Göz Makyajı Dolgunluk veren, kıvıran ve biraz da uzatan rimel...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

GencJeo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
458
3
35
Herkese merhaba :KK16:
yarın rimel almaya gidicem büyük araştırmalarım sonucunda bir kaç rimel arasında kaldım.Kirpiklerim uzun ..Dolgunluk versin, kıvırsın hadi az biraz da uzatsın istiyorum:KK9:

1. MAYBELLİNE VOLUM' EXPRESS the FALSIES BLACK DRAMA

ÜRÜNÜN VAADETTİĞİ ÖZELLİKLER:
-TAKMA KİRPİK ETKİSİ
-GECEDEN DE SİYAH KIŞKIRTICI SİMSİYAH KİRPİKLER

2.L'OREAL LASH ARCHITECT 4D

ÜRÜNÜN VAADETTİĞİ ÖZELLİKLER:
-DAHA DOLGUN
-DAHA UZUN
-DAHA KALIN
-DAHA KIVRIK KİRPİKLER
MANYETİK BAKIŞLAR YARATIN.

3.L'OREAL Volume Million Lashes Mascara

Yoğun Kıvrık Kirpik Görünümü Veren Maskara
her Bir Kirpik 3 Kat DahaKalın.Kirpikleri Tek Tek Sararak Daha Hacimli Gösteren Esnek Fırçası : Her bir kirpiği tek tek yakalayan ve hacim veren süper ince esnek kıllara sahip. Esnek fırça kılları sayesinde yoğun hacim vererek milyonlarca kirpik görünümüne sahip olmanızı sağlar. Ayrıca tüm kirpik hattına uzunluk da kazandırır. Tek bir kirpiği bile atlamadan kalın, maksimum hacimde ve yoğun görünümlü kirpikler yaratır.

Şuan aklımda bu rimeller var sizce hangisi daha iyi?

Ben 1. sini kullanıyorum kirpiklerim kaşlarıma deyiyor inan bana pişman olmazsın .

arkadaşlar benimde size bir tavsiyem olucak ben maxfactor false lash efect maskara kullanıyorum cidden muhteşem bir rimel 2 kat sürüldüğünde takma kirpik görüntüsü veriyor dolgun ve uzun kirpiklerle harika bakışlar :KK70: çok menun kaldım sizlerede tavsiye ederim ...

Ben 2-3 kez geçiyorum hem kirpiğin üstündende sürüyorum millet inanmıyor bnm kirpiğim olduguna takma gibi duruyor .

lorealin o sarı olan rimeli benim kirpiklerimi çok kuru gösteriyodu böyle sanki dokunsan kırılıcak gibi hiç memnun kalmamıştım :/

valla ben maybeline den hiç memnun kalmadım bir köşede duruyor. 3. rimeli çok güvendiğim bir güzellik uzmanı şiddetle tavsiye etti. gözümde makyaj olduğundan tester ını deneyemedim ama kaç senedir güvendiğim bir abla gördüğüm en iyi fırça dedi. bir de watson's da bu rimeli alana göz temizleme losyonu hediye haberin olsun.

ben şuan 3.yü kullanıyorum buyuk bi hevesle almıştım ama boşuna umutlanmışım evet kirpikleri tek tek ayırıyor hafifte gürleştirip uzatıyor ama benim istediğim hafif deil bayag bi dolgunlaştrması o yuzden bu üründen memnun kalmadım bundan sonra ilk resmdekini almayı düşünüyorum hem yeni çıkmış :) maybelline rimellerini kullandım işi iyi biliyorlar tekrar dönüş yapacağım:) :KK36:

Ben 1. sini kullanıyorum kirpiklerim kaşlarıma deyiyor inan bana pişman olmazsın .

bende bu rimelden almayı düşünüyorum canm ama acaba kuruduktan sonra göz altına pull pul dökülüyormu ? ve sürünce topaklanma oluyormu kirpikte ? mybellinenin tek sorununu ettigim yanı bunlar..

ben maybelline nin mavi olanını kullanmıştım topaklananlar 1 saat sonra tüm yüzüme yapışıyordu bu yeni çıkan maybelline de böyle olmasın:KK4:

Son düzenleme:
bende bu rimelden almayı düşünüyorum canm ama acaba kuruduktan sonra göz altına pull pul dökülüyormu ? ve sürünce topaklanma oluyormu kirpikte ? mybellinenin tek sorununu ettigim yanı bunlar..

Canım ben pembe olanından kullanıyorum . Bu güne kadar hiç kuruma topaklanma olmadı kirpiklerin baya uzun ve gür onunla bir alakası varmıdır bilemiyorum . $falsies-mascara-2.jpg

kirpiklerinizi uzatmak derdindeyseniz Maybelline'ın ürünü ideal.
ama benimki gibi kirpikleriniz uzun fakat dolgunluk sorununuz varsa Lancome Hypnose Drama muhteşem ötesi bir etki yaratıyor.

geçenlerde Watsons'ta kız ısrarla benim sorunum için 2. rimeli tavsiye etti, gözümde rimel olduğundan deneyemedim ama en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum

fiyatı uygun gelince maybelline pembe olandan aldım bi sürdüm vöh dedim normalde uzun sayılan kirpiklerim kaşıma değdi:KK23:
rimelin en vurgulayıcı özelliği uzatması kıvırması ve tek tek ayırması kirpikleriniz iğne gibi gibi oluyo:KK16:
birazda dolgunluk verseydi bu fiyatıyla taş çıkarırdı:KK51:

X