Göz Makyajı Aradığım Rimeli Sonunda Buldum!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2
100_1669.JPG

100_1673.JPG

Evet sonunda aradığım rimeli buldum ve bu rimel PASTEL EX PRESS VOLUME+LENGTH MASKARA!Ürünün vaat ettikleri:
Özel olarak geliştirilmiş formülü ,kirpikleri siyahın en yoğun tonuyla boyarken aynı zamanda kirpiklere ekstra dolgunluk ve hacim verir.Silikon bazlı esnek fırçası sayesinde en kısa ve en ince kirpikleri bile kolaylıkla yakalayarak uzamasını sağlar.10 gr.
Bu rimeli birçok blogda gördüm ve kullananlar gayet memnunlardı.Rimellere düşkünlüğümden ben de bir şans vermek istedim.Bugün makyajımda denedim bu rimeli gerçekten vaat ettiği herşeyi gerçekleştiriyor.Kirpikleri dolgunlaştırıyor,uzatıyor,hacim veriyor.Fırçası plastik ve çok kullanışlı.Tek bir kat bile sürmek yetiyor ama ben yoğun rimel sewdiğim için iki kat geçtim ve muhteşem bir görüntü çıktı ortaya.Nerdeyse takma kirpik takmış gibi oldum.En kısa kirpiklerimi bile uzattı ve hacim verdi.Ayrıca göz altlarıma dökülme felan da yapmadı.Gayet kalıcı bir rimel,uzun süre gözümde kalmasına rağmen ilk sürdüğüm anki gibi hala.Fiyatına gelecek olursam 9.90 TL.Eğer güzel ve uygun fiyata bir rimel arıyorsanız bu rimeli kesinlikle kaçırmayın derim ben:KK34:

Aaaahhhh süpeeerrr. Mutlaka alıcam bunu. :KK52::KK52:

Bu arada takma kirpik kullanıyor musun? Denemeyi düşünüyorum ama mac dışında daha uygun fiyatlı takma kirpikler var mı bildiğin?
İstediğim kirpikler bu tip. Sık olmalı.
images

mrblar eğer rimel düşünüyorsanız almayı ben kesinlikle max factor derim kızlar bu süper bişey:KK3: $false%20lash%20effect.jpg

Aaaahhhh süpeeerrr. Mutlaka alıcam bunu. :KK52::KK52:

Bu arada takma kirpik kullanıyor musun? Denemeyi düşünüyorum ama mac dışında daha uygun fiyatlı takma kirpikler var mı bildiğin?
İstediğim kirpikler bu tip. Sık olmalı.
images

canım ben ebaydan alıyorum o sıklıkta ve içinde 10 adet kirpik olan kutular 1 dolar kargo ücreti yok

mrblar eğer rimel düşünüyorsanız almayı ben kesinlikle max factor derim kızlar bu süper bişey:KK3: Eki Görüntüle 132653
bunu da duydum canım bunu da denicem mutlaka teşekkürler:KK34:

Son düzenleme:
X