Cilt Bakımı Ürünleri Argan yagı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ben pek sacima yaptigim bakim urunlerini yuzumde kullanmam. Bu argan yagini hem saca hem yuze nasil uyguluyorlar. bepanten krem bile yuzde killanmaya sebep olurken, bu argan yaginin yan etkisi olup killanma yapmaz mi? Kayisi yagida cok iyimis.Istiyorum surmek ama cok korkuyorum yuzume dogal diye her metettikleri yagi surmeye. Bilgilendirirseniz beni memnun olurum.

İşin doğrusu gerçekten bir mucize Argan yağı. Dünya bu yağı keşfedeli hayli zaman oldu. Biz son bir yıldır konuşur, kullanır olduk ne yazık ki. Kozmetik yağlar içinde bakım yapma özelliği açısından en değerli ve zengin olan Argan yağı içeren kremler, saç besleyicileri, şampuanlar, el kremleri kırışıklıkların düzelmesinde mucize etki gösteriyor. Hücre yoğunluğunun artmasına yardımcı da olan bitki özellikle saçlarda çok etkili. Dökülmesin, artsın, hacim kazansın diyenler mutlaka kullanmalı.

Argan yağını tek başına kullanmak istemezseniz, ek olarak üzüm çekirdeği yağı, ginseng, çay dikeni, kadife çiçeği, buğday tohumu, meyan kökü, peygamber çiçeği, kırk kilit otu, yeşil çay, öksürük otu, lavanta veya kuşburnu, papatya ve kırlangıç otuyla beraber karıştırıp da kullanabiliyorsunuz. Hatta bitki uzmanları bu karıştırma işini daha çok öneriyor.

ben morfosse aldım çook memnun kaldım yumuşacık oluyor saçlarım nemliyken sürüyorum kurutuyorum :)

arkadaşlar ben de sivilceli ve üstelik lekeli bi cilde sahibim.defalarca doktora gittim ve en son gittiğimde doktor bile bana argan yağı önerdi,hemen aktara gittim aktarda bana MAİA diye bi markanın argan yağını önerdi orjinal oldugunu soyledi kullandım ve inanamazsınız ama kullandığımın ertesi günü bile etkisini çok fazla gördüm,kullanmanızı tavsiye ederim :)

mrb canım :)
1 sene geçmiş yazının üstünden fakat bana şimdi lazım oldu :)
acaba hala memnun musun maia markasından ?
yardımcı olursan sevinirim :)

Merhabalar :)
Bende kuaförden nashi argan aldım . ve çok memnun kaldım saçlarım normalde kuru cansız mat ve çabuk kırılıyor, ancak nashi kullandığımdan beri parlak yumuşak ve kolay taranıyor . Üründen çok memnunum ancak internetten alırken çakmasına denk gelirmiyim korkusu var bendede :)

Merhabalar benim babam Cezayir'de yaşıyor.Geçende Fas'a gitti ve ablamla bana Argan yağı aldı.Biliyorsunuzki Argan Yağının orjinali Fas'ta çıkar ve orada da pahalı bir ürün.Bugün de Mısır çarşısına gittim.Orada da Argan yağları gördüm.100 milyondan aşağısının gerçek olduğunu sanmıyorum.Makina işi halı ile el işi arasındaki fark gibi emek farkı Argan'da da var.
$l.jpg
Yüzümü sabunluyorum masajımı yapıyorum ve Argan'ı sürüyorum yüzümü yumaşak ve tarif edemiyeceğim kadar güzel oluyor,kıllanma falan olmaz doğal yağlarda,sanmıyorum...İyi günler

Son düzenleme:
Merhabalar benim babam Cezayir'de yaşıyor.Geçende Fas'a gitti ve ablamla bana Argan yağı aldı.Biliyorsunuzki Argan Yağının orjinali Fas'ta çıkar ve orada da pahalı bir ürün.Bugün de Mısır çarşısına gittim.Orada da Argan yağları gördüm.100 milyondan aşağısının gerçek olduğunu sanmıyorum.Makina işi halı ile el işi arasındaki fark gibi emek farkı Argan'da da var.
Eki Görüntüle 732183
Yüzümü sabunluyorum masajımı yapıyorum ve Argan'ı sürüyorum yüzümü yumaşak ve tarif edemiyeceğim kadar güzel oluyor,kıllanma falan olmaz doğal yağlarda,sanmıyorum...İyi günler

Dediğinizde doğru olabilirsiniz ancak bir ürünün iyi veya kötü oluşu pahalı olup olmamasına bağlı değildir bence. İnternet üzerindeki tüm yağlar için orjinal olup olmaması tartışılır elbette . Naşhi içinde oda zaten 100 e yakın fiyatı.

ben milk_shake in argan yağını aldım. aldığım sitede saç ürünleri kategorisindeydi. daha kullanmadım ama cildime de kullanmak istiyorum. bu arada benim aldığım ürün organik ve italyan markası, güvenilir kaliteli bir marka. denedikten sonra tekrar yazarım.

