Arkadaşlar acil bakabilir misiniz çok korkuyorum

gamzeli-234

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
150
39
27
Arkadaşlar 5 hafta 4 günlük hamileyim. Bebeğimn kesesini gördük herşey normal dedi doktorum. Bu hafta şeffaf su gibi akıntı başladı sürekli çamaşırım ıslanıyor. Bildiğiniz su geliyor. Birde progestan fitil kullanıyorum onun beyazlıkları oluyor. Bu bebeğin suyu filan değildir değil mi artık herşeyi doktora yazmaktan da sıkıldım utanıyorum başına gelen var mı evham mı yapıyorum

Arkadaşlar 5 hafta 4 günlük hamileyim. Bebeğimn kesesini gördük herşey normal dedi doktorum. Bu hafta şeffaf su gibi akıntı başladı sürekli çamaşırım ıslanıyor. Bildiğiniz su geliyor. Birde progestan fitil kullanıyorum onun beyazlıkları oluyor. Bu bebeğin suyu filan değildir değil mi artık herşeyi doktora yazmaktan da sıkıldım utanıyorum başına gelen var mı evham mı yapıyorum
Bence doktorunuza yazın sıkılıp utanıcak bir şey yok

Ya 5 haftalık kesenin bu kadar çok suyumu olur daha 1.5-2 cm birşeydir. Gebelikte oluyor öyle akıntılar benimde gebeliğimde oluyordu hele dışarı çıktıysam altıma kaçırmış gibi oluyordum. Su olduğunda bariz belli oluyor ama yinede içinin rahat etmesi açısında doktora sorabilirsin

X