aranızda zayıflama iğnesi kullananlar varmı ?

papatyaselosh

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
72
65
34
ben saxsenda aldım ama o iğneler cesıt cesıtmıs . bır arkadasım ozemıc kullanmıs cok memnunmus . ben saxsendadan o kadar memnun kalmadım karın agrısı bulantı yaptı bıraktım .
kullanan ve memnun olan varmı kılo verebılen ?

ben 3 pakettir saxenda kullanıyorum başlangıç kilom 71di güncelde 63 kiloyum. bünyemden dolayı çok hızlı kilo veremiyorum ama iştah konusunda bayağı etkili olduğunu düşünüyorum. doz arttırımı yaptığımda mide bulantısı yaşıyorum sadece, onun dışında kendimde yan etkisini görmedim. bi 57 kiloyu görene kadar kullanmaya devam ederim gibi

3 kalem mı kullandınız yanı .
bana da aslında baya kılo verdırdı ıstahı cok kapattı ama doz artırdıgım ertesı gun bulantı kusma yapıo

Ben ozempic kullanarak 1 ayda 12.5 kilo verdim çabuk kilo verdim biraz ikinci paketi elimde kaldı kullanmayı düşünmüyorum 1 mg içerisinde üç iğnesi var bir tanesini kullanabildim dozunu düşürebilirsiniz fakat hedeflediğim kiloya ulaştığım için kullanmaya devam etmek istemiyorum yan etki olarak mide bulantısı yapıyor eğer ağır , yağlı, şekerli şeyler tüketirseniz mide hemen tepki veriyor yani ilacın tam olarak etkisi iştah kesmek fakat yağsız ağır olmayan şeyler tüketirseniz ağır bir yan etkisi yok ben birde yan etkiyi azaltmak için üst kol arka tarafıma yapıyorum iğneyi isteyen olursa bursa içi 15 bine satın almıştım 12 bine verebilirim , ama böyle şeyleri kullanmadan önce doktorunuza sorun lütfen

ben saxsenda aldım ama o iğneler cesıt cesıtmıs . bır arkadasım ozemıc kullanmıs cok memnunmus . ben saxsendadan o kadar memnun kalmadım karın agrısı bulantı yaptı bıraktım .
kullanan ve memnun olan varmı kılo verebılen ?

Kolay zayıflamaya gözünüzü dikmeyin.
Sağlık sorunu yoksa diyet ve hareketle çok güzel kilo veriliyor.
6 haftada 18 kilo verdim sırf diyet ve bir saat yürüyüşle.

Kolay zayıflamaya gözünüzü dikmeyin.
Sağlık sorunu yoksa diyet ve hareketle çok güzel kilo veriliyor.
6 haftada 18 kilo verdim sırf diyet ve bir saat yürüyüşle.
diyet yapmakta cok zorlanıyorum :KK43: daha oonce baya kılo da vermıslıgım var ama bu defa motıve olamıyorum onerınız varmı

Ben ozempic kullanarak 1 ayda 12.5 kilo verdim çabuk kilo verdim biraz ikinci paketi elimde kaldı kullanmayı düşünmüyorum 1 mg içerisinde üç iğnesi var bir tanesini kullanabildim dozunu düşürebilirsiniz fakat hedeflediğim kiloya ulaştığım için kullanmaya devam etmek istemiyorum yan etki olarak mide bulantısı yapıyor eğer ağır , yağlı, şekerli şeyler tüketirseniz mide hemen tepki veriyor yani ilacın tam olarak etkisi iştah kesmek fakat yağsız ağır olmayan şeyler tüketirseniz ağır bir yan etkisi yok ben birde yan etkiyi azaltmak için üst kol arka tarafıma yapıyorum iğneyi isteyen olursa bursa içi 15 bine satın almıştım 12 bine verebilirim , ama böyle şeyleri kullanmadan önce doktorunuza sorun lütfen
İlacın bir kutusu ne kadar gidiyor?

X