arkadaşlar ''DOĞUM VİDEOSU'' BULDUM ! izleyin

inanmıyorum ya çok iğrenç ağlamak istiyorum ühü ühü

kafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-:bbo::1shok:

ay şimdi düşüp pat diye bayılıcam ben....istemiyorum çocu falan ya.... kafamçokkarıştı

çok güsel bişey çok zorlu olduğu kesin ama çok güsel ağladım ......

tüylerim diken diken oldu çok etkilendim. birazda korktum. acaba ben yapabilirmiyim.
ama çocuk verildiğinde annenin mutluluğu gözlerinden okunuyo.
çok gerçek herşey

bence bu konu kilitlenmeli. bayanlar kusura bakmayın dilim biraz sert olursa ama doğum güzel ve özel bir durumdur ama böylesi önemli bir olayı videoya çekipte bunu internet ortamında snumaları çok yanlış ayrıyeten uyarmadan geçemedim dinen de bildiğim kadarıyla o doğum yapılan bölgeyi bir başkasının (bayanlar da dahil) görmesi haramdır. merakıma yenik düştüm bende izledim tahminimde o kısımları göstereceklerinin sanmamıştım sadece kadının yüz ifadesini gösterecekler sandım oysa şimdi izladiğime pişman oldum. lütfen bu konu kilitlensin yada kapanması için her ne yapılıyorsa o yapılsın. lütfen özellikler bu videoyu buraya koyan kişi beni yanlış anlamayın ama böyle şeyleri yayımlarken dinen de bazı şeyleri düşünmek lazım. göz göre göre insanların haram bir şey yapmasının kimse istemez sanırım. doğum güzel ama hiç hoş bir video değil.

ay bu ne ya. tamam bu gerçekten bir kadına verilmiş en güzel maharet ama bölede yayınlanmazki.ayıp günah ya.bencede konu kilitlenmeli...

bende hamiş olmak istiyorummmmmm :KK43:

çok iğrençç :s
bu kadının şeyini şeyetmedm ben böğk
ben dha öncede izlemştm ama bu kadr kötü gelmemişti :S
bunu hiç beenmedim :eek:
ayrıca neden bebeği hemen kucaına koydu kadın bi rhatlasaydı iii olmasmıydı ,, yoksa bebiş doğar doğmaz sancılar acılar geçiyomu _??

sanirim kafanin cikmasi yeterli..gerisi bi anda cikiveriyor..en guzeli normal dogum....

bence çok izlemeyin hamile arkadşlar kötü etkilenebilirsiniz yaa. ben hiç izleyemiyorum doğum videoları gerekli merak ettiğim şeyleri yazı olarak okumak daha iyi geliyor..
tüm hamile arkadaşlara sağlıklı doğumlar dilerim

ne kadar kolay doğurdu ya.insallah allah bana da böyle kolay dogumlar nasıp eder.

arkadaşlar onlara belden aşağısına iğne yapıyorlar onlar doğurduğunu hissetmiyor belinden yapıyorlar iğneyi bilirsiniz belki

1 dk da bitti herşey.Süper yaaa.:lepi:

kimbilir belkide kadını uyuşturmuşlardır yoksa bağırırdı diye düşünüyorum ben

ayyy çok kötü oldum :KK43: ama bebegini kucagına alıp sarılıncada gözyaşlarımı tutamadım :KK43: allahım herkese hayırlı dogumlar nasip etsin yarabbiim....amin..

X