Arcade Oyunlar İçin Paylaşım Bölümü

Sevgili oyun severler uzun bir ara verdikten sonra tekrar paylaşıma geçelim mi?:KK64:
Malum eskiden 400 oyun vardı. Şimdi 720...
Eski oyunların aynısıda var. Yeni oyunların farklı bir kaç versiyonuda.
Çözemediklerimiz, takıldıklarımız konusunda fikir alışverişi yapalım.:93:

:roflol::roflol::roflol:ş tuşuna kız gülüyom çünkü zamanında bende delirmiştim
bende s yok görüldügü gibi,bende oynayamiyorum demek s ile :26:
canavar bu arada skorlar neden sürekli siliniyor.zar zor dün bos vakit bulmustum,kiz oynatmiyor malum bugün bir baktim hepsi silinmis.eskiden ayda bir silinirdi simdi her günmü siliniyor.bu sekilde olmasin lütfeeeeen en azindan haftada silinsin rica ediyorum.bu arada seni tekrar gördügüme sevindim.nasilsin iyimisin hersey yolundami.

bende s yok görüldügü gibi,bende oynayamiyorum demek s ile :26:
canavar bu arada skorlar neden sürekli siliniyor.zar zor dün bos vakit bulmustum,kiz oynatmiyor malum bugün bir baktim hepsi silinmis.eskiden ayda bir silinirdi simdi her günmü siliniyor.bu sekilde olmasin lütfeeeeen en azindan haftada silinsin rica ediyorum.bu arada seni tekrar gördügüme sevindim.nasilsin iyimisin hersey yolundami.
Teşekkürler canım iyiyim şükür seni sormalı
yılbaşı civarında bir konu açılmıştı hile yapanları yazın v.s. diye sonrasında hile yapanlar banlandı. Sonrasında zırt pırt sıfırlanıyor.
Açıkcası bende deli oluyorum bu duruma ama yapacak bir şey yok. Biraz daha katlanacağız.:KK47:

Teşekkürler canım iyiyim şükür seni sormalı
yılbaşı civarında bir konu açılmıştı hile yapanları yazın v.s. diye sonrasında hile yapanlar banlandı. Sonrasında zırt pırt sıfırlanıyor.
Açıkcası bende deli oluyorum bu duruma ama yapacak bir şey yok. Biraz daha katlanacağız.:KK47:
bende iyiyim canim cok sükür sagol.evet biraz takip edebildim.yani olmasi gereken olmus.:KK34:o yüzden oyunlara giresim bile yoktu zaten.arada bir oynuyorum oynuyorum sonra bir bakiyorum fisir :KK52:ne yapalim bunada alisiriz.görüsmek üzere canavarcim...

oyunda aldığım skorlar
bir haftadır kaydedilmiyor
oyun bitiyor skor kaydedileceği zaman otomatik olarak çıkmış oluyorum forumdan
lütfen giriş yapın deniliyor
bu bendenmi kaynaklanıyor yoksa sorunmu var anlamadım

Forumda zevkle ve rekabetle oynadığımız oyunların küçük ipuclarını ve açıklamarını her oyunun altına yazacağım.
Sizlerde eksik ve hatalı gördüklerinizi bana buradan iletirseniz sevinirim.
Bakalım kimler neler biliyormuşdelikafadulden

Unutmayın! Zevkle oynadığımız oyunlarda tatlı rekabetin dışına çıkmayalım:nazar:

Skorlarımı geçeninkötükedihüso

merak edenler için Leaderboard hesaplamasını anlatayım.
sadece ilk 10 da yer aldığınız oyunlarda puan alırsınız.
1. 10 puan
2. 9 puan
.
.
10. 1 puan dır.

Oyunlarda skor kaydetmiyor ise;

Eğer aynı anda 2 oyun sayfası açıksa
veya oyunu üst üste ana sayfaya gitmeden bir kaç kez oynadıysanız
veya uzun soluklu bir oyun oynuyorsanız bağlantınızın saniyelikte olsa kesilmesinden dolayı
skor kaydedilemez
Bu açıdan iki oyunu aynı anda açmayın
aynı oyunu tekrar oynayacaksınız F5 yaoarak oyuna tekrar başlayın
sonuncusu için maalesef çözüm yolu yokakannehir

Açılmayan Oyunlarla İlgili;

Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Denge
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Teleskop
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU
Private Booty

bu oyunlar eski flash sürümüyle açılırlar
o açıdan eğer güncelleme yaptıysanız ve bunun içinde flash sürümüde varsa açılmayacaktır.
yeni flashı silip eskisini koyarız o zaman derseniz maalesef eski sürüm bir daha yüklenmiyorbenneyaptımki

Şekil 1-A : ben oluyorummafoldumben

Zevkle oynadığım mario :))

Saol bu topiği daha yeni gördüm gerçekten çok yardımcı oluyor..

Cubic mania oyununun en sonunda yendiğim halde Game Clear diye bir yazı ile ortada sandık çıkıyor ama puanımda artış olmuyor. Oynadığım oyunu kabul etmiyor mu acaba?

X