbek bölgemde sertlik ve hafif dalgalanmalar var beden lenf drenaja başladım ayrıca 1 ay olmasına rağmen çok ödemliyim hala siİn ödemleriniz ne durumda acaba

Öncelikle geçmiş olsun diliyorum Benim sizden daha yeni bir süreç olduğu için şu an hala sertlik ve ödemim var o yüzden sarkma şu an için yok ama göbek bölgemde sertlik ve hafif dalgalanmalar var beden lenf drenaja başladım ayrıca 1 ay olmasına rağmen çok ödemliyim hala siİn ödemleriniz ne durumda acaba
Benimde ödemim çok lenf drenaj masajı çok iyi geliyor bayağı boşaldı bromalin ve ananas sirkesi içiyorum deneyin bakalım inşallah faydası olacak

Göbek bölgemde hiç gözle görünür olmadı size karın germe olmuşmuydı
Hayır karın germe yok bende incelme olarak bendede şu an çok bir fark yok ödemden dolayı ama karnım dümdüz sanki yıllarca spor yapmışım gibi süreç çok yemi doktorlar 6 ayda anca oturur diyorlar şekli

Hayır karın germe yok bende incelme olarak bendede şu an çok bir fark yok ödemden dolayı ama karnım dümdüz sanki yıllarca spor yapmışım gibi süreç çok yemi doktorlar 6 ayda anca oturur diyorlar şekli
ön karından da oldunuz mu sadece belden mi oldunuz? karının ön bölgesi tehlikeli deniyor. sizin daha önce ön karın çıkık mıydı?

Ön karından bahsettiğiniz alt karınmı acaba ben lipo 360 oldum alt karın göbek mide yanlar bel sırt komple şekillendirme ameliyatı oldum
alt karında dalgalanma çok olmuyor ama mide göbekte dalgalanma olabiliyor sizde durum nedir? çok mu mideniz göbeğiniz vardı? benim zaten düz ama şimdi yanları aldırınca yağ burada birikir ileride diye orayı da azıcık da olsa aldırsam mı diyorum kafam karışık.

Öncelikle geçmiş olsun şuan ne durumdasınız acaba lipo olan yerlerde çöküntü oldu mu hangi doktora ve ne kadar ödediniz acaba bende karın germe 360 lipo ve bbl istiyorum kombine çok zor oluyor diyorlar ama tek seferde de atlatmak istiyorum birde bunların fiyatını sordum düşündüğüm bir doktora 450 bin tl dedi çok yüksek geldi fiyatı değer mi bilmiyorum tecrübeli olanlardan yorum istiyorum çünkü birde eksi yanları var yani lipo dan sonra çökme dalgalanma bbl de eşitsizlik olabilir bu ameliyatları yaptırabileceğim önereceğiniz doktor varsa çok memnun olurum

Öncelikle geçmiş olsun şuan ne durumdasınız acaba lipo olan yerlerde çöküntü oldu mu hangi doktora ve ne kadar ödediniz acaba bende karın germe 360 lipo ve bbl istiyorum kombine çok zor oluyor diyorlar ama tek seferde de atlatmak istiyorum birde bunların fiyatını sordum düşündüğüm bir doktora 450 bin tl dedi çok yüksek geldi fiyatı değer mi bilmiyorum tecrübeli olanlardan yorum istiyorum çünkü birde eksi yanları var yani lipo dan sonra çökme dalgalanma bbl de eşitsizlik olabilir bu ameliyatları yaptırabileceğim önereceğiniz doktor varsa çok memnun olurum

Slm ben bbl hariç hepsini oldum bugün 58 gün oldu meme toparlama hiç ağrım olmadı karın germede hiç olmadı sadece o gerginlik hissi çok fena olay halan çok gergin ve uyuşuk lipo vazer oldum bacaklar uyuşuk hala çokta korkulacak bir şey değil keşke daha önce olsaydım diyorum

Şu an için çökme dalgalanma yok 36.günde lenf drenaj masaja başladım ödemlerim gidiyor bilinçli ve mantıklı olursanız Allah’ın izniyle iyi geçiyor beslenme ve bol su çok önemli

X