Arkadaşı olmayanlar buraya.

Kızlar 21 yaşındayım ama sevdiğim insandan başka dostum yok, kızlar hep kıskanç hep bi hata arama peşinde, ve sorsan hepsine en iyi akadaşlarıyım dostlarıyım ama yalan! İnanmaz oldum artık dostluğa..

ekleme yapıyım azcık :) Ve hep herkesi kendim gibi sanıp gönlümü insanlara vaktinden önce açtığımdan kaybetmişimdir, ben samimiyimdir, sevdiğim kişi bana aşırı iyisin der, elimde değil ben böyleyim. Yarama tuz bastınız yani:)

Beni asıl sinir eden şey ya olsunlar ya olmasınlar dost, arada gözüküyolar en çok ona sinir oluyorum:)

merhaba benimde hiç arkadaşım yok sadece eşim hem arkadaşım hem sevgilim hem kocam çalışırken çok arkadaşı oluyor insanın ama şuan çalışmıyorum ve hiç arkadaşım yok aslında hiç ii bişey değil

Ben de şunu anlamıyorum evlendikten sonra genelde herkes yakınıyo ama ben bekarken niye sevdiğim insandan başkasıyla dost olamıyorum?

Belki de sorun bendedir:S Hep nalına vurmamak lazım biraz da mıhına vuralım kızlar kendinizdeki olumsuz yönler ne mesela?

konu geyiğe dönmesin ceza almayalım diye konu açtım kızlar
zamanla güzel dostluklara inşallah

Benim cocukken bi arkadasim vardi, cok yakin arkadastik, yani herseyimizi paylasirdik en azindan ben herseyimi paylasirdim bi kardes gibi görürdüm onu. 10 yasimdan 16 yasima kadar sürdü arkadasligimiz. Sonra bi gün baskalarindan onun benim arkamdan kötü konustugunu, sürekli kendisiyle beni kiyasladigini, yani mesela hep bunu soruyomus baskalarina "zipzip mi güzel sence yoksa benmi?". Hep beni cekistiriyomus ayrica alayli bi sekilde hakkimda konusup baskalarinin benim hakkimda kötü düsünmelerini saglamaya calisiyomus. Ben bunlari duyunca sok oldum, o kadar büyük bir hayal kirikligiydiki bugün de dahil olmak üzere artik hic bir kadina fazla yaklasamiyorum (dostluk anlaminda) yaklasmak isteyenlerede istem disi hep mesafeli davraniyorum, sanirim bende büyük bi travma yaratmis. Bu halimden nasil kurtulucam bilmiyorum. mafoldumben

şöyle yapalım herkez nasıl bir arkadas aradığını yasını yazsın :)

ben 19 yasındayım.. arkadasım hiç yok desem yeri.olanlar kıskanmaktan ileri gitmiorlar..naapsm kıskançlık krizlerine giriolar..bi söz yaptık arkadaslarım aramaz oldu..tabi yüzlerini görüorum bana bakınca ordan anlıorum ehehe :) ya da işi bitene kadar dost coook..:eek:lmaz:nefret ediorum öle insanlardan..ama arkadas her sey bence.. eş nasılsa arkadasta olması gereken bir sey..

samimi olarak yok.söyle sıkıldığımda arıyacaım dertleseceim..özleyeceim..derdini dinleyeceim yeri geldiinde oturup ağlayabileceğim yeri geldiinde en cocuk halimi gören bi arkadasım olsun istiorum..hani su filmlerde olur ya can ciğer.. hiç öyle bi arkadasım olmadı :gitme:
günaydın bende sizdenim desem benimde pek arkadaşım yok neden bende bilmiyorum bir hatalarını görsem hemen soğuyorum sadece dürüst olsunlar yalan söylmesinler bana yeter bilmiyorum çok şeymi istiyorum acaba arkadaşım dediğim kişiye her konuda güvene bilmeliyim ondanda aynı şeyi isterim herhangi bir konuda yemin etmeden sözüme inanmasını isterim....