Ben argan yağlarımı FAS tan aldım..tamamen katkısız,kadınlar yapıyor..vücudum için kullanıyorum,cildim yağlı olduğu için yüzüme sürmüyorum:KK14:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 266
  • $image.jpg
    $image.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 257
SLM kızlar ben Talya marka aldım bu markanın fabrikası Antalya'da bende Antalya'da oturuyorum zaten , sorduğum herkes
Talya marka iyidir güvenilir bir firmadır dedi, bende aldım .Kullanıyorum fakat saçlarımı yağlı yapıyor çok az sürmek gerek , cildim yağlı olduğu için cildime sürmüyorum fakat şunu farkettim benim tırnaklarım hep kırılır hiç uzamaz dı şimdi saçıma sürerken elimde kalanları da elime yediriyordum tırnaklarım çok güzel uzadı şimdilik 8 kullanım da falan etkisi bu kadar....ama sadece tırnaklarım için bile alıp kullanabilirim

merhabalar bende forumdaki yazılardan etkilenerek aldım argan yağını üzerinde "gold argan efas,organik,certifiee par ECOCERT SA- BP47" yazıyor 1 kez kullandım bir fark anlayamadım ama ilk kullanışım, biraz daha zaman geçsin etkisi daha iyi anlaşılır umarım sahte bir ürün almamışımdır 50ml 55 tl ye aldım mısır çarşısından yüzümde ve çatlakta kullanıcam fayda ederse bilgilendiririm unutmazsam inş.

kullandığın yağ gerçek argandır.belkide türkiyede gerçek olan tek argan yağı odur.yıllardır kullanıyorum tek bir kırışıklığım yok.bu ürünü türkiyeye kim getiriyorsa teşekkür ediyorum.zaten üzerinde fas dilinde yazılar var ve made in fas yazıyor.fransadan sertifikalı.diğer yağlara göre daha ince bir yağ.kokusu yok.orijinal yağın kokusu olmaz.yorumlara baktıp aptal saptal reklam amaçlı saçmalamışlar.insanlar para için ne kadar ucuzlaşıyor.yazık

Bende nashi argan yağı kullanıyorum saçıma 1 yılı geçti çoook memnunum vede yumuşacık ipek gibi saçım

ben de down under diye bi markanın saç için argan yagını aldım. saç serumu. müthiş bişey. watsonsdan aldım. cok guzel ya. banyodan sonra saçım ıslakken üç damla sürüyorum bütün sacıma ve sonra kurutuyorum. coook yumusaşk oluyo. sabununu da aldım ama o iyi gelmedi saçıma.

Ben Sim Sensitive Argan Care Miracle Elixir kullanıyorum ve bayılıyorum. Çook memnunum. Tavsiye ederim mükemmel ötesi.

bugün erkek arkadaşım saçlarım için iki ürün almış. henüz kullanmadım ama çok umutluyum açıkçası. almak isteyenler tekin acar a bakabilirler şampuanı , bakım kremi vs böyle bir serisi var live clean nin ..
exotic nectar argan oil diye geçiyor...kullandıktan sonra sonucu bildiririm :KK55:

Live clean argan yağını ben de kullandım.yağ değil jel kıvamında.önce az uyguladım belki yağlandırır diye, baktım hala saç taranmıyor bolca uyguladım.2 ya da 3 kez kullandım.saçlarım kurudu kazık gibi oldu, bir daha da kullanmadım.rezil bir ürün, önermiyorum.

Şampuan olarak live clean bali oil kullanıyorum uzun süredir.kokusu harika, bir fayda ya da zararını görmedim, sırf kokusu güzel ve sls paraben içermiyor diye kullanmaya devam ettim.

Live clean argan yağını ben de kullandım.yağ değil jel kıvamında.önce az uyguladım belki yağlandırır diye, baktım hala saç taranmıyor bolca uyguladım.2 ya da 3 kez kullandım.saçlarım kurudu kazık gibi oldu, bir daha da kullanmadım.rezil bir ürün, önermiyorum.

Şampuan olarak live clean bali oil kullanıyorum uzun süredir.kokusu harika, bir fayda ya da zararını görmedim, sırf kokusu güzel ve sls paraben içermiyor diye kullanmaya devam ettim.

Kullanımı o şekilde değilmiş canım, bende ilk senin gibi uygulamış ve saçımı kazık gibi yapmayı başarmıştım, minicik bir parça kullanacaksın ve o minicik damlayı saçına iyice dağıtacaksın. ha burada o ürün saf değil tabii ki içeriğinde silikon vs vs var klasik bir saç serumu yani...

X