Arap Sabunu temizlii

benimde halım ve koltuklarım açık renk
ben kosla kullanıyorum
şu mavi kutuda olan varya
harika ötesi bişi yaaa
pırıl pırıl yapıyor mis gibi kokutuyor her yeri
arap sabununuda deneyeceğim

hala bazı evlerde marley kullanılıyo ve arap sabununu marley üzerine sürüp bi süre bekletikten sonra silince marley üzerindeki lekeler çıkıyo

arap sabununu denedim çok kalabalık misafirim gelicektii halılarımı arap sabunu ile sildim acayip güzel oldular ben baka baka bi hal oldum halılarıma bayıldımm:))) teşekkürlerrr

ya bisi sorcam arkadaslar arap sabunuyla hali koltuk sildiginizde duruluyormusunuz?

bende tüllerimi makineye attığımda arap sabununu tüllere bir parça sürüp kapıyorum ve sonra programı çalıştırıyorum gayetde iyi sonuç alınıyor gerçekten..:dance:

evet tüllerde arap sabunu çok iyi sonuç veriyor. tül deterjanları falan boşuna masraf en iyisi arap sabunu:CüvCüv:

ya halı ve koltuklarda tamam herkes aynı şeyi söylemişte bir arkadaş krem renkli sandalyede iz kaldığını söylemiş. başka sandalyede deneyen varmı? sandalyelerimi silmem gerekli lekeler var rengi krem.

ya halı ve koltuklarda tamam herkes aynı şeyi söylemişte bir arkadaş krem renkli sandalyede iz kaldığını söylemiş. başka sandalyede deneyen varmı? sandalyelerimi silmem gerekli lekeler var rengi krem.

evet aynen bende sandalyelerim krem ve silmem gerekiyor nasıl duruluyorsunuz nasıl uyguluyorsunuz lütfen yazamısınız:uhm:

arkadaşlar arap sabunu diğer temizlik maddeleri gibi kimyasallar içermediğinden ben de güvenle kullanıyorum.ve kokusunada bayılıyorum her yer pırıl pırıl oluyor.ben grin marka sabun kullanıyorum tavsiye ederim.

sen neymiş be arap sabunu:nazar:
kızlar ben sandaliyelerimi silcem ama kararsızım çünkü krem rengi ve bir arkadaş memnun kalmadığını yazmış :uhm:

sen neymiş be arap sabunu:nazar:
kızlar ben sandaliyelerimi silcem ama kararsızım çünkü krem rengi ve bir arkadaş memnun kalmadığını yazmış :uhm:

bende hala bunu merak ediyorum?:uhm:sandalyelerim krem halımda krem silcem arap sabunuda aldım ama nasıl uygulayacağımı bilmiyorum lütfen yazarmısınız?

bende arap sabununu çok kullanırım halıda,yer temizliğinde,mutfakta,çaydanlık temizliğinde çok güzel parlatıyor tavsiye ederim...

Benim de halım açık renk ve üzerindeki lekeleri ne yaptıysam çıkaramadım. Arap sabununu hemen deniycem ama marketlerde satılıyor mu?

az önce krem rengi halıma ve krem rengi koltuklarıma çay döküldü.:eek:klava:hemen arap sabunu ile sildim.hihoyyytve leke kalmadı..a.s.

Benim evim halı döşeme ve rengi açık.Arap sabununla silmeyi düşünüyorum fakat durulayın demişler ben yer döşemesini nasıl durulucamkii ????

Ben de Arap sabunu nun katkı maddesi içermediğini duydum gittim aldım, şimdi deterjanın bitmesini bekliyorum bundan sonra Arap sabunu kullanıcam. Üstelikte biliyormusunuz artik eskisi gibi kötü kokmyorlar teknoloji ilerlemiş, çeşitli kokularda Arap sabunları yapmışlar. Üstelik fiyatı da çok uygun. :teytey:

X