gunaydın kızlar benimde cok arkadasım yok.Bekarken iyi kotu birkac arkadsım vardı.ne zaman birileyle tanısmak isteseler yada gece cıkma olayı olsun ancak o zaman ararlardı.Evlendim hicbiri aramıyor ee artık buldular nasıl olsa koca sengözlerimebaksanab oyuzden hicbiri aramıyor.Arkdaşlıklarım genelde uzun surerdi 5yıl 8yıllık arkadaslıkarım oldu.Hatta ben onlara dost gozuyle bakıyordum ama sonradan anladımki sadece arkadas gozuyle bakıyorlarmıs..Arkadaslıkların son kulalnma tarihleri var bence belli bir zamandan sonra siz sıkılmasanız dahi karsınızdaki insan sıkılıyor yada tanımak istedikleri baska insanlarla tanısıyorlar.Sizi unutuyorlar.Bizde haberi olamyan garibanlar gibi herseyin eskisi gibi oldugunu dusunup aamaya son gaz devam ediyoruz ama nereye kadar tabii bakıyosun karsılıksız bir bicime donusmus Ama bakıyosun tek taraflı olmus cok uzunsure yurutemiyorsun.Vallah benim hayatımda 7 tane uzun soluklu dostlugumoldu ama suan hicbiri hayatımda yok .Cogu kazık attı kısakanclıgını gosterdi.Yada belli bir sure sonra vefasızlıgını gosterdi.hatta bir arkasdasım var universtiden beridir tanısıyouz 8yıldır.Nikah sahidim yaptım.Annesiyle sorunları oldu evden ayrıldı ben yardımcı oldum.saglık sorunları oldu hep aradım ilgilendim.her fırsatta evlenmis ve baska bir sehirde yasıyor olsamnda atlayıp otobuse ona gittim.Ama o sadece 1saat uzaklıkta olmasına agmen evime dahi gelmedi.geldiginde ise yeni yaptıgı erkek arkadası evimde kalmsaına izin vermiyor diye o kadar hazırlık yapmam ragmen kalmadı bile giiti.ben yinede vefalıyım yaa devam ettirdim ama sonra onun dugunu oldu.daha dogrusu nikahı oldu.Ve ben ogun sok oldum cunku 8yıldır tanıdıgım arkadasım dostum hiristiyan olmus ve benim haberim dahi yok.ve sadece esimle beni resmi nikaha cagırmıs kilise nikahından haberim yok ancak nikahta yanımızdaki oturan komsusu vasıtasıyla ogrendik.benden sakladıgına bana guvenmedigine mi uzuleyim yoksa nikahına cagırmadınamı uzuleyim ustelik ben herseyi onunla paylasır ve anlatırdım ama o koskoca bir kapalı kutuymus.Hala arada sırada arıyorum onu. ozledim seni cok diyor ama ne aradıgı var ne geldigi.Seni ozledim nekadar da basit kullanılıyor. Suan sdadece bir kişi ama ona dahi artık guvenemiyorum.

Yanarım yanarımda.. şu hayatta şöyle bir can dostumun olmadığına yanarım..
Çok seçici olduğum doğru.. herkesle yakınlaşamıyorum..
Hemen buzdolabı konumuna geciyorum.. hatta derin dondurucu:dilcikar:
Ama ne yapayım.. istiyorum ki benim gibi hayatta bazı prensipleri olsun
Duruşu konuşması.. ağır oturaklı olsun..
Sorumluluk duygusu ve aileden almış olduğu bir terbiye olsun..
Beni toplum içinde yüzümü kızartacak hareket ve konuşmalar yapmasın...
Ha ağır derken.. öyle ebem gibide değil haa:roflol:
Herşeyi yerli yerinde.. bencil olmasın derdini paylaşıyosa dinlemesinide bilsin...
Espiri anlayışı olsun.. ya işte kafa dengi olsun...
Oturulup sohbet edecek.. iyiyide kötüyüde paylaşmalı insan..
Hep eledim arkadaşlarımı.. ve sıfıra düştüm sayılır..
Düşünsenize.. açıyosun sıkıntını. sonra bir başkasında duyuyorsun
Hep aklımda diyemi konuşmak lazım.. bende öyleyse yalnızım işte
Arkdaşımın.. dost bileceğim kişinin yanında kendimi kastıktan sonra
Ne anlamı var zaman gecirmenin.. duvara anlatırım.. hiç değilse ondan laf çıkmaz
Yalnızım işte bu yüzden.. ya hep ya hiç bende... napıyım yapım bu:bbo:
Bu arada ben 27 yaşındayım...süprizzzzz

