Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz ya napcaz arkadaşsız biz yoksa bi internet mi bizi böyle yapıyor diye düşünüyorum bazen ben,
hep internetteyiz

Bunu reelle taşımak önemli canım

Mesela buradan kaynaşıp yapılan buluşmalara idersiniz ya da kendiniz buluşursunuz

Biz buluştuk mesela artık kk ya topic açmıyorum evde toplaşıyoruz daha rahat oluyor

hep beraber buluşmalar düzenleriz kk da duyururuz :lepi:

zamanla kaynaşırızbuyrunnnnnnnnn

yaa ist de olunca öle oluo biz napalım :KK43: esk te yok mu hiç ark yaaaaa :KK43: kıskanıorum uzak oluncaa

pışşşşıkkk...
nasıl la sürekli birbirinizin evine gidip geliyodunuz resimler felan koyuyordunuz

pışşşşıkkk...
nasıl la sürekli birbirinizin evine gidip geliyodunuz resimler felan koyuyordunuz

Sürekli değil canım yaaa ben sadece bir kez gittim
o bana hiç gelmemişti
babaannesi vefat etmiş o zaman
Bende alt katlarını kiralayacaktım
Hem başsağlığı hemde ev görme anlamında
sürekli değil yanii

kambersiz düğün olurmuuu kaydirigubbakcemile3

herkese selam yalnız arkadaşlarım kaydirigubbakcemile2

selam kızlarr
bnmde pek ark.ım yok
sadece bi sevgilim var onlaa arkadaş niyetinede yetiniyorum:)

ama insan bazen kız ark.ada ihtiyaç duyuyor

Benim cocukken bi arkadasim vardi, cok yakin arkadastik, yani herseyimizi paylasirdik en azindan ben herseyimi paylasirdim bi kardes gibi görürdüm onu. 10 yasimdan 16 yasima kadar sürdü arkadasligimiz. Sonra bi gün baskalarindan onun benim arkamdan kötü konustugunu, sürekli kendisiyle beni kiyasladigini, yani mesela hep bunu soruyomus baskalarina "zipzip mi güzel sence yoksa benmi?". Hep beni cekistiriyomus ayrica alayli bi sekilde hakkimda konusup baskalarinin benim hakkimda kötü düsünmelerini saglamaya calisiyomus. Ben bunlari duyunca sok oldum ve ondan hemen uzaklastim, o kadar büyük bir hayal kirikligiydiki bugün de dahil olmak üzere artik hic bir kadina fazla yaklasamiyorum (dostluk anlaminda) yaklasmak isteyenlerede istem disi hep mesafeli davraniyorum, sanirim bende büyük bi travma yaratmis. Bu halimden nasil kurtulucam bilmiyorum. Bende sevgilimle sanki karsimda bi kiz arkadas varmis gibi herseyimi, yani normalde sevgiliyle paylasilmicak seyleri paylasiyorum. Sagolsun cok iyi biri ama yinede kendimi cok yanliz hissediyorum. mafoldumben

Son düzenleme:
Bende geldim :)))gönülyarsı canım derya benim evime sağolsun kırmayıp 1 kere geldi dediği gibi hem başsağlığı hemde ev arıyordu alt katımızada bakmak amacıyla geldi.. benim ona gitme şansım olmadı canım

X