Arkadaşımın Uyguladığı Mobbing

Yalnız kalmadım onu yalnız bırakmak istemedim başka arkadaşı yoktu

e yoksa yok size ne ya?
İyilik perisi misiniz öyle bi misyonunuz mu var?
Karşı tarafın nankörlüğünden çok sizin aşırı saflığınız bana garip geldi kusura bakmayın.
Annem babam kardeşim bu tavırda olsa hoop bi dur bakalım derim, siz arkadaşınıza amma çok müsamaha göstermişsiniz.
Kendinizi toparlayın, üzerine düşünmeyin bile.

e yoksa yok size ne ya?
İyilik perisi misiniz öyle bi misyonunuz mu var?
Karşı tarafın nankörlüğünden çok sizin aşırı saflığınız bana garip geldi kusura bakmayın.
Annem babam kardeşim bu tavırda olsa hoop bi dur bakalım derim, siz arkadaşınıza amma çok müsamaha göstermişsiniz.
Kendinizi toparlayın, üzerine düşünmeyin bile.
Evet haklısınız teşekkür ederim

Ben tek suçu sizde buldum ,bu insanı eziyet etsin diye mi hayatınızda tutup durdunuz ,gerçekten tuhafsınız

bi insan size iyi gelmiyorsa görüşmezsiniz ,hatta engellersiniz her yerden ,kimse de kafanıza silah tutup benimle görüş demez ,bazı insanlar kendine acı çektirmeyi seviyor diye yorumladım

Ben tek suçu sizde buldum ,bu insanı eziyet etsin diye mi hayatınızda tutup durdunuz ,gerçekten tuhafsınız

bi insan size iyi gelmiyorsa görüşmezsiniz ,hatta engellersiniz her yerden ,kimse de kafanıza silah tutup benimle görüş demez ,bazı insanlar kendine acı çektirmeyi seviyor diye yorumladım
Evet ben hatalı taraf olduğumun gerçekten farkındayım dönüp düşününce kendi kul hakkıma girdiğimi dahi düşünüyorum sırf üzülmesin aman kırmayayım diye 🙏 inanın ona o çok nankördü şöyle böyle dahi demiyorum çünkü farkındayım hata bende sadece bu saatten sonra onun hareketlerinden çok yoruldum sürekli ağlıyorum bunun için ne yapmalıyım diye sormuştum 🙏

Evet ben hatalı taraf olduğumun gerçekten farkındayım dönüp düşününce kendi kul hakkıma girdiğimi dahi düşünüyorum sırf üzülmesin aman kırmayayım diye 🙏 inanın ona o çok nankördü şöyle böyle dahi demiyorum çünkü farkındayım hata bende sadece bu saatten sonra onun hareketlerinden çok yoruldum sürekli ağlıyorum bunun için ne yapmalıyım diye sormuştum 🙏
Çok basit : ağlama

Gül geç görmezden gel takma bile ,oyok gibi davran ,çarpınca karşılık ver uyar sert bi şekilde ondan sonra da görme ,zaten bi süre sonra o da bıkar

neyyy lisede arkadaşınız size omuz mu atıp geçiyor?direkt müdüre gider şikayet ederdim o arkadaşa da ağzıma geleni sayardım.sorun siz de arkadaşınız da değil.insan nasıl bu kadar pasif olur ya ?
Ne kadar acımasızsınız. Hata benim sanırım burada beni hiç tanımayan insanlara sormamda ne kadar acımasız bir yorum bu.iyi günler size

Öğretmeniz özel bir lisede stajyer öğretmen olarak
Bence arkadaşınızın bu hareketlerine çok takılmayın derim ben çünkü başta ofis işi gibi devamlı aynı ortamda bulunduğunuz bir iş sanmıştım ben ama mecbur kalmadıkça devamlı aynı ortama denk düşmezsiniz ayrıca stajyermişsiniz ikiniz de deneyim kazanmanıza bakın derim ben, anlattıklarınızı sonuna kadar okudum eski arkadaşınızın şu an size kin gütmesi sizi psikolojik olarak etkiliyor aldırış etmeyin.

acıma acıncak duruma düşersin
takılma oooo sen takılırsan kızı totosu çok kalkar
yüzüne eyme bir defa
sana laf getirenleri laf getireceksin konuşmayın benle diyin

Bence arkadaşınızın bu hareketlerine çok takılmayın derim ben çünkü başta ofis işi gibi devamlı aynı ortamda bulunduğunuz bir iş sanmıştım ben ama mecbur kalmadıkça devamlı aynı ortama denk düşmezsiniz ayrıca stajyermişsiniz ikiniz de deneyim kazanmanıza bakın derim ben, anlattıklarınızı sonuna kadar okudum eski arkadaşınızın şu an size kin gütmesi sizi psikolojik olarak etkiliyor aldırış etmeyin.
Çok çok teşekkür ederim güzel tavsiyeniz için öyle yapacağım çok saolun 🙏

Boyle tipler var malesef benimde buna benzer bir arkadaşım vardı 3 ay sürdü arkadaşlığımız sonra çekmedim tabiki.

Fakat isten ayrılmayı düşünmek ne demek ? Güçlü olun biraz o size gülüyorsa sizde geçerken ona göz devirip dalga gecer gibi bakin ya da gulun geçin umurunuzda olmasın kocaman insanlarsınız. O yaptığı seviyesizlikle kalsin

Arkadaşlığınızı bitirmeniz çok iyi olmuş geç kalmışsınız ama zararın neresinden dönerseniz kardır demişler. Onu görmemeye çalışın hatta daha mutlu olun ki kudursun neden işinizi bırakıyorsunuz ki maddi durumunuz iyi galiba hemen iş bulabilecek misiniz? Kimse sizden daha değerli değil görmeyin duymayın net.

X