Arkadaşlar 21 Martta Başlayan Sabrım İşte size Fotosu..!

113 kilo bye bye hosgeldin 81 : )

canım çok tebrik ederim süper görünüyorsun ama 81 kg ye göre aşırı zayıf duruyorsun yanlış hatırlamıyorsam boyunda 1.72 falandı nasıl bu kadar ince görünüyorsun çok mu sıkısın spor mu çok yapıyorsun bilgi verirsen çok sevinirim .. bi kere daha anladım önemli olan kaç kg olduğun değil nasıl göründüğün ve sen 60 tan fazla durmuyorsun maşallah darısı başıma ve isteyen herkese

canım çok tebrik ederim süper görünüyorsun ama 81 kg ye göre aşırı zayıf duruyorsun yanlış hatırlamıyorsam boyunda 1.72 falandı nasıl bu kadar ince görünüyorsun çok mu sıkısın spor mu çok yapıyorsun bilgi verirsen çok sevinirim .. bi kere daha anladım önemli olan kaç kg olduğun değil nasıl göründüğün ve sen 60 tan fazla durmuyorsun maşallah darısı başıma ve isteyen herkese
Cok tesekkur ederim güzel yorumun icin. Bende bilmiyorum sanirim boydan dolayi kilomu gostermiyorum. Kosu yaptigim icin sarkma olmadi hic allaha şükür. Ve yatağa duz yatarken karnini icine cekte yat ise yriyo emin ol

Bende cok fazla kiloluyum. Seni gorunce mutlu oldum, keske bende böylesi büyük bir degisime imza atabilsem. Fakat yaptigim diyetler en fazla 1 ay sürüyor :KK43:
Canım benim umudunu yitirme. Allah yardimci oluyo sen yeterki biraz cabala.. bana bakip dalga geciyolardi simdi hepsi benden daha kilolu inan bana insana guvenci geri geliyo kendini saliverme

Cok tesekkur ederim güzel yorumun icin. Bende bilmiyorum sanirim boydan dolayi kilomu gostermiyorum. Kosu yaptigim icin sarkma olmadi hic allaha şükür. Ve yatağa duz yatarken karnini icine cekte yat ise yriyo emin ol

Spor düzeninin hakkında bilgi verir misin kaç saat neler yapıyorsun ? Bi de şuan ki durumunu çok merak ediyorum umarım hedefine ulaşmışsındır.

Merhaba 69 : )))))) 113.8 bye byeee

Eklentiler

• 14390346194581.jpg
    14390346194581.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 850
Merhaba 69 : )))))) 113.8 bye byeee

Maşallah, Barekallah, Sübhanallah
Çok çok çok güzel görünüyorsun :)
Bence hayalindeki gibi bi gelinlik kirala ve tekrardan düğün resmi çektir yanlış anlama öncedende çok güzeldi düğün resimlerin ama bu halin harika :KK66:

Spor düzeninin hakkında bilgi verir misin kaç saat neler yapıyorsun ? Bi de şuan ki durumunu çok merak ediyorum umarım hedefine ulaşmışsındır.
Ilk baslarda 7.0 da 20.dk kosuyordum ama sonradan sonradan kendi haline birakmaya basladim yani canim ne kadar isterse o kadar. Mesela bi gün 40 dk kosarken ikinci gun 20 otesi gün hic kosmuyorum öyle. Yani 44 kilo verdim artik kendimi biraz yavasa aliiyorum. Cunku hafiften bazen goz kararmalarim oluyor

Maşallah, Barekallah, Sübhanallah
Çok çok çok güzel görünüyorsun :)
Bence hayalindeki gibi bi gelinlik kirala ve tekrardan düğün resmi çektir yanlış anlama öncedende çok güzeldi düğün resimlerin ama bu halin harika :KK66:
Tesekkur ederim canım benim esimden ayrıldım ben eger karsima evlenebilcegim guvenebilcegim biriisi cikarsa bu sefer hayalideki gelinligi giycem

Maşallah.. Çok güzel görünüyorsun sahiden :)
Doğumdan sonra bana da koçluk edersin değil mi :KK70:

Tesekkur ederim canım benim esimden ayrıldım ben eger karsima evlenebilcegim guvenebilcegim biriisi cikarsa bu sefer hayalideki gelinligi giycem

Canım kusura bakma bilmiyordum Rabbim gönlüne göre versin daha çok gençsin inşallah her şey istediğin gibi olur

X