Yanarım yanarımda.. şu hayatta şöyle bir can dostumun olmadığına yanarım..
Çok seçici olduğum doğru.. herkesle yakınlaşamıyorum..
Hemen buzdolabı konumuna geciyorum.. hatta derin dondurucu:dilcikar:
Ama ne yapayım.. istiyorum ki benim gibi hayatta bazı prensipleri olsun
Duruşu konuşması.. ağır oturaklı olsun..
Sorumluluk duygusu ve aileden almış olduğu bir terbiye olsun..
Beni toplum içinde yüzümü kızartacak hareket ve konuşmalar yapmasın...
Ha ağır derken.. öyle ebem gibide değil haa:roflol:
Herşeyi yerli yerinde.. bencil olmasın derdini paylaşıyosa dinlemesinide bilsin...
Espiri anlayışı olsun.. ya işte kafa dengi olsun...
Oturulup sohbet edecek.. iyiyide kötüyüde paylaşmalı insan..
Hep eledim arkadaşlarımı.. ve sıfıra düştüm sayılır..
Düşünsenize.. açıyosun sıkıntını. sonra bir başkasında duyuyorsun
Hep aklımda diyemi konuşmak lazım.. bende öyleyse yalnızım işte
Arkdaşımın.. dost bileceğim kişinin yanında kendimi kastıktan sonra
Ne anlamı var zaman gecirmenin.. duvara anlatırım.. hiç değilse ondan laf çıkmaz
Yalnızım işte bu yüzden.. ya hep ya hiç bende... napıyım yapım bu:bbo:
Bu arada ben 27 yaşındayım...süprizzzzz

ayyynen vereliniortak tam anlatmaya calıştıım bu kaydirigubbakcemile3

ben de yakın zamanda tek olan arkadaşlığımı da bitirdim daha doğrusu dostum sanardım.sırf vefasız diye buna katlanamadım.belki ağır konuştum ama pişman değilim içimdekileri döktüm ve sadece düzeltebiliriz görüşelim diye bir cevap bekledim ama çok beklerim.lafa gelince çok özledim hep aklımdasın ama 1 saatini ayırmaya tenezzül etmediğine göre bu dostluk gerçek değil.kötü bir huyum var işte.sildimmi silmişimdir.sonra onunla konuşmaya ihtiyacım olsada,özlesemde gururumun önüne geçemiyorum.dostumda aşkımda bitanecik sewgilim yetiyo:asigim:gereksiz sahte dostlara tahammülüm yok,yanlızlığa mahkumum galiba böyle seçici oldukça:smiley-cool:

aynı dertten muzdarip bi sürü kişi varmış, bende tek ben böyleyim sanardım, :eek:

Arkadaşlar ben de arkadaş konusunda sorun yaşıyorum.
Ankarada okuyorum. 19 yaşındayım.
Aslında çok arkadaşım var ama
Arkadaşlarım gece dışarı çıkmayı severler. ben çıkmam.
sigara alkol kullanmam, kullanılan ortamlara girmem mesela...
böyle olunca arkadaşlarımla çok uyuşamıyoruz. Ben de arkadaş arıyorum :)

bende kayserideyim. şöyle ailecek görüşülecek arkadaşlar arıyorum. bir tane arkadaşım var kayseride onunla da çok seyrek görüşüyoruz. hele okullar açılınca hiç görüşemeyeceğiz...
benim öyle seçiciliğim falan yoktur. sadece insanlarla yakınlaşamam. mesela samimi olana kadar pek konuşamam. çok utanırım. ama samimi de olunca açılırım, çok sıkı dostluklar kurarım.
aslında üniversiteden ve memleketten çok samimi arkadaşlarım var ama yüzyüze görüşemeyince insan yine yalnız kalıyor..

X